» »

Mimovrste

Mimovrste

««
66 / 89
»»

__Devil__ ::

Zakaj pa ne morete plačat naprej? Da samo pridete in prevzamete, obstajajo kartice mastercard, paypal, trr itd. Je ceneje najbrž kajne?

hojnikb ::

__Devil__ je izjavil:

Zakaj pa ne morete plačat naprej? Da samo pridete in prevzamete, obstajajo kartice mastercard, paypal, trr itd. Je ceneje najbrž kajne?

ja, ni provizije za to.
#brezpodpisa

Han ::

Provizije ni, če si VIP.

hojnikb ::

možno, ker sem res VisokInPomemben :))
#brezpodpisa

LeQuack ::

Naročil eno tipkovnico na zalogi pri dobaviteljev ponedeljek, danes 4 dni kasneje še nič da bi poslali. Kje imajo te dobavitelje na Kitajskem?
Quack !

Han ::

Prej na Češkem.

Hemi426 ::

Vsaj pri mojem naročilu zgleda, da so ukinili opcijo združevanja pošiljk zduževanja pošiljk z različnim dobavnim rokom pri osebnem prevzemu.
Nikjer ne zasledim opcijo združitve.

1,8€ + 1,8€ je malo veliko za moj nakup.

Mi lahko kdo to potrdi ali ovrže?

Han ::

Je bilo že omenjeno, da ne združujejo več in da lupijo za vsako naročilo, če nisi VIP.

Hemi426 ::

Han je izjavil:

Je bilo že omenjeno, da ne združujejo več in da lupijo za vsako naročilo, če nisi VIP.


Hvala, nisem že dolgo preletel teme!
Bom raje naročil pri lokalnem trgovcu, čeprav bo malenkost dražje, ker tole je pa res čisto lupljenje.

darkolord ::

Torej boš naročil pri nekomu, ki te sicer lupi bolj, ampak to počne inkognito.

GupeM ::

darkolord je izjavil:

Torej boš naročil pri nekomu, ki te sicer lupi bolj, ampak to počne inkognito.

Ne, lupi ga bolj, ampak ravno on ne inkognito. Reče stane X in plačaš X. Na mimovrste pa piše, da stane Y, potem pa še Z za pripravo pošiljke, pa Ž za osebni prevzem, pa N za plačilo, pa M za plačilo s kartico, ... To je pač nategovanje, ker ceneje.si recimo jih vrže ven kot najcenejšo ponudbo, v resnici pa to ni. Nazadnje pa pri lokalnem ponudniku dobiš naslednji dan, na MV pa naslednji mesec. Če se kaj ne zakomplicira.

Malo karikiram, prav veliko pa ne.

matobeli ::

A tistih 1.8eur je poštnina al prevzem+gotovinsko plačilo?

techfreak :) ::

Postnina je 4 EUR, prevzem je 0,90 EUR in placilo na prevzemnem mestu je dodatnih 0,90 EUR (kar je enako kot placilo z odkupnino).

@GupeM: saj tudi pri drugih ponudnikih nimas postnine/prevzema vstetega v ceno.

Prejsnji mesec sem imel 4 narocila pri njih, in edino eno (pomivalni stroj) je zamujalo en dan. Izkusnje z drugimi spletnimi trgovinami niso bile nic boljse, prej slabse (v enem primeru so mi poslali email da je odposlano, 1 teden pozneje pa jih klicem, in povedo da ocitno niso sploh poslali.)

Gregor P ::

Kar je butasto je tudi, da ti razbijejo naročila na posamične pošiljke, ker so so drugačni datumi dostave/zaloge in te potem vsak osebni prevzem dodatno stane 0,90 evra in jih sploh ne moreš združiti na en (kasnejši) skupni termin. Tako da pol pač ne naročim pri njih in grem rajši h konkurenci.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Mare2 ::

Gregor P je izjavil:

Kar je butasto je tudi, da ti razbijejo naročila na posamične pošiljke, ker so so drugačni datumi dostave/zaloge in te potem vsak osebni prevzem dodatno stane 0,90 evra in jih sploh ne moreš združiti na en (kasnejši) skupni termin. Tako da pol pač ne naročim pri njih in grem rajši h konkurenci.


Teh 0,90 za plačilo in 0,90 EUR je seveda treba upoštevati, ko primerjaš ceno artikla v kaki drugi trgovini. Prenosnik sem namreč kupil v Enaa z 2% popustom (19 EUR), koda enaaa. :) Mislim, da koda še velja, če kdo rabi.
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

celje ::

nic boljse ni z "vip" foro. narocil zadevo (na zalogi v skladiscu, prevzem mozen naslednji dan).

opcija prednostna dostava naslednji dan. ok, narocim, izberem prednostno dostavo, placam.

zvecer najprej email poslano. nekaj minut kasneje, sorry nismo poslali. nic jasno...

drug dan dopoldne (na dan predvidene dostave) klicem mv klicni center, pravi je poslano 100%. ok, do vecera nic. klicem se enkrat popoldne, ja NAJ bi bilo poslano vceraj. par ur kasneje (zvecer ob. cca 20.00) email od poste, sprejeli smo vaso posiljko.... naj si hebejo mater.

zadeva je bila res nujna. niti pod razno niso bili najcenejsi, imeli so (kao) na zalogi.

__Devil__ ::

Glede razbijanja naročil na dele - opazil sem, da preko mobilne aplikacije ne deluje najbolje združitev vseh izdelkov, medtem, ko preko računalnika se da lepo združit vse izdelke in potem tudi dobim vse naročene izdelke naenkrat, recimo danes v treh paketih, vendar vse v istem času, kar je super in bolje za okolje :). Je pa res dostava daljša, glede na izdelek, kateri so kasneje dobavljivi, večinoma se počaka 1-2 tedna pa je :). Govorim o spletnih naročilih z dostavo na dom in plačilom s kartico vnaprej.

Gregor P ::

Jaz združiti na spletu nisem mogel - je šlo oz. bolje rečeno bi šlo pa za naročilo več stvari z osebnim prevzemom.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

lexy23_ ::

__Devil__ je izjavil:

Glede razbijanja naročil na dele - opazil sem, da preko mobilne aplikacije ne deluje najbolje združitev vseh izdelkov, medtem, ko preko računalnika se da lepo združit vse izdelke in potem tudi dobim vse naročene izdelke naenkrat, recimo danes v treh paketih, vendar vse v istem času, kar je super in bolje za okolje :). Je pa res dostava daljša, glede na izdelek, kateri so kasneje dobavljivi, večinoma se počaka 1-2 tedna pa je :). Govorim o spletnih naročilih z dostavo na dom in plačilom s kartico vnaprej.


Jaz sem do zdaj vedno tako delal, danes pa mmi ni bilo mogoče združiti pošiljke. Sem pač naročil tisto eno stvar ki sem jo rabil in prečrtal drugo stvar :)

SpaceCaw ::

Zadnje leto je kvaliteta storitev zelo padla. Na potrditev plačila čakam že dobrih 5 dni od dneva plačila, včeraj mi sporočijo da so poslali, danes pa da bom dobil šele čez 4 dni. Skratka za naročilo izdelkov, ki so bili na zalogi moram čakati več kakor 12dni. Prav tako, sem naročil izdelek, ki ni bil pri njih na zalogi in to so mi sporočili šele v košarici, tako, da sem se potem odločil za drugi izdelek. Izgleda, da so zlati časi mimovrst mimo. Pohvaliti pa moram njihove cene in akcije.

mtosev ::

Še komu ne dela njihov webpage?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Kleemen ::

Kako je z vračilom izdelka na Mimovrste v primeru da je bil kupljen kot "odprta embalaža". Je vseeno možno vračilo v roku 14 dni ali zato ker je bil že pred nakupom odprta embalaža vračilo ni možno?

Gregor P ::

Za vračilo potrošnika za nakup prek spleta v prvih 14 dneh ne rabiš razloga; so pa še neke izjeme, kdaj to ni možno (zapečatene stvari, hitro pokvarljive stvari, unikatne stvari narejene na željo kupca ipd.):

Drugačna pravila pa veljajo pri pogodbah, sklenjenih na daljavo, in pogodbah, sklenjenih zunaj poslovnih prostorov podjetja. Če je potrošnik na primer izdelek kupil prek spleta, po telefonu ali na predstavitvi izdelkov zunaj prodajalčevega poslovnega prostora, ima možnost, da odstopi od pogodbe v 14 dneh od takrat, ko je izdelek prejel, ne da bi moral pri tem navesti razlog za odstop.


Potrošnik (navedeno velja izključno za fizične osebe, ki pridobijo blago za namene izven svoje pridobitne dejavnosti) ima pravico, da v 14 dneh od prevzema blaga podjetju sporoči (e-naslov: vracilo.artiklov@mimovrste.si), da odstopa od pogodbe, ne da bi mu bilo treba navesti razlog za svojo odločitev. Rok začne teči en dan po datumu prevzema naročenega artikla ...
... Potrošnik blaga ne sme neovirano uporabljati do odstopa od pogodbe. Sme pa opraviti ogled in preizkus blaga v obsegu, kot je to nujno potrebno za ugotovitev dejanskega stanja.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Gregor P ::

Tu ne bi smelo igrati nobene vloge, če je pisalo, da je odprta embalaža, ker pravno gledano gre še vedno za novo blago (odprto je lahko npr. ker je ta produkt nek kupec ravno tako že vrnil).
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gregor P ()

Kleemen ::

Super, hvala za info. Sem pisal še na Mimovrste in so presenetljivo hitro odpisali, da je vračilo tudi odprte in rabljene embalaže možno po 14 dneh oz. 60 dneh za vip kupce. Sem naročil en tv z odprto embalažo zato me zanima, ker če mi slučajno ne bo šel na zid ga bom seveda vrnil. :)

zk_eu ::

Meni na Mimovrste še nikoli niso komplicirali, če sem vrnil izdelek z odprto embalažo (tudi, če sem jo jaz odprl).
Non omne, quod licet, honestum est - Ni vse, kar je dovoljeno, tudi pošteno.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: zk_eu ()

mtosev ::

Danes sem dobil tale mail:

Ali ste pozabili na svoje naročilo?
Še vedno čakamo na plačilo. Naročilo bo šlo v obdelavo takoj po prejemu plačila.
V kolikor ste plačilo že opravili smatrajte obvestilo kot brezpredmetno.
Podatki za plačilo

Način plačila: PayU
Številka transakcijskega računa: SI56 2900 0005 9913 362
...
V nedeljo sem naročeval in izbral plačilo z Google pay. Bil sem na mobitelu in brskalnik je crashal in očitno ni šlo plačilo skozi. Danes pa dobim zgoraj omenjen mail in pogledam na banko in transakcije ni. Danes sem prek banke nakazal denar na njihov račun in me zanima, če je to to. Da so dobili denar mi še niso sporočili. Počakam še ali?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

Gregor P ::

... sam bi jih za vsak primer še posebej obvestil o tem in priložil kopijo potrdila o plačilu.
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

mtosev ::

Hvala. Če jutri ne dobim maila, da so dobili denar jim napišem. Btw kakšno potrdilo o plačilu, ker sem nakazal prek BankaNeta?
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

lexy23_ ::

mtosev je izjavil:

Hvala. Če jutri ne dobim maila, da so dobili denar jim napišem. Btw kakšno potrdilo o plačilu, ker sem nakazal prek BankaNeta?

Na banknetu klikni zahteve, opravljene zahteve, najdi to nakazilo in prenesi pdf.

GupeM ::

Kdaj danes si nakazal? Če si bolj v popoldanskem času, potem jutri dobijo.

Drugače pa v banka netu odpri opravljena plačila, in tam najdeš potrdilo.

mtosev ::

Zjutraj pred 10.00.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Miha 333 ::

Jaz razumem, da se kdaj zalomi pri dobavnem roku (čeprav se pri Mimovrste prevečkrat). Ampak da niti preveriti nočejo, ko kličeš pred nakupom, je pa absurd. Odpravijo te v stilu "ja če piše, da je na zalogi pri dobavitelju, bo že držalo". V drugih spletnih trgovinah to ni problem in z veseljem preverijo dejansko dobavljivost nekega izdelka.

Doplačilo za osebni prevzem je skregano z vsako logiko, kot tudi razbijanje istega naročila na več pošiljk in s tem poštnin. Prekosili so celo Amazon.

Včasih sem rad nakupoval pri njih, sedaj pa preverim prej vse druge možnosti.

hojnikb ::

mtosev je izjavil:

Zjutraj pred 10.00.

plačaj z kreditno, pa nebo teh težav. Z MC vidijo plačilo takoj in lahk prevzameš še isti dan .
#brezpodpisa

Matevz96 ::

Miha 333 je izjavil:

Jaz razumem, da se kdaj zalomi pri dobavnem roku (čeprav se pri Mimovrste prevečkrat). Ampak da niti preveriti nočejo, ko kličeš pred nakupom, je pa absurd. Odpravijo te v stilu "ja če piše, da je na zalogi pri dobavitelju, bo že držalo". V drugih spletnih trgovinah to ni problem in z veseljem preverijo dejansko dobavljivost nekega izdelka.

Doplačilo za osebni prevzem je skregano z vsako logiko, kot tudi razbijanje istega naročila na več pošiljk in s tem poštnin. Prekosili so celo Amazon.

Včasih sem rad nakupoval pri njih, sedaj pa preverim prej vse druge možnosti.


Poskusi shoppester (nekdanji ideo.si), najprej so potrebovalai 5 dni da so sploh ugotovili da je izdelek plačan (predračun, še potrdilo sem jim poslal, ker so nesposobni dvakrat), potem so mi razložili da "na zalogi" pomeni "na zalogi pri dobavitelju", še po nadalnjih 4 dneh sem preklical naročilo in kupil pri konkurenci.

Vse trgovine so postale žalost...
#hooldthedoor

mtosev ::

hojnikb je izjavil:

mtosev je izjavil:

Zjutraj pred 10.00.

plačaj z kreditno, pa nebo teh težav. Z MC vidijo plačilo takoj in lahk prevzameš še isti dan .

Malo pozno je sedaj ane, ker sem že prek banke plačal.
Btw še mi niso napisali, da so dobili in paket še vedno stoji in čaka. Jim bom kmalu mail napisal.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

mtosev ::

Denar so očitno sedaj dobili, ker je izginil gumb plačaj ob prevzemu.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: mtosev ()

yoco ::

Včeraj dopoldne (9:30) za mami naročil paket. Pisalo dostava jutri. Zvečer dobim mejl, da so predali dostavni službi (DPD). Danes denar pripravljen, a paketa ni. Dobim sms od DPD-ja da mi dostavijo jutri. Sicer ni ne vem kakšen problem, a me res zanima zakaj je v tej naši mali državi tako težko dostaviti paket v enem dnevu?

bedarija ::

po dolgem času naročil izdelek na mimovrste, bili so najcenejši. izdelek je bil na zalogi v skladišču in pripravljen naslednji dan. izgleda so tudi ukinili dodatek na osebni prevzem, ker je bilo vse zastonj, razen če si želel plačati z gotovino pri prevzemu. mi gre pa še vedno pošteno na živce, da moraš it najprej do blagajn, tudi če imaš že vse plačano in potem še enrkat čakat na prevzem.

yoco ::

Naročil sem paket, ki sem ga danes tudi dobil, a ni to kar sem želel. Ali lahko paket vrnem na prevzemno mesto brez računa (mi ga še niso poslali na email)?

bedarija ::

ne pozabi izpolnit list za odstop od pogodbe https://i.cdn.nrholding.net/document/57... pa račun je obvezen, tako da počakaj račun.

yoco ::

bedarija je izjavil:

ne pozabi izpolnit list za odstop od pogodbe https://i.cdn.nrholding.net/document/57... pa račun je obvezen, tako da počakaj račun.

Hvala, nisem vedel za to! A to lahko odnesem na prevzemno mesto, ali moram po pošti poslati?

Han ::

Lahko na prevzemno mesto.

yoco ::

Han je izjavil:

Lahko na prevzemno mesto.

Kul, hvala! :)

GupeM ::

Lahko tja, in ponavadi ne komplicirajo z vračili. Če se pizdim čez njih zaradi dobavnih časov, jim moram pa pri vračili dat propse.

Račun boš pa verjetno šele zvečer dobil na mail.

VeganCyclist ::

Mimovrste je ratal totaln joke. Zadnjim probam naročit sedem artiklov za nego avtomobila. Vrže mi ven 7x 90 centov + 7x 90 centov + neki 20 evrov za artikle. Dafaq?

Potem drugič, ...item naročim. Pridem iskat. Čakam pol ure na žgočem soncu. 90 centov, ker si plačal,...in 90 centov, ker si pršu iskat.

Verjetno edina štacuna na svetu, kjer ti računajo, da ti računajo,....in da ti računajo,...da ti prodajo. Sam bejž stran.

celje ::

meni so se vedno dolzni vracilo kupnine iz decembra. moram najti direkten link (brez bs) za inspekcijo oz pravo organizacijo, da jim stisne kazen.

da ne bo pametovanja: kupil nov izdelek. ni delal. vrnil po posti (prevzel kurir na mojem naslovu in ga dostavil njim). oni poslali uvozniku. potem pa sem ene trikrat klical na mv. odgovor: cakajo na uvoznika. imam vip ze od starta. pravijo, ni problem v denarju. kao postopek. ce bi kao samo nazaj (vrnil izdelek) poslal bi mi po njihovih besedah takoj nakazali denar.

VeganCyclist ::

Sej ENAA so isto sranje. Naročim matično. Dobim pa matično zavito v folijo brez papirjev, cdjev, škatle in okovja za pritrditev procesorja. Kličem gor, pa tip flegma: ja sej lahko vrneš, če ti kej ni všeč. Mislm WTF?!? Kaj pa moj cajt k ga zgublam z vami, kaj pa moj cajt, k ga bom preživu ob pakiranju, kaj pa moj cajt, k ga bom preživu ob pisanju reklamacije, kaj pa moj cajt, k ga bom preživu na pošti, kaj pa moj cajt in benz, k se bom pelal na pošto, kaj pa poštnina, kaj pa čakanje na novo plato,.... kaj pa če vas odjebem za vedno nateguni?

janezvalva ::

@csam
zmeni se za dobropis
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Groot ::

janezvalva je izjavil:

@csam
zmeni se za dobropis


Ti najbrž še vazelin prineseš sabo ko te hoče kdo nategnit a?

Haha dobropis XD v življenju ne pristanem na dobropis, kjer si celo zakonsko upravičen do vračila denarja
««
66 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751004 (17201) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349077 (29899) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029162 (20488) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169824 (154654) zoot

Več podobnih tem