» »

Mimovrste

Mimovrste

««
65 / 89
»»

janezvalva ::

meni so po enem mesecu čakanja, sporočili, da so obupali, pa da sploh ne bodo dobavili.

tako štacuno lahko vsak odpre.
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

Meiniken ::

Naročil mamaplato v ponedeljek popoldan, jo danes dobil prek dpd-ja.
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

janezvalva ::

Meiniken je izjavil:

Naročil mamaplato v ponedeljek popoldan, jo danes dobil prek dpd-ja.

hodiš na pivo z njihovim CEO?
IQ test: v enem vedru imaš 2l vode, v drugem 1l vode. koliko veder imaš?

bedarija ::

janezvalva je izjavil:

meni so po enem mesecu čakanja, sporočili, da so obupali, pa da sploh ne bodo dobavili.


poberejeo vsak mesec denar od naročil, vložijo v bitcoine, po enemu mesecu vrnejo denar češ ni izdelka, profit pospravijo v žep.

avtek ::

Jaz sem danes nekaj naročil, ker ne rabim urgentno, pa še cena je bila res najugodnejša od vseh SLO trgovin kar sem gledal.

Plačal z Viso, pa da vidimo kdaj bo prišlo. Predvideno je 22-26 januar. Predvideno.

OK.d ::

Skylord je izjavil:

Fak. Ta mimovrste je ratal res ena velika greznica. Vsako drugo stvar, ki jo naročiš in je kao na zalogi dobiš en dan po datumu dostave obvestilo, da ni na zalogi. Pa plačaš jim vnaprej pa vse! Potem te pa takole nategujejo. Itak je dosti drugih alternativ in bi lahko kje drugje naročil samo kot redna stranka pričakuješ boljši odnos in če piše da je na zalogi WTF!
Nikoli več!

Zato se nikoli ne kreditira nategunskih trgovin - plačilo po povzetju;)
LPOK.d

Horas ::

to pa res, kaj vam je da plačujete vnaprej! po povzetju!!
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

GupeM ::

Potem ti pa tam zaračunajo 90 centov. Pa se ti je splačalo ne kreditirati. Če ti dostavi pošta, pa celo več kot en evro.

delavec44 ::

Imam VIP pa hočejo za partnersko dostavo več kot 8€, osebni prevzem pa ni možen. Seveda da bom dal. Bedaki.

celje ::

potrebno je dolocene stvari razumeti.

mv noce nic za partnersko dostavo. njihov "partner" hoce 8 eur za dostavo.

osebni prevzem ni mozen, ker zadevo prodaja partner mimivrste. kar pomeni, da mv nima izdelka pri sebi. ima ga "partner mv.

matobeli ::

Tale partnerska prodaja je en nateg, prej so imel zmer avtomobilske gume direkt na MV, po zelo dobrih cenah, pa brez poštnine si skoz prišel. Letos so jih imel pa prek partnerja z doplačilom poštnine...

Vseen niso slabi, sam do VIPa morš pridt, pol so zarad free poštnine zelo ugodni za male stvari naročat.

delavec44 ::

celje je izjavil:

potrebno je dolocene stvari razumeti.

mv noce nic za partnersko dostavo. njihov "partner" hoce 8 eur za dostavo.

osebni prevzem ni mozen, ker zadevo prodaja partner mimivrste. kar pomeni, da mv nima izdelka pri sebi. ima ga "partner mv.


Potem naj si pa njihov partner postavi svojo trgovino namesto, da si s tem uničujejo še to dobrega imena kar ga imajo.

spenstar ::

Partner za Continental gume je Bartog, imajo svojo internet trgovino. Pa sem rekel, da letos vzamem zimske v Bartogu in potem osebni prevzem v LJ-fuzine. Dobil sem 4 gume iz Slovaske, Ceske, Poljske in Portugalske, vsaka je imela razlicen DOT, pa ne samo tedni tudi leta. Ocitno so nametali gume iz vseh lukenj. Nikoli vec!
SPENSTAR--builder

Meiniken ::

janezvalva je izjavil:

Meiniken je izjavil:

Naročil mamaplato v ponedeljek popoldan, jo danes dobil prek dpd-ja.

hodiš na pivo z njihovim CEO?


Ne bo mogoče ker ne pijem alkohola 8-)
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

klempo ::

podobnost v nicknameu z znano znamko piva je zgolj naključna :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: klempo ()

Horas ::

GupeM je izjavil:

Potem ti pa tam zaračunajo 90 centov. Pa se ti je splačalo ne kreditirati. Če ti dostavi pošta, pa celo več kot en evro.


kakih 90 centov? samo dostava in to je to. gotovina ob prevzemu je zastonj.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

GupeM ::

Horas je izjavil:

GupeM je izjavil:

Potem ti pa tam zaračunajo 90 centov. Pa se ti je splačalo ne kreditirati. Če ti dostavi pošta, pa celo več kot en evro.


kakih 90 centov? samo dostava in to je to. gotovina ob prevzemu je zastonj.

Ja? Če ti pošta dostavi? LAŽ! Paket z odkupnino stane dodatnih 1,45 eur.

Meiniken ::

klempo je izjavil:

podobnost v nicknameu z znano znamko piva je zgolj naključna :D

Tako je. Zbiranje uporabniškega imena je hudič :D
Če sistem dopušča, da se ga zlorablja bo ta tudi zlorabljen. Brez izjeme.

bedarija ::

Horas je izjavil:

kakih 90 centov? samo dostava in to je to. gotovina ob prevzemu je zastonj.


zgleda še nikoli nisi plačal po povzemu. vse dostavne službe ti zaračunajo če imaš plačilo ob prevzemu, ker imajo potem oni delo s stem da nakazujejo denar okoli, tega pa zastonj pač počeli ne bodo. če imaš pa DPD in te slučajno ni doma, bodo pa brez tvojega soglasja paket vrgli na petrol, kejr bo pa še petrol vzel svoj kos potice.

111111111111 ::

bedarija je izjavil:

Horas je izjavil:

kakih 90 centov? samo dostava in to je to. gotovina ob prevzemu je zastonj.


zgleda še nikoli nisi plačal po povzemu. vse dostavne službe ti zaračunajo če imaš plačilo ob prevzemu, ker imajo potem oni delo s stem da nakazujejo denar okoli, tega pa zastonj pač počeli ne bodo. če imaš pa DPD in te slučajno ni doma, bodo pa brez tvojega soglasja paket vrgli na petrol, kejr bo pa še petrol vzel svoj kos potice.

Na kar se lahko pritožiš in ti še enkrat pripelje.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

buttcrack ::

Danes želel naročit dva artikla za osebni prevzem in mi naredi dva prevzema in sevwda za vsakega je treba plačat prevzem.
A se jim je čist skisal???

IL_DIAVOLO ::

Ne, samo ti ne znas uporabljati ponujenih funkcij.
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Horas ::

lejte, jaz vedno naročim po povzetju! in nikdar nisem na računu videl teh famoznih 90centov zaarad plačila s gotovino. tk da ne vem ka mate vi spet to.
8700k+z390, 32gb 3600mhz, 1080ti, 700w gold, 512gb+2x250gb m.2 nvme + 2tb hdd

8500+b360, 32gb 2666mhz, rx 6600, 600w bronze, 512gb+250gb ssd m.2 + 2tb hdd

celje ::

je mozno, da zelijo dva prevzema. sistem (ter skrbnika sistema) imajo malce .....

destroyer2k ::

Horas je izjavil:

lejte, jaz vedno naročim po povzetju! in nikdar nisem na računu videl teh famoznih 90centov zaarad plačila s gotovino. tk da ne vem ka mate vi spet to.


Če si VIP tega stroška ni.

Vm1999 ::

Ne vem, jaz imam najmanj dve naročili v začetku 2020 z VIP statusom in doplačilom 1 eur za prezvem z gotovinskim plačilom...

IL_DIAVOLO ::

S kartico plačaj, pa bo vse zastonj :)
Con il Milan nel cuore!
https://www.youtube.com/watch?v=fS58IQczWWE&ab_channel=MariusMotora
Forza ragazzi!

Vm1999 ::

Meni je vseeno, ampak glede na to, da vsi omenjajo, da za VIP tega ni...

PacificBlue ::

Jaz sem zaključil z mimovrste. Izdelek sem naročil 25.decembra, so mi do vceraj vsak dan posiljali na email in preko sms, da izdelka niso uspeli odposlat. Vceraj pa dobim sms, da so v skladiscu izgubili paket in da naj, če želim opravim novo naročilo. Seveda izdelka ni več na zalogi, pa tudi višjo ceno ima. 8-O
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

matobeli ::

Horas naroča po pošti. Tam nič ne doplačaš poštarju, je pa poštnina dražja.

buttcrack ::

IL_DIAVOLO je izjavil:

Ne, samo ti ne znas uporabljati ponujenih funkcij.

Al pa si ti preveč brihtola pojedu kolega?

En izdelek mi hočejo dati za prevzem danes, drugega pa jutri, zato dvakrat po .90.
Ni pa nikjer možnosti združit prevzema.

Vm1999 ::

matobeli je izjavil:

Horas naroča po pošti. Tam nič ne doplačaš poštarju, je pa poštnina dražja.


Mogoče ni videl na računu postavke 0,90 (1,00) EUR?
Naj prilepi screenshot računa na katerem nima postavke za doplačilo plačilo z gotovino.

Jesenican2 ::

Moja zadnja izkusnja z MV pa je pozitivna. 19.1. zvecer sem narocil 2 izdelka. Danes, 21.1., sta bila ze dostavljena. Tako da izgleda znajo tudi hitreje delati. :D

sceh ::

Kaj se dogaja z Mimovrste? Naročim izdelek 16.1, še zdaj naročila niso obravnavali...
Kdaj so se tak poslabšali glede dostav pa nasploh am vsega razn mogoče da so cene včasih res ok???

avtek ::

Jesenican2 je izjavil:

Moja zadnja izkusnja z MV pa je pozitivna. 19.1. zvecer sem narocil 2 izdelka. Danes, 21.1., sta bila ze dostavljena. Tako da izgleda znajo tudi hitreje delati. :D


Tudi jaz po dolgem času pozitivna. Naročil 20.1., prejel danes.

Machete ::

avtek je izjavil:

Jesenican2 je izjavil:

Moja zadnja izkusnja z MV pa je pozitivna. 19.1. zvecer sem narocil 2 izdelka. Danes, 21.1., sta bila ze dostavljena. Tako da izgleda znajo tudi hitreje delati. :D

Tudi jaz po dolgem času pozitivna. Naročil 20.1., prejel danes.


Ne razumem, da po negativnih (sklepam iz stavka) še vedno kupite potem pri njih.
Dajmo začet glasovat z denarnicami no.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

Skylord ::

Horas je izjavil:

to pa res, kaj vam je da plačujete vnaprej! po povzetju!!

Res, kaj nam je! 8-O
To je samo ena od možnosti.
Nekateri ste tako prilagojeni, da ne razumete, da vsi ne moremo prevzemati osebno, ne moremo naročati na domači naslov, posledično ne moremo plačevati po povzetju. Samo ne, gledate samo na svoje potrebe, ne znate pa pomislit na druge, da vsi nimamo enakih pogojev ali možnosti. Tako da s takimi forami je vseeno da ste tiho.

Machete ::

Ma kakšno po povzetju. Razen, če imaš gotovino za oprat.
Po povzetju je so 18. stoletje.
LC1000|Asrock-H470PG|i7-10700K|2x16GB|RTX-3080 EAGLE|W10Pro
new Nintendo 2DS & 3DS XL|Galaxy S24+

darkolord ::

Nekateri ste smešni, če mislite, da je kakšna razlika v prioriteti naročila glede na način plačila.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: darkolord ()

Jesenican2 ::

Machete je izjavil:

avtek je izjavil:

Jesenican2 je izjavil:

Moja zadnja izkusnja z MV pa je pozitivna. 19.1. zvecer sem narocil 2 izdelka. Danes, 21.1., sta bila ze dostavljena. Tako da izgleda znajo tudi hitreje delati. :D

Tudi jaz po dolgem času pozitivna. Naročil 20.1., prejel danes.


Ne razumem, da po negativnih (sklepam iz stavka) še vedno kupite potem pri njih.
Dajmo začet glasovat z denarnicami no.

Jaz osebno konkretno negativnih izkusenj z njimi nimam, moj komentar je bolj ciljal na to, da marsikdo tukaj caka zelo dolgo na svoja narocila. Tudi decembra sem pri njih narocil nekaj malenkosti pa sem cakal priblizno en teden.

avtek ::

Machete je izjavil:

avtek je izjavil:

Jesenican2 je izjavil:

Moja zadnja izkusnja z MV pa je pozitivna. 19.1. zvecer sem narocil 2 izdelka. Danes, 21.1., sta bila ze dostavljena. Tako da izgleda znajo tudi hitreje delati. :D

Tudi jaz po dolgem času pozitivna. Naročil 20.1., prejel danes.


Ne razumem, da po negativnih (sklepam iz stavka) še vedno kupite potem pri njih.
Dajmo začet glasovat z denarnicami no.


Ja eno malce grenko izkušnjo sem imel, moram priznat. Sicer so se mi potem opravičili in dali 4€ promo kodo - kar niti nima veze.
Zakaj sem spet naročil? Ker gre za košarkaško žogo, ki je ne bom potreboval še kak mesec - dva, in bi mi bilo vseeno tudi če je nebi dobavili tako hitro + tudi trgovine niso odprte za takšne stvari. Evo, zato.

Skylord ::

darkolord je izjavil:

Nekateri ste smešni, če mislite, da je kakšna razlika v prioriteti naročila glede na način plačila.

Način plačila nima veze z prioriteto naračila. Razlika je v načinu dostave(osebno na prevzemnem mestu ali po pošti).
In pa ali boš na prevzemnem mestu dobil naročilo v 10 minutah ali po eni uri. (Glede na trenutno situacijo, v normalnih razmerah nima veze)
Če si plačal vnaprej boš dobil v 10 minutah, če pa po povzetju pa boš čakal 1 uro.
Osebno na prevzemnem mestu nisem imel nikoli problemov. Potem pa če imaš čas čakat potem ni problem Po pošti pa so vedno neka jajca. Tako da ja, nikoli po pošti z vnaprejšnim plačilom.
Toda kot rečeno vedno nimaš te možnosti.

SambaShare ::

Opcija prednostne dostave je vsaj zanekrat zelo kul. Naročil 2x in dobil po pošti v manj kot 24h. Za VIP je trenutno zastonj, upam da tako ostane.

Gregor P ::

Sem iskal nek produkt en dan in vidim pri njih spletno ponudbo z ugodno ceno. Grem drug dan na stran in mi pokaže isti produkt po dražji ceni. Me je tako razjezilo, da sem šel potem takoj kupiti ta produkt h konkurenci za nižjo ceno z dostavo na dom vred.8-)

To le toliko, da sem se lahko kje "zventiliral":P
The main failure in computers is usually located between keyboard and chair.
You read what you believe and you believe what you read ...
Nisam čit'o, ali osudjujem (nisem bral, a obsojam).

111111111111 ::

Jap. Sem gledal trampolin 308€ čez 2 dni 391€ z brezplačno dostavo.
Če prisloniš uho na vroč šporhet, lahko zavohaš kak si fuknjen.

msms ::

Evo v nedeljo naročene in včeraj plačane gume so bile danes že dostavljene, tako hitro še nikoli!

LeQuack ::

A potem je to še slovenska trgovina, če so lastniki Čehi in dobavni roki isto kot bi pošiljali iz Češke?
Quack !

LeQuack ::

Sicer pa imajo zdaj za osebni prevzem napisano "od 0,90 €", tako da očitno bodo še dražili v prihodnosti.
Quack !

Mare2 ::

A ni, če tam plačaš, še dodatno 0,90 EUR?
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

LeQuack ::

Mare2 je izjavil:

A ni, če tam plačaš, še dodatno 0,90 EUR?


Se pravi 1,80€ za navaden prevzem, plus čas in gorivo ki ga porabiš?
Quack !
««
65 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751009 (17206) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349080 (29902) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029162 (20488) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368169829 (154659) zoot

Več podobnih tem