» »

Mimovrste

Mimovrste

««
17 / 89
»»

nekikr ::

Seveda ga lahko (če ti dovolijo). In ne, ne smeš ga, ker si uničil embalažo.

fr4nc ::

Kako zdaj? Lahko ali ne?
Ja kako pa bi drugače odprl?

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

D3m ::

Lahko vrneš. Pa vzameš drugega.
|HP EliteBook|R5 6650U|

St235 ::

nekikr je izjavil:

Seveda ga lahko (če ti dovolijo). In ne, ne smeš ga, ker si uničil embalažo.


Od kje ti ideja, da pravica do vračila izdelka kupljenega na daljavo ne velja zaradi prerezane embalaže?

nekikr ::

Recimo Funtech:
Kupnino bo prodajalec v roku 15 dni vrnil na račun kupca (le ta mora biti ob vračilu naveden). Strošek, ki bremeni potrošnika v zvezi z odstopom od pogodbe, je neposreden strošek vračila blaga ter v primeru, da so izdelki rabljeni, poškodovani, brez originalne embalaže ali s poškodovano originalno embalažo, tudi ustrezna odškodnina, katera bo z zapisnikom ocenjena ob vračilu blaga.


BCTV (ne vem kaj je to, neka spletna trgovina, drugi link na googlu):
Neustrezno ali poškodovano blago lahko kupec vrne v zakonskem roku 15 dni po prejemu blaga. Blago mora biti nerabljeno, nepoškodovano, vrnjeno naj bo v originalni embalaži.


Če pa dejansko velja, da lahko mirno uničiš embalažo in vrneš nazaj ter dobiš ves denar, potem imam pa izvrstno poslovno priložnost za vse zainteresirane.

BorutK-73 ::

Kako boš pa prišel do izdelka kot da odpreš zaščitno plastiko/karton?

Magic1 ::

Artikel lahko nepoškodovan vedno vrneš, ob poškodovani embalaži ti pač lahko zaračunajo nek znesek za le to.
Magic

RED_line ::

ponavadi lahko ugotoviš da izdelek ni ok šele ko ga odpreš. to pa je njihov problem in ne tvoj. naj prodajajo hruške če jim kaj ne paše

vorantz ::

nekikr je izjavil:

Recimo Funtech:
<blockquote>Kupnino bo prodajalec v roku 15 dni vrnil na raÄun kupca (le ta mora biti ob vraÄilu naveden). StroĹĄek, ki bremeni potroĹĄnika v zvezi z odstopom od pogodbe, je neposreden stroĹĄek vraÄila blaga ter v primeru, da so izdelki rabljeni, poĹĄkodovani, brez originalne embalaĹže ali s poĹĄkodovano originalno embalaĹžo, tudi ustrezna odĹĄkodnina, katera bo z zapisnikom ocenjena ob vraÄilu blaga.</blockquote>

BCTV (ne vem kaj je to, neka spletna trgovina, drugi link na googlu):
<blockquote>Neustrezno ali poĹĄkodovano blago lahko kupec vrne v zakonskem roku 15 dni po prejemu blaga. Blago mora biti nerabljeno, nepoĹĄkodovano, vrnjeno naj bo v originalni embalaĹži.</blockquote>

Äe pa dejansko velja, da lahko mirno uniÄiĹĄ embalaĹžo in vrneĹĄ nazaj ter dobiĹĄ ves denar, potem imam pa izvrstno poslovno priloĹžnost za vse zainteresirane.


Potem, ko je bila ta tema obdelana ze miljonkrat do obisti, uletis ti zacuden...trololo

nekikr ::

A veš kolikokrat se v lokalni gostilni aktualna politika obdela vsak mesec, pa smo še vedno v istem dreku?

spyker123 ::

Mogoče ve kdo , če ima mimovrste kakšne božične akcije, kar se tiče prenosnikov? V kratkem bom nabavlal laptop, pa me zanima, če naj čakam...

lisjak ::

ta vikend so meli 5% na vso tehniko ... ponavadi na prvi strani piše če je kak popust

fr4nc ::

Sem danes nesel nazaj...javim koliko dobim nakazano oz. koliko € mi bodo "ukradli" zaradi odprte embalaže.

Lp
"Rad pomagam, če je le možno" by Fr4nc; blog(2): http://cpuwars.wordpress.com/
"I just love to share the truth!!" by Fr4nc; http://intelvsamd.wordpress.com/

B-Stard ::

Kaj si mel LCD TV na "testu" 45dni?

St235 ::

nekikr je izjavil:

Recimo Funtech:
Kupnino bo prodajalec v roku 15 dni vrnil na račun kupca (le ta mora biti ob vračilu naveden). Strošek, ki bremeni potrošnika v zvezi z odstopom od pogodbe, je neposreden strošek vračila blaga ter v primeru, da so izdelki rabljeni, poškodovani, brez originalne embalaže ali s poškodovano originalno embalažo, tudi ustrezna odškodnina, katera bo z zapisnikom ocenjena ob vračilu blaga.


BCTV (ne vem kaj je to, neka spletna trgovina, drugi link na googlu):
Neustrezno ali poškodovano blago lahko kupec vrne v zakonskem roku 15 dni po prejemu blaga. Blago mora biti nerabljeno, nepoškodovano, vrnjeno naj bo v originalni embalaži.


Če pa dejansko velja, da lahko mirno uničiš embalažo in vrneš nazaj ter dobiš ves denar, potem imam pa izvrstno poslovno priložnost za vse zainteresirane.


Dusevne motnje in ostale blodnje, ki jih sestavijo prodajalci niso zakonsko zavezujoco dolocila s katerimi bi se bilo potrebno obremenjevati. Odskodnina zaradi poskodovane embalaze nima nicesar s pravico kupca da odstopi od pogodbe.

facepalm ::

Eno vprasanje:
Ce blago placam po povzetju, placam postarju toliko kolikor znasa racun, ali mi posta zaracuna se provizijo?

fikus_ ::

Plačilo po povzetju-->UPN-->provizija pošte 1,05 eur oz. po ceniku pošte

facepalm ::

hvala:) preverjam, ker nebi zelel posti senkat 5% provizije:) 1.5eur pa bo ok:)

Master_Yoda ::

Ne 1.5 eur ni ok !

https://www.mimovrste.com/dostava

Če se odločite za gotovinsko plačilo ob prevzemu in vam dostavljalec Pošte Slovenije želi dodatno zaračunati provizijo na posebno položnico, ki je priložena pošiljki, je niste dolžni plačati. Če dostavljalec vztraja pri proviziji, naj ponovno preveri položnico, saj je vplačnina plačana po pogodbi. Znesek za odkupnino je enak znesku za plačilo, ki smo ga posredovali mi. Dostavljalec vam mora izročiti račun, ki se nahaja nad posebno položnico.

Zgodovina sprememb…

facepalm ::

V tem primeru res ni ok:)
Hvala. Bom pozoren ob prejetju posiljke. Zadnje case dajem toliko denarja posti, da niti ne preverjam vec kaj tocno placujem.
Se pa izognem Posti Slovenije vsakic, ko je to mozno:)

Skyman ::

Jz sm danes prijel paket,cena je bila enaka kot sm artikel na spletni strani,je pa res da sm imel brezplacno poštnino.Tako da sm placal toliko kot je bilo navedeno,placal pa z gotovino ob prjetju pošiljke.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Skyman ()

puginho ::

Kaj kdo ve kaj je s temi na mimovrste? 14.12. sem naročil en likalnik z dobavnim rokom 28.12. Do danes robe ni, nobenega mejla, sms-a, nič od njih. Mislim da enega k... likalnika ne morejo dobavit pa je tudi sramota. Ni mi toliko za robo bolj me razburja njihov odnos do strank pa da sploh oglašujejo nekaj kar dejansko nimajo.

Mare2 ::

puginho je izjavil:

Kaj kdo ve kaj je s temi na mimovrste? 14.12. sem naročil en likalnik z dobavnim rokom 28.12. Do danes robe ni, nobenega mejla, sms-a, nič od njih. Mislim da enega k... likalnika ne morejo dobavit pa je tudi sramota. Ni mi toliko za robo bolj me razburja njihov odnos do strank pa da sploh oglašujejo nekaj kar dejansko nimajo.

A ti nisi praznoval? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

abyssus ::

puginho je izjavil:

Kaj kdo ve kaj je s temi na mimovrste? 14.12. sem naročil en likalnik z dobavnim rokom 28.12. Do danes robe ni, nobenega mejla, sms-a, nič od njih. Mislim da enega k... likalnika ne morejo dobavit pa je tudi sramota. Ni mi toliko za robo bolj me razburja njihov odnos do strank pa da sploh oglašujejo nekaj kar dejansko nimajo.


Piši jim mail. Zaenkrat še z njimi ni bilo težav, je pa res, da že nekaj časa nisem nabavljal pri njih. :)

destroyer2k ::

puginho je izjavil:

Kaj kdo ve kaj je s temi na mimovrste? 14.12. sem naročil en likalnik z dobavnim rokom 28.12. Do danes robe ni, nobenega mejla, sms-a, nič od njih. Mislim da enega k... likalnika ne morejo dobavit pa je tudi sramota. Ni mi toliko za robo bolj me razburja njihov odnos do strank pa da sploh oglašujejo nekaj kar dejansko nimajo.


Do sedaj sem vedno dobil 1-2 dni pred rokom email in zraven so dodali kdaj približno bo dobava.

shadeX ::

Sam kakšen specialen likalnik pa je tole, da imajo tako dolg dobavni rok? Ponavadi imajo trgovine na zalogi tisto kar najbolj gre v prodajo. Torej samo tri možnosti so:

1. Ali je tvoj likalnik tako drag in specialen
2. Ali pa je tvoj likalnik tako slab
3. Ali pa je od neke leve znamke (in v veliko primerih, se potem tudi sklada s točko 2.) in je dobavitelj zato počasen

.. da ne gre v promet in ima tako dolg dobavni rok. 14 dni čakaš na PC iz Nemčije, ne pa na likalnik.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: shadeX ()

Matevz96 ::

Najpomembnejše stvari si izpustil: si jih kontaktiral? Si dobil mail o sprejemu naročila? Ali je naročilo sploh na tvojem profilu (moj račun -> moja naročila)? Imam občutek, da tvoje naročilo sploh ni prišlo v sistem (v primeru da ni pod moja naročila).

puginho ::

Likalnik je običajen, Tefal. Ko sem naročal so imeli vsi likalniki praktično 14 dnevni rok dobave kar je tudi mene presentlo ampak sem mislil da bo sigurno prej. Zdaj sem jim mejl poslal pa da vidimo, če so zajebali pričakujem dodaten popust, drugače jih odpikam.

Nisem se registriral, dobil sem pa potrditveni mejl.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: puginho ()

šernk ::

puginho je izjavil:

Kaj kdo ve kaj je s temi na mimovrste? 14.12. sem naročil en likalnik z dobavnim rokom 28.12. Do danes robe ni, nobenega mejla, sms-a, nič od njih. Mislim da enega k... likalnika ne morejo dobavit pa je tudi sramota. Ni mi toliko za robo bolj me razburja njihov odnos do strank pa da sploh oglašujejo nekaj kar dejansko nimajo.


uh...pri njih sem naročil enkrat en hladilnik za grafično dobavni rok 3-10 dni. čakal sem ga čez 40 dni! naročil sem ga pa pri nas ker mi je bilo 14 dni čakanja da pride iz anglije preveč saj sem ga rabil čimprej. ko sem jih kontaktiral umes seveda niso znali povedati kdaj bo zadeva prišla.
In general, high velocity doesn't produce harmful injuries.
But what is dangerous is the high acceleration
or deceleration given at a certain time interval.

shadeX ::

puginho je izjavil:

Likalnik je običajen, Tefal. Ko sem naročal so imeli vsi likalniki praktično 14 dnevni rok dobave kar je tudi mene presentlo ampak sem mislil da bo sigurno prej. Zdaj sem jim mejl poslal pa da vidimo, če so zajebali pričakujem dodaten popust, drugače jih odpikam.

Nisem se registriral, dobil sem pa potrditveni mejl.


Če je to res, pol pa zlo zanimivo. Dosedaj so skoz mel robo na zalogi, vsaj če je šla v promet. Uglavnem jaz bi jih kontaktiral. Zaradi praznikov mogoče dobavitelj/uvoznik, ni delal pa je mal štala. Sem mel z njimi skoz dobre izkušnje, kar se tiče hitrosti pošiljanja pa sploh. Zagotovo ni njihova napaka.

puginho ::

Evo da še javim, da so mi odgovorili da bo izdelek predvidoma danes dostavljen v centralno skladišče. Vsekakor imajo katastrofalen sistem za moje pojme, brez obvestil, 4 tedenska dobava za likalnik... tistih par evrov kar so cenejši tega ne odtehta.

Mare2 ::

A si tačas hodil z zmečkanimi srajcami po svetu? :)
http://bit.ly/Navodilo123 Podpora za N26 Mastercard za Slovenijo

St235 ::

puginho je izjavil:

Evo da še javim, da so mi odgovorili da bo izdelek predvidoma danes dostavljen v centralno skladišče. Vsekakor imajo katastrofalen sistem za moje pojme, brez obvestil, 4 tedenska dobava za likalnik... tistih par evrov kar so cenejši tega ne odtehta.


zanimivo, jaz sem imel naročen artikel in sem en dan pred predvidenim dnem dobave dobil obvestilo, da izdelka žal ni bilo moč dobaviti na ta dan. Eno uro kasneje pa še email, da bo izdelek na voljo en dan kasneje kot je bilo prvotno določeno in je tudi bil.

barocco ::

Par dni pred novim letom 26.12 naroču Pralni stroj Gorenje in je pršu čez 2 dni.
Sam moram reči ,da z Mimovrste nisem imel nikoli problemov ,pa sem kupoval od malih predemtov digitalni aparat,mini sesalc in večje kose kot Tv Philips 55"..
Vedno z dostavo na dom, izdeleki bili na zalogi in prevezem z gotovino po povzetju.
Očitno,imam srečo in vse zaenkrat kar je kupljeno deluje(potrkam na les).
RangerVIII|6700k|Corsair16GB|
Msi1070|pm961|BX5001TB|RM650x|H100iv2|

puginho ::

Zdaj sem pa dobil odgovor da danes izdelka ni blo moč dostavit in da bodo javili v najkrajšem možnem roku nov datum dostave :)) Pa saj niso resni, ko da bi naročil ultra redki diamant :|

shadeX ::

puginho ::

Saj ni finta v tem kaj je zdaj na zalogi, gre za debato o trgovini in njihovih šlampastih storitvah. Bom že poiskal drug izdelek samo sigurno ne na mimovrste.

[D]emon ::

Vam se ni potegnil da odkar so Cehi prevzel mimovrste da je zadeva v falusu ? Ja prov, pol pa jokajte.

The show's over, move on.
Mavrik ta forum uporablja za daljsanje e-penisa. Ker si ne upa iz hise.

Tody ::

Je al pa ni... Stvar je da čeprav je spletna trgovina ni neobčutljiva na zajebancije fizičnih trgovin. Oni ne delajo likalnikov, vrjetno tudi niso uvoznik tako da vse kar lahko je posredujejo, če jih dobavitelj nateguje, nategujejo oni vas.

puginho ::

Sori ampak s takimi dobavitelji pol ne moreš delat in se it neke resne trgovine.

jero_no1 ::

Glede na velikost našega trga dostikrat nimaš kaj veliko izbire glede dobavitelja (uvoznika).

Tody ::

To je pa zdej igra, ki se jo igramo, ali imeti velik spekter produktov in poskusit zadovoljit vse ali pa imeti samo enega ali dva uvoznika, ki sta preizkušena in dobro funkcionirata.

Jaz sem šel likalnik raje v Špar kupit imajo isto pašto in še 25 % popust.

Arctander ::

Ravnokar sem nekaj naročal in vidim, da so začeli zaračunavati plačilo po povzetju. Če za dostavo izbereš Pošto Slovenije in plačilo po povzetju, zraven pribijejo "doplačilo za gotovinsko plačilo" 0,99€.

S tem ko "kaznujejo" kupce, ki želijo plačati po povzetju, odpade še zadnja prednost nakupa v SLO. Če plačaš s kartico ali nakazilom, je potem isto, če enak izdelek po nižji ceni naročiš iz DE.

nekikr ::

Ni isto, ker boš čez pol leta jamral, kako draga je poštnina v Nemčijo, ker se ti je nekaj pokvarilo, pa tule nočejo popraviti. 99c pa pač stane storitev plačila po povzetju. Tule si nekaj vzame pošta, oni pa seveda to prevalijo nate, ker si si izbral to opcijo. Sicer ne razumem zakaj bi leta 2016 plačeval po povzetju, če kupuješ pri neki uveljavljeni trgovini.

Tilen ::

Pri plačilu z odkupnino se vedno plača Pošti vsaj 0,99 EUR za to storitev. Tega denarja ne pobere Mimovrste.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

radmannsdorf ::

do zdaj si le na mimovrste in še v eni trgovini ki prodaja čevlje(poštar povedal), pošti dejansko plačal toliko, kot si videl na mimovrste strani. pri ostalih si moral še dodatno plačat 0,99€ pošti za dostavo do doma. zdaj so pač to ukinili. kupil boš nekaj za 10€, poštarju pa dal 10,99€. dejansko je ok, da ti povejo koliko denarja imej pripravljenega.

Arctander ::

Tilen je izjavil:

Pri plačilu z odkupnino se vedno plača Pošti vsaj 0,99 EUR za to storitev. Tega denarja ne pobere Mimovrste.


Ni točno tako. Mimovrste (in še precej drugih, med drugim tudi ena od firm, s katero sodelujem) ima pogodbo s pošto, po kateri pošta kupcu ne zaračuna provizije za nakazilo denarja prodajalcu.

Teh 0,99EUR, kar je zdaj uvedel Mimovrste, ne zaračuna pošta ob prevzemu pošiljke (kot je v primeru, ko prodajalec nima pogodbe s pošto). Zaračua že Mimovrste v zadnjem koraku pred zaključkom naročila, če izbereš opcijo dostave s Pošto Slovenije in plačilo po povzetju.

Zgodovina sprememb…

jnovak ::

Ja, ampak zakaj posta ne zaracuna - zaradi dobre volje? Ne. Zato, ker ima tisto >pogodbo< s prodajalcem in po tej ze prodajalec pokrije znesek, ki ga posta pobere.
Nisem tega uporabljal, tako da tudi nisem vedel, da mimovrste krije (so krili) ta znesek ... ce drzi kar pravis, sedaj tega ne mislijo vec pokrivati.

njyngs ::

Škatla čikov je 4+ evre, pa še ni nikogar ustavilo višanje cene, da bi prenehal s kajenjem. Verjetno tudi ne bo prehudo dati en evro zraven pri tistih 5 nakupih na leto. Če je pa, pa verjamem, da ne bo težko skočiti v avto in v fizični trgovini kot je naprimer BigBang kupiti stvari za še dražjo ceno.

koyotee ::

Plus amortizacija vozila.
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!
««
17 / 89
»»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mimovrste zaračuna osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Loža
31751335 (17532) V-i-p
»

Mimovrste drazji (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14349288 (30110) PoStrah
»

enaA vs. Mimovrste (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8029281 (20607) technolog
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170256 (155086) zoot

Več podobnih tem