» »

Mobiteli in WiFi

Mobiteli in WiFi

maticm ::

Zanima me ali lahko na telefon, ki ima wifi inštaliraš skype in govoriš prek skajpa (seveda v primeru, da imaš v dosegu wifi omrežje)?

Sputnik59 ::

za symbian os imas aplikacijo Fring, ki podpira Skype, mns pogovore, verjetno deluje tudi v wifi načinu

jurre ::

lahko, jaz imam windows mobile in skype nalozen. V nastavitvah skypa lahko izberes kaj naj uporablja - podatkovne prenose (gprs) ali pa wifi.

mmmato ::

jurre, a pogovor prek skypa porabi več baterije kot prek GSMa? A je velka razlika?

jurre ::

hm, to pa sigurno...sicer ne uporabljam veliko skypa ampak ce ti za primer povem, da sem po 3 urni uporabi msnja na wifiju spravil baterijo iz 75% na 20% pol si lahko prestavljas...zna pa drzat tud 4, 5 dni ce res malo rabis..

T0RN4D0 ::

wi-fi je mal huda zadeva za telefone, in ti baterijo poje v parih urah. |O

Sputnik59 ::

mah prave dodane vrednosti tudi jaz ne vidim v wifi (v telefonih) razen skypa kaj sploh lahko počnem

OmegaBlue ::

Nja nazadnje sem zaspal na telefonu, je bil povezan preko wifi na irc in baterija ni crknila čez noč, je lepo zdržal 3 dni telefon(seveda wifi je laufal ene 8 ur).

WiFi je drugače zelo uporaben, na telefonu poganjam sambo in lahko enostavno preneseš stvari na telefon preko windows/samba shara. V službi pride prav ssh preko wifi ko letam naokoli in gledam sproti status na serverju. Pač malo morje stvari.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

T0RN4D0 ::

No ja wi-fi seveda ni slaba stvar, zastonj internet na telefonu pač. Če se ti zdi da na netu nimaš kaj za počet pol si pač kupiš mobičuka, oz karkol že prodajajo trenutno :D Je pa to spet precej povezano s tem če maš sploh dostop do wireless omrežja tam kjer si večino časa. Če nimaš ne doma ne v slubžbi/na faxu/šoli... pol si res ne moreš neki pomagat. :]


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Androdi: Brezplačni SMS-i preko wifija

Oddelek: Mobilne tehnologije
215779 (4468) hojnikb
»

Nova iPhona že razprodana, v Sloveniji ju še ni (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
12947302 (39788) amacar
»

Vzdržljivost baterije na iphone 5s

Oddelek: Mobilne tehnologije
214522 (3840) hojnikb
»

Tučija - najcenejša varijanta za klice/sms-e v Slovenijo

Oddelek: Loža
242860 (2762) Invictus
»

Pomoč na daljavo

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
202494 (2173) Gregor P

Več podobnih tem