» »

navijanje p4

navijanje p4

p4 ::

Zanima me kako bi navil p4 na plati Intel D845WN katera v biosu nima menija za navijanje!?in zanima me se do koliko bi ga lahko navil (p4 1.7) z originalnim ventom. hvala

globoko grlo ::

ja tko je, če flešaš bios bi lohka mel 1.7@1.7 GH, če daš mal bolši vent gor, pa eno kul pasto bi lohka mel 1.7@1.7 GH, če pa se spravš prav radikalno navijat in ga zalivaš z vodo (pa ne dobesedno) bi ga pa lahko navil na astronomskih 1.7@1.7 GH

če me maš zdej še poln kurac naj ti povem da na tej plati pač ne boš navijal, ker se Inltu to pač ne zdi humano početje, iz dobro obveščenih krogov vedo povedati da se intlovim inženirjem proci enostavno preveč smiljo in zato so se odločil da takim kot si ti (itak vas ni skor nč>:D ) zagrenijo življenje

pa lepo OC prihodnos
(sam drugo plato si omisl)

DJroky ::

Če ti pa še to ni zadosti pa izved hlajenje s pomočjo tekočega dušika in rezultati bodo naravnost fascinantni: 1,7@1,7 Ghz.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: DJroky ()

p4 ::

UHHH....sm se ze ustrasu da sm se zaje*u k sm nabavu intel plato :D

BigHugo ::

p4: seveda si zaje*u k si nabavu intel plato. Moral bi kaj druzga. Ti pa saj dobro delo, sicer brez OC.

LP BigHugo
LP BigHugo

Mr.B ::

Kako bi navil Procesor P4 1.6A na plati Asus P4T-e plato. Sistem se mi dvigno do FSB-ja 120MHz na 133MHz -jih pa se nekje na pol poti nalaganja windowsov skrešera. Sklepam da bi moral povečati delilno razmerje na za PCI vodilo , ker je povsej vrjetnosti Frekvenca enostavno previsoka.
A kje točno piše kako so kej to probali na tej plati ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

kr0mp1r ::

http://forum.oc-forums.com/vb/forumdisp...

pri fsb 133MHz dela pci s 40MHz, kar je sicer veliko ampak ni pene.. po moje rabis malo vec voltaze za cpu

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: kr0mp1r ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

do kolk navit celeron 1200 brez dodatnega hlajenja (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
764735 (3574) mihamedo
»

Navijanje AMD 64 3000+???

Oddelek: Navijanje
461729 (1105) tiborrr
»

Intel pentium 4 Northwood 2.4 ghz

Oddelek: Navijanje
401954 (1315) fire_3
»

Celeron 1300 DA/NE

Oddelek: Navijanje
161229 (898) JakobSTR
»

Kašen procesor in ploščo??

Oddelek: Kaj kupiti
14999 (701) tha_man

Več podobnih tem