» »

MSI k7t turbo (6330)

MSI k7t turbo (6330)

IceIceBaby ::

A ma mogoce kdo to plato. Jaz mam gor athlona 1.2 pa sploh nemorm znizat mnozilnika. Ce ga dam pa na 12x133 se pa ne zbudi. Slisal sem da mors met en OC bios da lahko pol spreminjas poljubno mnolilnik tudi na dol samo jaz tega biosa nenajdem. Enega sm probu downloadat iz msi homepejdza panoce flashat sploh.

TylerDurden ::

Obstaja verzija turbo lite, ki nimam možnosti spreminjanja množilnika. Ali imaš mogoče tako ploščo!?
Let\'s make some soap ...

IceIceBaby ::

ne moja je verzija 3.0 in ni lite. Je pa fora da lahko mnozilnik prestavim od 12 do 15, nizje od 12 pa ne. Verjetno plata zazna cpu in avtomaticno nastavi najnizji x za x procesorja.

VASkO ::

tisti, ki si ga dljal, je vredu, samo ne gre flashati brez enega parametra v ukazni vrstici, ko zazenes flasherja. drugic si preberi na strani, kaj moras vpisat, da ti BIOS flasha - tam vse pise.

IceIceBaby ::

Sploh mi ni jasno. Downloadal sem 2 biosa za isto plato. En je samo update en je pa kao za overclockerje. In prvega mi flasha lepo, pri drugem mi pa vedno javi da en file lock ni taprav. neki v tem stilu.
Naredu sm pa vse tko kot pise na msi homepejdzu.

tico ::

ti kar lepo flashaj bios z tisto overclockersko verzijo mislim da je 10b ali nekaj podobnega. Pri flashanju moras uporabit parameter /nbl (ce pa ni ta je pa kombinacija teh treh crk)
in ti bo flashalo.
Ko bos flashal, in hotel znizat mnozilnik verjetno ne bo delovalo no takrat pa napisi na forum pa ti bom pojasnil kako naprej.0:)
lp

VASkO ::

hehe, clovek ne ve brati! jaz vem, da so na BIOS DL strani navodila za postopek flashanja OC BIOSa, itak bo se enkrat vprasal, ker tvojega posta mogoce ni vedel prebrati :D

Smorny ::

jaz mam tudi OC bios (enako verzijo kot Tico), dela brez problema, potrdim, da je potrebno flashati s parametrom /nbl.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

IceIceBaby ::

SORI :)
kst -> lame & nezna brat :)

zdej sm zrihtu in dela na 11x 144. Vec ga pa ne spravim trenutno, morm postimat hlajenje cipovja in rama.

Smorny ::

Ver 1.0Beta16 Update date 2001-02-15
Update
Description -- Speed up DRAM Refresh time, AGP performance and IDE UDMA performance.
-- add ratio range below CPU normal ratio
Special note This BIOS is intended for Power User & Overclockers. User can try it at their own risk.

Special Note:
During BIOS flashing procedure on K7T Pro2 or K7T Pro2A. Screen will show "The program file's BIOS lock string does not match with your system"
answer : Use /nbl parameter
For example: awdfl789 w6330vms.240 /nbl

;((
Sedaj pa še moj komentar zraven: Da RAZUMEŠ navodila, kako flashat bios ni potrebe niti po znanju angleščine. Če ste si sposobni DLjat novi bios, kako si ne morete prebrati texta, ki je poleg fajla.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

IceIceBaby ::

Real men dont read manuals...and dont need backups either >:D >:D

Smorny ::

Real men dont read manuals...and dont need backups either


Ti pravi dedec, ti! Te bo že življenje naučilo delat po korakih in brat navodila.
Motiti se je človeško.
Ampak, če hočeš stvar totalno zajebati potrebuješ računalnik!
http://www.smorny.com/

IceIceBaby ::

a noben ne zastop heca no.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje

Oddelek: Navijanje
101133 (926) Rippy
»

Vsi, ki ne morete spraviti FSB-ja na 133 pišite sem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
684288 (3329) rc-car
»

...na zacetu!!!...

Oddelek: Navijanje
71395 (1220) sanmix
»

TOPLO!!! VROČE!!! MSI-K7T TURBO!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
491666 (1201) Boško
»

BIOS SEM ZAJE**!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
8903 (693) Boško

Več podobnih tem