» »

Najcenejse domene

Najcenejse domene

Tub ::

Pozdravljeni!

Mene zanima, če ima kdo stran kjer se, da dobiti najceneje domeno, oz. kje se jo da najceneje registrirati.

Pa upam da sem postal v pravilni forum.

LP Tub

OmaDesala ::

Poskusi na name.com

c3p0 ::

Končnica? Za .si lahko zrihtam po nabavni ceni, za vsaj 5 domen.

TyKee ::

Poceni je tudi www.godaddy.com

Uros!no ::

namecheap.com

Tilen ::

Sago, tudi če nisem pravna? :)

edit: Vsaj 5 domen je treba vzet. Spregledal.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

uporabnik0 ::

powerpipe.com

habermas ::

www.registracijadomene.si

Huda zadeva - preverja domene medtem ko pišeš. Domene so slabih 7 evrov na leto.

Zeberdee ::

Za več domen ti jih jaz zrihtam za 8 dolarjev.

AlienRex ::

Samo poceni domena ni vse. Odvisno je kaj se rabis/hoces imeti. Te zanima .com ali .info. Info domene se da dobiti zelo poceni za eno leto, podaljsanje pa je potem v rangu ostalih TLD.
Ce hoces private whois in polno kotrolo DNSjev ti priporcam name.com. So poceni in imajo po moje vse kar rabis za zacetek. Namechep.com so tudi v redu (prvo leto brezplacen private whois). Pri godaddyu ponujajo vse zivo zraven, ko registriras domeno in moras presneto biti pozoren na vsak "checkbox". Imajo pa polno "kuponov" s katerimi se da dobiti dodaten popust.

Vsi trije delajo tudi s paypalom. Opozarjam te samo, da pri godaddyu bodi previden s paypalom.
Dropbox: http://db.tt/Jg5BmDw
No brain - No tumors

dcinko ::

Meni lahko kdo zrihta količinski popust za več registriranih domen, še posebej .si

iskalec@gmail.com
KISS

blackbfm ::

prvo leto brezplacen private whois

Ja res je težko vpisat neke xyz podatke. Mislim tist, ki to plačuje je pa res omejen.

Drugače pa je najbolš vzet domeno pri kakšnem slovenskem ponudniku, sploh za razne .com net ker itak ni neke bistvene razlike med cenami..če je karkoli narobe imaš vsaj koga za gnjavit.

c3p0 ::

Pri spodobnih registrarjih je to itak brezplačno.

NazgulRR ::

dinozaver7 ::

Samo poceni domena ni vse. Odvisno je kaj se rabis/hoces imeti. Te zanima .com ali .info. Info domene se da dobiti zelo poceni za eno leto, podaljsanje pa je potem v rangu ostalih TLD.
Ce hoces private whois in polno kotrolo DNSjev ti priporcam name.com. So poceni in imajo po moje vse kar rabis za zacetek. Namechep.com so tudi v redu (prvo leto brezplacen private whois). Pri godaddyu ponujajo vse zivo zraven, ko registriras domeno in moras presneto biti pozoren na vsak "checkbox". Imajo pa polno "kuponov" s katerimi se da dobiti dodaten popust.

Vsi trije delajo tudi s paypalom. Opozarjam te samo, da pri godaddyu bodi previden s paypalom.


Kaj je pri godaddyu s paypalom?
:P

techfreak :) ::

Po mojih izkušnjah je Namecheap.com eden izmed boljših. Ponujajo brezplačni DNS strežnik in tudi whois zaščito za prvo leto.

GoDaddy si pri tvojem PayPalu naredi direkten dostop, kar pomeni, da ti lahko zaračunajo kadarkoli in kolikor pač želijo (do limita, ki je privzeto na $500).

Poleg tega ne moreš preko PayPala kupiti, če imaš nepotrjen račun.

blackbfm ::

plačljiva whois zaščita = nateg

nevem kako to ni splošno jasno

neskoncno ::

Name.com ti priporočam zastonj DNS management in Whois protection za zmeraj;)

techfreak :) ::

plačljiva whois zaščita = nateg

nevem kako to ni splošno jasno

Ja, ampak malo kje dobiš whois zaščito zastonj, če imajo poceni domene.

blackbfm ::

A je tok težko vpisat izmišljene podatke?

techfreak :) ::

A je tok težko vpisat izmišljene podatke?

Ne smeš?

bluefish ::

Kam ti bodo pa poslali račun (pri nas naprimer)?

blackbfm ::

Ne smeš?


A registrar oz. njihova skripta pa lahko?

Kam ti bodo pa poslali račun (pri nas naprimer)?


Spremeniš podatke po prejetju računa.

Gost ::

GoDaddy si pri tvojem PayPalu naredi direkten dostop, kar pomeni, da ti lahko zaračunajo kadarkoli in kolikor pač želijo (do limita, ki je privzeto na $500).


Ravno delam transakcije s paypalom in ugotavljam, da je v bistvu zadeva lahko zelo zakomplicirana in te stane precej, če je ne razumeš in ne veš kaj delaš. Godaddy ti naredi t.i. preapproved payment (za katero si se sicer moral strinjati in klikniti "yes, i agree"). Zadevo zbrišeš v svojem paypal accountu na sledeči način:
- greš na profile
- klikneš na preapproved payments
- eliminiraš željena automatska plačila

Poleg tega je možna še ena automatska izvedba plačil: t.i. subscriptions, ki jih moraš tudi ročno odstraniti, če jih ne želiš več (nekje v history-ju).

Skratka za uporabnika lahko izjemno draga zadeva, če ne spremljaš, kaj se dogaja.

techfreak :) ::

Kolikor vem si lahko limit kdajkoli zmanjšaš. Poleg tega pa moraš vedeti, da se večina storitev plačuje na mesec/leto/...

Tudi pri kreditni kartici ti bodo pobirali dol, dokler ne prekličeš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

GoDaddy napaden

Oddelek: Novice / Varnost
278764 (6444) Mesar
»

Nakup domene

Oddelek: Omrežja in internet
122779 (2645) knesz
»

GoDaddy naprodaj

Oddelek: Novice / Ostale najave
237344 (5833) techfreak :)
»

Išče se nov registrar domen .net

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
204442 (2844) Mare2
»

Nakup domene - kje?

Oddelek: Izdelava spletišč
201880 (1530) Red_Mamba

Več podobnih tem