» »

Kraja grafike s spletne strani

Kraja grafike s spletne strani

twarlock ::

Najprej mi je grafiko plunu Zurnal24 in jo uporabu za eno bedno reklamco za 090 linijo z vedeževanjem. Ok, sm jih poklicu, so se opravičl - ponujal so mi clo neko odškodnino, ampak ok, sem sprejel opravičilo in se zadovoljil s tem, da so zadevo v nadaljnih številkah odstranil.

Potem pa sledi drug cajtng. Oni so pa zadevo uporabil za banner in ga objavl na 24ur.com
In to komleten .jpg file. sm jih poklicu, je reku tip, da bojo spremenil bananer ampak ga niso.
Lepo se je vrtel še cel teden. Enostavno so počakal, da se porabjo zakupljeni ogledi in to nej bi tlo to.

V bistvu mem moti, to, da te grafike ne morem več uporabit zase, ker so jo oni na tako obiskanem portalu.

zdej me pa zanima, tut tko nasplošno ne sam zaradi mene... Verjetno to ni osamljen primer.

Se jih zato lahko toži? Mamo kej tazga pr nas uzakonjeno ali ne?

Pa ne mislem, zdej obogatet od tega, ampak zadeva mi najeda živce. Če bi jest uporabil en odstavek iz njihovga cajtnga bi blo pa svašta...

hvala za odgovore ;)
  • spremenil: twarlock ()

MihaFirst ::

malenkosten offtopic: bi se dalo to genijalno grafiko videt? :) 0:)

solatko ::

Tožiš jih lahko, če si grafiko zaščitil (v kar pa dvomim), lahko pa jim narediš negativno reklamo in povsod objaviš, kako prihajajo, do svojih strani (s krajo drugih izdelkov), menim, da jim s tem povzročiš ogromno moralno škodo - drugič pa zglihaj za kakšno odškodnino.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: solatko ()

Gandalfar ::

ne rabis eksplicitno scitit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako vložiti tožbo za obrekovanje/klevetanje ?

Oddelek: Loža
2714007 (11620) genius11
»

Nakup graficne (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
684452 (2949) dzinks63
»

zamenjava robe na mimovrste

Oddelek: Loža
142244 (1626) Dumber
»

Čiščenje tiskalniškega valja laserskega tiskalnika

Oddelek: Strojna oprema
337100 (6705) Brane2
»

ADSL-CELJE

Oddelek: Omrežja in internet
491855 (1038) sekundek

Več podobnih tem