» »

? Zaslužek ??

? Zaslužek ??

crazin' ::

Ali je kdo slučajno že slišal za firmo M.P. ali MP ali nekaj podobnega? Nahaja se v bližini Graca v Avstriji. Ta firma bi naj ponujala bajne zaslužke za opravljanje storitev. Za kakšne storitve gre pa je skrivnost vse dokler ne prideš na predstavitev, na katero je "zaželjeno" priti v paru s partnerjem in za vstop na predstavitev plačat 20€. Oblečen pa moraš obvezno biti fino elegantno (moški- hlače na črto, srajca,kravata,sako; Ženska: kostim, fini čevlji,...) Delo se opravlja ob vikendih na sedežu firme v Avstriji, med tednom pa če želiš delaš doma. Ampak kaj delaš pa ne pove nihče!!! Baje o tem kaj delaš izveš ko prideš na predstavitev za katero si plačal rezervacijo.
Zdaj me zanima: ali je kdo že slišal za to, ali je kdo mogoče šel na predstavitev oz. ali kdo že dela to in s tem zasluži??? Kakršenkoli komentar ali nasvet tistih ki ste o tem kaj slišali je dobrodošel.

zcetrt ::

Počneš takšne stvari, da te je sram naokrog govorit. Ampak zaslužki... Jej...
4.

Vikking ::

in potem boš moral plačati 5000€ da ti bodo razložili kako vložit denar, in boš še eden tistih naivnežev Z DOLGIM NOSOM BOS NAOKROG. Če je piramida se izogni kolikor si dolg pa širok.

Ejsi_Disi ::

Veliki denarji in malo dela - to je bila tema na tem forumu. MAlo si preberi. Durgače pa konstantno na 14 dni eden odpre nekaj podobnega.

Edit: Kaj pa moram narest?
- Čist nč. Sam 3 morte prpelat.
(Prvi pošten piramidni sistem. Ne iščite, bodite najdeni) :D
Rock n' roll ain't noise pollution!

Zgodovina sprememb…

kixs ::

Ma ne mors verjet... mene je lepo en kolega okrog obrnil in greva s tamalo na tole predstavitev pojutrisnjem 8-O

V glavnem, sem sele potem, ko sem dobil nekaj vec informacij o zadevi, izvedel veliko vec na netu.

Linki:
http://slo-tech.com/script/forum/izpisitemo.php?threadID=246687&mesto=0
http://www.finance.si/forumi/?articleid=192023&p=1

Povzetek je pa tak:
Gres na to predstavitev... placas pac tistih 20€ za par (meni je naceloma vseeno, ker bom to vzel kot nek izlet in "kolega" placa vse - od prevoza in hrane, kar iz LJ pride dosti vec kot 20€ ;) )... potem pa dobis casa 5 dni, da se odlocis ali bos sodeloval ali ne. Ce ja, vplacas okoli 5.000€ in od tega dobi nekaj ta kolega in ostali po piramidi navzgor. Tvoje delo je, da dobis nove clane, ki bodo vplacali in od tega si potem ti placan in vsi nad tabo. Ce ne, potem izgubis moznost, da bi se se kdajkoli vclanil v ta elitni klub milionarjev :P

Torej, gre za klasicno piramido. S tem, da prodajajo "produkt" in so kao s tem legalni!? Produkt je pa kao izobrazevanje o Financah (delnice...).

Me pa res zanima kako celotna euforicna predstavitev izgleda 0:)

lp

crazin' ::

Hvala vsem za odgovore, so zelo koristni in mislim ,ne mislim ampak vem da smo se pravilno odločili dati prste vstran.
Lp vsem

Tea Time ::

Jebemtiš, da še te stvari sedaj "živijo". Mene je "kolega" prosil za pomoč... Potem pa mi je prodajal Aimway ali nekaj takega... Sem rekel, da naj v miru spijeva pivo do konca, brez razlaganja o tem, ali pa se vstanem in grem. Prosil pa me je za POMOČ.

Moj cimer iz študentskih let je šel v podobno zadevo, vložil takrat 4000 €. Dobil je enega in potem je govoril, da je zaslužil 2000 € (dejansko je od kolegovih 4000 € dobil 2000 €, torej je še vedno bil na zgubi 2000 €). Drugega kandidata mu ni uspelo pripeljat v vrste... Ta situacija je bila posebej smešna, ker je na to foro v tem primeru padel že drugič... Neverjetno, a resnično. Žal.

kixs97; prosim napiši, kako je na tej skupinski predstavitvi. Po moje mora biti prav zanimi fenomen tole vzdušje, ki se vzpostavi tam (kolikor pravijo).
Have a break!

kixs ::

Ja, bom napisal :D

Sploh pa nimam nobenega namena moj tezko privarcevani denar kam takole "vlagat"... ceprav sem moral zaradi (trenutne) krize na svetovnih borzah malo spremeniti portfelj ;( - v bistvu kar konkretno - zdej je vse v monetarnih skladih. Sam tako pac je... enkrat gor, mora potem drugic it tudi dol... sam, naj se trend hitro popravi.

crazin'
Iz kje pa si ti drugace?

lp

kixs ::

Evo mene... prisel nazaj iz okolice "Gradca"...

Kaj naj recem... ne morem reci, da ne bom sodeloval. Se moram se odlocit - rok 5 dni ;)

Dejansko zadeva ni ravno taksna kot pisejo po raznih forumih - se vidi, da ljudje pac tega niso poslusali. Ze, ce gres na to cisto na blef in brez interesa, dobis nekaj pametnih informacij o delovanju bank in s tem povezanih stroskov - za mene sicer cisto NIC novega. Vendar za marsikoga pa vseeno pametno.

Teh 20€ pa tudi ni tok, da ravno zaradi tega ne bi sel na predstavitev. Nacin dela je pa res taksen, da ves pred predstavitvijo cim MANJ :P

Samo vzdusje niti ni nic posebnega - pricakoval sem dosti bolj "naspidirano" in "napumpano" ozracje, vendar je tega zelo malo.

Naceloma lahko recem samo to... pojdite poslusat, ce vas zanima kako zminimizirat svoje trenutne stroske in po moznosti tudi kaj dodatno zasluzit in res ni na mestu, da tule povem detaile - v koncni fazi nic posebnega.

Pomembna je samo vasa odlocitev ali se boste odlocili sodelovati ali pac ne. "No play no gain" 0:)

Vec pa na ZS :D

lp

K0K0 ::

kixs97 na podlagi enega predavanja si ocenu da zadeva ni taka kot so jo predstavili na tem forumu :\.

To je navaden nateg!!! Če bi imeli res kej pojma o delnicah bi bli že zdavnaj miljonarji in jim nebi bilo treba nategovat navadnih kmetov. Kaj misliš ?

damjan11 ::

A je to mogoče piramida??

Matek ::

Saj je nekdo ze napisal visje. Ni piramida. Sam 3 morte prpelat.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Loki ::

"whitecell" z mobisuxa (ne vem, ce ima se tak vzdevek) je na eni izmed teh zadev baje kar visoko prisel, tako da bodisi vprasaj njega bodisi isci po njegovih postih (v blodnje, zivljenski slog, podjetnistvo).
p.s. za iskanje moras biti registriran.
I left my wallet in El Segundo

kixs ::

Jah. Morda ni vse tako kot pravijo na forumih, je pa vseeno veliko vprasajev ???

Kot sem prej napisal, me je sama pradstavitev pustila cisto hladnega. Je prevec neprofesionalna in amaterska. Res se naslanjajo samo na neke velike stevilke, ki so "kao" mozne... Vendar moras najti naiven folk, ki bo v to res verjel. Osebno pa nimam naivnih kolegov, ki bi jim to ponujal - se pravi nategoval.

Prevec je nejasnosti... ceprav tisti pri vrhu imajo dogovore res na vse. Osebno pa, glede na vse informacije, sem se odlocil, da v tem ne sodelujem. :P

Moj denar bo se vedno v delnicah. 0:)

lp

Vikking ::

Celjski kriminalisti spet preiskujejo ilegalno denarno verigo
15.11.2007
Pred časom smo že poročali o mrežnem marketingu in o popularnih denarnih verigah, v katere so bili vključeni Celjani. Kar nekaj ljudi z našega območja, daleč največ pa je med člani Mariborčanov, naj bi že od leta 2005 redno odhajalo v avstrijski Gradec na finančne seminarje...

Z denarnim vložkom 5.530 evrov ponuja avstrijska družba Euro Success MLM knjige o nasvetih glede naložb ter menda članstvo v “klubu milijonarjev”. Na seminarju naj bi predavali uspešneži, denar pa naj bi se povrnil tudi s pridobivanjem novih članov. Celjski policisti naj bi po naših informacijah kriminalistično preiskavo, s katero bodo potrdili ali ovrgli sum, da gre za kaznivo dejanje, končali sredi decembra. Tako policija, republiški urad za nadzor prirejanja iger na srečo ter inšpekcije opozarjajo ljudi, naj bodo pozorni pri teh zadevah...

zanimivo branje

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vikking ()

damjan11 ::

Če ni piramida.... potem sem zraven ampak kaj pa je to?
A res ni piramida?
Samo zraven moram iti in pripeljati še dva... a ni to piramida?

kixs ::

Ja jasno, da je to piramida.

Kako pa oni to opravicujejo?

Da tvoj kolega, ki te je pripeljal notri, ne bo nad tabo po tem, ko bos ti postal Adviser (ko pripeljes notri 3). Takrat postanes sam adviser, ki najvec zasluzi, nad tabo nasluzijo veliko manj, pod tabo tudi.

Sej pravim, tako na hitro je vse lepo in prav, pa po moje se vseeno kar nekaj ljudi odloci za to. Saj jih vidis, da so pripeljali nove potencialne "kupce produkta". Dejstvo je, da ko (ce) pripeljes notri tri, ki so vplacali denar, si "zasluzil" sele tretjino od vlozenega denarja. V to niso vsteti stroski, ki jih imas s prevozom in pijacami.

Ce mene kdo vprasa, gre za piramido, za denarno verigo, ki pa seveda ima nekje konec. Ce gledas tiste razpredelnice, ki jih imajo gor, se ti zdi vse jasno in mozno. Vendar po premisleku in hitrem preracunu, vidis, da so te stevilke skoraj nedosegljive - ne mislim neposredno na denar, ampak koliko ljudi mora sodelovati in vplacat. 8-O

Vsak naj se sam odloci kam bo sel njegov denar.

lp

ripmork ::

Se mi zdi nekaj izjemno hecno...namreč, o telih piramidnih sistemih je bilo že toliko povedanega, opozoril pa debat po forumih, cajtengih, oddajah po TV...
pa zadeve očitno še kar lepo naprej uspevajo. Princip pa povsod enak.

Me zanima kako takele zadeve funkcionirajo v USA.

Mati ::

Zadeva je že tako oguljena, da mi je slabo, ko vidim da eni cepci še kar naprej odpirajo teme in sprašujejo o tem!
Pa na katerih hribih so ti ljudje doma?

Kixs97, a še vedno pri vhodu igrajo pesem: Money, money, money....:D

Aja še to, zanimivo, da so oni že pred veliko rastjo tečajev delnic lani že vedeli, da se bo to zgodilo in večino denarja plasirali v sklade, kot so BRIC, KD BALKAN in podobne....:)) . Zdi se mi, da imajo tam vseveda ali pa kakšnega odličnega šlogarja...

Aja še to, glavnemu akterju te piramide, so odpeljali že dva avtomobila. Kupite jih lahko na parkirišču Hypo leasing banke. :D Zakaj le, če je 100.000 EUR za njega pi.kin dim? Pa ne, da je zmanjkalo ovac in je bilo težko plačevat leasing za Hummerja.

Jao, jao ovčke moje....

Mati ::

Še nasvet vsem potencialnim ovcam.

Najbolje vas bodo prepričali, da to ni nateg in da boste denar dobili najkasneje nazaj v 3 tednih je ta, da si enostavno teh piškavih 5700 EUR sposodite od njih in jim vrnete z 10% obresti, takoj, ko to zaslužite. :D

Try them.

Matev ::

Greh je pustiti naivnežu njegov denar.

damjan11 ::

Pa sej pravijo, da to ni piramida.

Tody ::

Kdo je tako naiven in lahko 5000 eur pogreša ? Al so tobedaki ki se gredo zadolžit za 5000 eur ?

Loki ::

mah, veliko je tudi odvisno od same prezentacije, retoricnih sposobnosti govorcev, (ne)izobrazenosti "kupcev... vprasaj svoja starsa, ce sta ze kdaj nasedla oz. ce poznata koga, pa se pogovori z njimi.

p.s. si ze postal projektni vodja? se vedno ne znas programirati? :D
I left my wallet in El Segundo

DimmniBurek ::

NIsem bral postov, ampak če greš in nasedeš, boš ziher odprl novo temo, ali pa kar v tej temi začel jamrat da so te zajebali.




Če boš še mel komp:\
There Is No Stronger Drug Than Reality


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Piramidni sistem ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Loža
15041339 (23626)          

Ponzijeva shema ByXpress (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
23399602 (72590) krneki0001
»

Veliki denarji in malo dela (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
11117740 (11133) Elemen_T
»

Jutri že bogat ? Nova piramida ?

Oddelek: Loža
393824 (2135) darkolord

Več podobnih tem