» »

Ipod Touch

Ipod Touch

Fadil ::

Imam nekaj vprašanj glede Ipod Touch-a:
- kadar se hočem povezati z Ipodom na internet zahteva password, pa čeprav internet nimam zaklenjen ( pod geslom ). To je moteče, saj ko grem na dopust in je naprimer v hotelu Wi-FI, moram vsakič vprašati za geslo!?
- bral sem, da imajo nekateri avtomobili priključek za Ipod, moj ga seveda nima! Je možno kako drugače priklopiti zadevo v avtu? O FM transmiterjih ne bi, ker ga imam že nekaj let in nisem zadovoljen, saj je preveč motenj in šumenja
- na itunes je tudi opcija Books. Naložil in skonvertiral sem nekaj knjig s Calibri v Ipod ali Ipad in naložil v Library Itunes, vendar jih na Ipodu NI ( mogoče samo za Iphone ??? )
- mogoče se kasneje še kaj spomnim :)

Lep pozdrav

Mavrik ::

- kadar se hočem povezati z Ipodom na internet zahteva password, pa čeprav internet nimam zaklenjen ( pod geslom ). To je moteče, saj ko grem na dopust in je naprimer v hotelu Wi-FI, moram vsakič vprašati za geslo!?


Očitno maš zaklenjen z geslom če te sprašuje.
- bral sem, da imajo nekateri avtomobili priključek za Ipod, moj ga seveda nima! Je možno kako drugače priklopiti zadevo v avtu? O FM transmiterjih ne bi, ker ga imam že nekaj let in nisem zadovoljen, saj je preveč motenj in šumenja


AUX vhod, iPOD -> CD-changer adapterji, novo radio z iPod podporo.... Odvisno kaj maš v avtu.


- na itunes je tudi opcija Books. Naložil in skonvertiral sem nekaj knjig s Calibri v Ipod ali Ipad in naložil v Library Itunes, vendar jih na Ipodu NI ( mogoče samo za Iphone ??? )


V iTunes ti poleg zelo lepo piše, da moraš pobrat z iTunes store "Books" aplikacijo s katerim vidiš knjige.
The truth is rarely pure and never simple.

Fadil ::

A to pomeni, da lahko bereš samo tiste knjige, ki jih kupiš v iTunes store?

KoMar- ::

Si sploh probal to, kar ti svetuje?

Fadil ::

Nisem, ker ne vem če sem ga pravilno razumel in zato sem tudi vprašal! Knjig na iTunes ne mislim kupovati! Me pa bolj zanima tale CD-changer adapter, ker bi rad Ipod Touch poslušal tudi v avtu. Imam Corso, kjer pa je radio že vgrajen serijsko , tako da se mi ne sanja, kako bi lahko zadeva špilala, brez FM transmiterja!?

Maxl ::

Potem je tole edina rešitev: http://www.mp3avto.si/ Vseeno priporočam nakup novega radia, ki podpira iPod/iPhone, razen če v tvojem primeru to ni mogoče...

Fadil ::

xCarlinksem videl na netu, vendar ga zaenkrat za Opel nimajo, pa tudi ko sem slišal tipa da zato hoče 130$, se mi zdi absolutno preveč. Kitajci imajo podobne reči za par EUR! Vendar zaenkrat še nisem našel Kitajca, ki bi to imel...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

iPod classic kot zunanji disk?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7592 (496) Glodko
»

Razkrita notranjost Apple TV-ja

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
3911395 (9949) Hardstyle
»

win 7 in ipod video

Oddelek: Operacijski sistemi
7775 (729) clix
»

Trinajstletnik dobil milijardto aplikacijo z App Stora

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
305541 (3947) techfreak :)
»

iPod, itunes, velki problemi

Oddelek: Pomoč in nasveti
61779 (1369) seemon

Več podobnih tem