» »

Najstarejši kos oblačila

Najstarejši kos oblačila

V-i-p ::

Nekje deset, dvanajst let nazaj sem si za takratnih 20 tisočakov kupil Levis kavbojke, ki pa so še danes praktično kot nove in jih še vedno rad nosim. Razmišljal sem, kako bi ugotovil točno kdaj so bile narejene, ampak jebiga, res se ne spomnim več leta nakupa. Kateri pa je vaš najstarejši kos oblačila, ki ne leži kje v kleti, ampak ga še vedno radi nosite? Moj absolutni zmagovalec so itak te kavbojke, ki zaenkrat še vedno služijo svojemu namenu po toliko letih...
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

CaqKa ::

tu in tam je kak dober tshirt...
pa tudi kake hlače.. drugo pa nima kake specifike.

kixs ::

Men so vsake Leviske razpadle po parih letih. Zalostno je samo to, ker jih nisem niti tako pogosto nosil.

Iz leta 1998 imam en Unlimited pulover, se vedno je topel ;) Pa iz 1999 tudi en Kappa pulover.

Leta 1995 sem kupil Nike tekaske copate, nosil vec ali manj skoz, potem vedno manj... jih imam pa se danes za kaksna umazana opravila (pleskanje, itd.) Seveda je AIR spustil ze kmalu po nakupu.

Drugace pa vsake nekaj let zamenjam celotno garderobo. Lani sem recimo zapravil za garderobo cca 150€ :D Kar je veliko-veliko manj od nekaj letnega povprecja :P Letos mislim, da bo se bolj skromno. Enostavno ne potrebujem nic novega. Skoda je pa nekaj kupit, pa potem skoraj nic nosit. Oziroma za tiste posebne priloznosti, ki prakticno nikoli ne pridejo :P

lp

Dr_M ::

Kaj pa vem. Ene DC shoes superge sm mel 5 let. Mislm, da jih mam se nekje na vikendu.
Drugac pa...nevem, cunje me zanimajo samo toliko, da ne hodim nag okol. :)
The reason why most of society hates conservatives and
loves liberals is because conservatives hurt you with
the truth and liberals comfort you with lies.

Tomay ::

Lahko grem v muzej pogledat ampak prepričan sem, da imajo obleke stare nekja sto let, ki so še čisto v redu. Pa tudi vojaških oblek se kar nekaj najde.

Mislim kake teme.:'(
Voodoo 4Ever

CaqKa ::

hmm ja.. borderske hlače imam že enih 7 let :>

d0rK ::

d0rKa pa zanima ce je Tomay sploh prebral prvi post. :)


Moje najstarejse oblacilo je en pulover. Star 6 let in mi je cudezno se vedno prav. Ceprav sem od takrat za ene 20cm in 40kg vecji.

Daliborg ::

13 let stara SESSIONS jakna katera se vedno opravlja odlicno delo pri bordanju >:D .
Ter 14 let star t-shir OVERKILL ( ceprav samo se za doma )

Lp.
Format life:
Warning all life will be erased!
Do you want to continue?(y/n) Y_

Tear_DR0P ::

preko 20 let stara kapa, ki jo se vedno nosim - pa sem bil ko sem jo zadel na srečolovu star 3 leta (res je da mi je bila takrat prevelika)
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

PacificBlue ::

13 let star no brand pulover..10 let stare Smog hlače..tudi okoli 10 let stara pižama..Se bi kr našlo nekaj stvari..Sicer pa jaz tud za cunje ne zapravljam velik..tam do 100-150 na leto..aja a se niso danes razprodaje začele??:D

madmitch ::

Ena usnjena jakna, ki je bila še od očeta (sedaj je stara okoli 40 let) in ena, ki sem jo kupil pred dvajsetimi leti. Obe še nosim. Take robe ne delajo več.
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

OZZY ::

Najstarej...17 let stare črne Reabok pump hexalite superge za košarko...sicer zelo razštelane ampak pump še vedno dela ;)....Takrat pa so stale cc180 mark kar je blo zelo velik.
Go with the flow.

krneki0001 ::

Najstarejša zadeva doma so zelene ameriške vojaške hlače iz 17 novembra 1951 (datum proizvodnje), kupljene ene 10 let nazaj v army shopu v celovcu.

Ejsi_Disi ::

Jaz imam pa od mati klubsko Adidas trenerko.
Rock n' roll ain't noise pollution!

Nejc Pintar ::

Od fotra eno srajco mam, staro okrog 20 let.
Sicer se pa po omarah najdejo tud od starih mam iz mladosti obleke.
Lahko je biti prvi, če si edini!

kekz ::

Za doma T-majico, na kateri spredaj piše i486 today, zadaj pa Pentium tomorrow in pa Intel inside logo. Dobil sem jo na Cebitu v Hannovru, najbrž bi se dalo ugoviti, kdaj. :D

V vojski sem nosil šinjel (=vojaški dolgi plašč) narejen 1964 in je bil starejši od mene. :D
(najstarejša hrana - konzerva, ki so nam jo dali jesti, je bila isti letnik 8-O)

Balandeque ::

Uf, moja tema. Pred leti sem z grozo ugotovil, da večina mojih puloverjev datira v srednjo šolo. Star sem 35 let. Garderobo mi sicer ves čas dokupuje žena, ampak nosim stvari, ki sem jih navajen. Par boksarc ima resne luknje, ampak so tako udobne in datirajo v leto 1991.. Na obleko sicer dam samo toliko, kot me je vzgojila mama: da je čisto in približno zlikano.

Če pa en italijanski gej reče, da je letos moderno špičasto ali pa ohlapno, se pa samo smejim tistim, ki letijo v trgovino.

Temu se je treba upret, da ostaneš zdrave pameti.
Involvement and commitment is like an eggs-and-ham:
the chicken was involved - the pig was committed.

Saladin ::

Kar nekaj očetovih srajc, jaken in hlač, ki jih tudi sam nosim, je starih 30, 40 ali celo več let (moram povprašat).
Dobro je kar nosi največ svobodne koristi/najmanj bolečine čim več sentientom
na najhitrejši, najvarnejši in najbolj moralen način za najdaljše obdobje.
"Utilitarianizem po Saladinovo"

opeter ::

Od svojega dedka sem podedoval en par nogavic, ki so ravno avgusta prejšnjega leta dopolnile 56 let starosti. Sicer ima nekaj manjših lukenj, ampak ga še vedno zelo rad oblečem. Občasno ju tudi operem >:D

Najstarejši osebni kos oblačila je en pulover, star 14 let, ki je še vedno v dobri formi.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gr0unD Zer0 ::

ker sem star komaj 21, mi nekak niti 3 leta stara oblacila niso vec prav

Sadida ::

Od fotra pulover(rašica) že sigurno kakšne 20 let, pa je veliko bolj topel kot vsi.

sidd ::

Ker sem še mladič, je najstarejša ena kratka majca iz leta 97, katero še vedno mam redno za treninge. Malo je že luknjasta, samo na treningu air condition prav pride :) .
So pa še v omari kakšne starejše stvari, pa še kakšne od fotra, katera prekašajo moja leta. Samo tistega ne nosim ravno.

Imam obleke tud samo zato, da ne letam nag okoli :D
no idea for signature
signed
I

vasquez ::

En t-shirt iz SP v nogometu v Španiji (1982), kupljen naslednje leto na razprodaji. Vsako leto ga nosim vsaj nekaj dni. Bolj ohranjen kot večina ostalih majic po enem letu. Najbolj zanimivo, da mi je še vedno prav, čeprav sem bistveno pridobil na kilogramih :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Temperatura in potenje (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
569583 (5511) Ganon
»

Kavbojke se perejo ali ne? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
7513269 (9923) Buggy
»

Skate stil in oblacenj ?

Oddelek: Loža
355803 (5094) OwcA
»

Razprodaje: Shopping Spree na mrtvo!

Oddelek: Loža
383258 (2451) Ziga Dolhar

Več podobnih tem