» »

17" notesnik za 670€ -kupit ali ne? Prosim za nasvet.

17" notesnik za 670€ -kupit ali ne? Prosim za nasvet.

fritzz ::

Se mi splača kupit TALE notesnik za 670€. Na linku je z Visto, kolega ga prodaja brez sistema. Cena se mi zdi ugodna bi pa vseeno rad slišal vaša mnenja -mogoče si ga tudi kdo lasti. Torej kupit ali ne ? Uporabljal se bo za gledanje DVD in DivX-ov, word, internet....

fritzz ::

...pa vezni čip piše da je VIA. Kolko sem gledal po netu prevladujejejo nforce, AMD in intel čipi. Tak da ne vem kako se kaj VIA obnese. Pa tudi mislim da v zadnjih letih je VIA močno v zatonu ali se motim?

billgates ::

Danes sem v eni trgovini zasledil isti prenosnik firme fujitsu iste konfiguracije za 1000 evrov.

edit: pa imel je 15 zaslon, ne 178-O

Zgodovina sprememb…

hooger ::

Sam ga ne bi vzel, ker ne zaupam firmi prenosnika. Zakaj pa ga kolega prodaja? Mu je predober ali preslab?

fritzz ::

Prodaja ga zato ker je tega dobil za darilo in mu je "premočan" v smislu avtonomije baterije, ker ga rabi izključno za pisarniška opravila in internet.Zato si bo nabavil 15,4 ekran in integrirano grafiko. Meni pa tega proda za 670€.

fritzz ::

Za 730€ imam možnost dobit tegale ASUS-a. In to z dodatnim 1GB ram(skupaj 2GB). Zdaj sem v dilemi ali zgoraj omenjeni TRON 17" ali tale ASUS 15"? In kakšen je ta "Color Shine" display na tem ASUS-u.

lufthammer ::

>> Na linku je z Visto, kolega ga prodaja brez sistema.

120€ je NOV dražji s sistemom! A ti nič ne smrdi vse skupaj? Roke stran.

fritzz ::

Ja Vista še ni bila naložena in aktivirana. Aktivacijo in ključ bi kolega prenesel na svoj novi prenosnik, ki ga bo kupil brez sistema. Jaz osebno ne verjamem, da se bo to lahko zmenil z microsoft-SLO, saj je sistem prednaložen....Imam občutek, da ga bom dobil z VISTO, čeprav mi to sploh ni pomembno.

fritzz ::

.....oziroma BI ga dobil dobil z Visto. Nisem še odločen ali omenjeni TRON ali Asus. Mnenja prosim.

hooger ::

Če prav razumem, ti on hoče dopovedat da je kupil laptopa z nenaloženim sistemom in zraven dobil Visto na CD-ju???? Reči mu naj ne serje....

Drugače pa vzemi kaj takega 6715s ali 6715s


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

vrednost laptopa

Oddelek: Kaj kupiti
51653 (1596) Leks
»

Prenosnik TroN M85 - menje

Oddelek: Strojna oprema
172834 (2133) bond007
»

Noro poceni notesnik

Oddelek: Kaj kupiti
211874 (1874) Belcebub
»

Toshiba ali HP

Oddelek: Kaj kupiti
72261 (2113) Svizec69
»

Izberite prenosnik do 800€...

Oddelek: Kaj kupiti
131693 (1278) tomaz-

Več podobnih tem