» »

nov komp

nov komp

globoko grlo ::

no tko, en komp mi je crknu, verjetn plata, tko da bi si omislu neki novga, ja AMDja

se prav proc en XP, verjetn 1700+

zdej pa plata,

- a se splača še mal počakat (mudi se mi ne) če bo kkšna zlo kul vn pršla

- kok se splača navijat te AMDje, če se ga ne da oz. ni preveč priporočljivo forsirat se mi verjetn bl splača ene Elitko kupt pa nč navijat, kot pa skor enkrat več dat pa mal navijat PREDLOGI IN KOMENTARJI (pa ne kričim, samo vizualno povdarjam:) )

- ker čipset priporočate nj pa ma ATA133, USB2.0, pa ddr333 podporo, če se še kj spomnte pa povejte

- napište predloge in komentarje, rabm pa sam proc, plato, ram, pa eventuelno grafo

strel ::

Pol je itak sam nova VIA KT333

jRk0 ::

za chipset ti priporocam, da se pocakas, ker bo sigurno priso ven kt333a (kot je to v navadi;)) in bo ta ziher se hitrejsi...
You fuck up once, you loose two teeth.

dr.J ::

Saj se že dobijo plošče, ki imajo DDR333, USB 2.0 in ATA133.

Ena varianta je SiS645 čipset, druga pa VIA KT333.
Prvi primerek je ELITE K7S6A @ Mlacom, drugi pa
Gigabyte 7VRX+ @ DarComputers ali pa MSI KT3 @ Megahit.

Edina resna razlika je USB2.0 - če imaš kako tako periferno enoto.

Sicer pa so razlike v performansah med KT266A in KT333 zanemarljivo majhne. Athlon XP namreč dela na 266 MHZ DDR, tako da itak ne more izkoristiti razlike do 333, ki pa jo medtem lahko porabijo druge naprave.

ATA 133 je pa tudi bolj marketing poteza. Sicer pa si preberi kak test ali še bolje, preizkusi sam.

Prepričaj pa se, da bo plošča podpirala prihajajoče Thoroughbrede, ki pridejo junija!

Jaz imam Soyo K7V Dragon+ in sem super zadovoljen. Navijam ne, je pa tudi za to zelo dobra.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: dr.J ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Ali se nakup dobre osnovne plošče sploh splača?

Oddelek: Kaj kupiti
362139 (919) slawc
»

proc, mama plata in grafična

Oddelek: Kaj kupiti
321732 (1285) rh^
»

Katera plata za DURONA - čipovje ? SIS ALI VIA ?

Oddelek: Kaj kupiti
372123 (1700) freejack
»

NOV PC

Oddelek: Kaj kupiti
61111 (991) Trupl0
»

Duron 1.3 ali Athlon XP 1600+

Oddelek: Kaj kupiti
221663 (1312) HUDiR

Več podobnih tem