» »

Spet Pekač - kateri 24x?

Spet Pekač - kateri 24x?

krucymucy ::

O tem je bilo že dosti rečenega, vendar je sedaj napočil čas, da zamenjam svojega zvestega 4x-nika...
Predvsem me zanimata:
- NEC CD-RW 7900 24x10x40
- samsung 24x10x40

prvi manj ker se mi zdi, da sploh ne podpira overburn-a ... in CD medijev večjih kapacitet 800 MB ...

O samsung-u pa je na testih slišat veliko lepega ... pa tudi cena 28K sit je jako ugodna

chucki ::

jst mam samsunga pa ti povem da dela super! cd ja ti ne more uničit ker ma super link! snema fajn! O.K! snemalc!!!! slišu sm pa da ima plextorjev laser ker se obnaša enko kot plextor pri snemanju!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

ChiefThunder ::

kje se da zadevo dobit za 28k? in pa kolk je pogon kej glasen?
... po liniji najmanjšega odpora. ;)

krucymucy ::

Da se ga dobit npr. pri belbledu ... v zadnje software power-ju je test pekačev .... proti samsungu niso imeli nič ... pa baje je ena izmed tišjih enot na testu ... tko da ga bom verjetno, kar vzel!!!
chuki: da slučajno ni tako dober kot elitka, ker ga sicer ne bom kupu :D

krucymucy ::

Še kdo poleg našega junaka chuki-ja?

_Mortal_ ::

Krucy vzem raje Teac-a jz ga mam in dela odlično. Sam raje ne bi tvegal z Samsung-om
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

chucki ::

men je dober snemalc! isto mi posname cd kot prejšni teac! audio cd ji so pa tudi kvalitetno posneti!!! poglej si teste o samsungu,pa boš videl da je super! pa fajn je ko ima live update,izšla sta že 2 nova biosa za ta snemalnik!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

IceIceBaby ::

Jaz mam neca pa mi dela cist normalno. Res pa je da sem zlo nezahteven kar se tega tice in posnemem tam pa tam kak cd.
Ampak dela dokaj hitro pa bufn proof ma. to je zamene taglavn.

_Mortal_ ::

Nč ne kupujem od firme k dela več stvari.
Npr. trgovina Mrak avto deli in računalniške komponente njihovo osebje nesposono tko da ni res. Npr. Samsung rami, Tv,.... Teac, Plextor uglovnom delajo samo par stvari in se na to dobro spoznajo. Jz teb svetujem Teac-a. Enkrat sm se zajebu pa na 8x medij pisu z 16x hitrostjo pa ga ni sfukal.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Klemenn ::

eh itak vsi vemo da je uporabniku najbolj prijazen teac™:8)

chucki ::

kaki debil! jst snemam z 24x hitrostjo na 6x cdje pa dela vse BP! keri ******!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

_Mortal_ ::

Debil si ti če snemaš 24x na 6x medije. Sigurn so vsi mediji uporabni kot je Elitka kvalitetna;( . Debi en nesposoben;( ;(( .
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

_Mortal_ ::

Debil si ti če snemaš 24x na 6x medije. Sigurn so vsi mediji uporabni kot je Elitka kvalitetna;( . Debi en nesposoben;( ;(( .

Krucy kar Chucki priporoča se ogn v velikem loku npr: IBM diski,Elitke, Samsung pekač. Vse to drugim zajebava sm njemu dela brez problemov.
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

chucki ::

da dela BP! prit na lan v maribor ko bo 27-28.4! pa boš vse videl!
AMD Ryzen 1700/NZXT Kraken X62/Asus ROG Crosshair VI hero/DDR4 16gb/SSD M.2
EVGA GTX 1080 Superclocked/SB Z/NZXT H440 case/ Asus ROG PG248Q
Samsung Q7FN65 + PS4 PRO + VR <3 + Nintendo Switch

_Mortal_ ::

ok bom mogoče pršu pa bomo vidl
Is reading in the bathroom considered as multi-tasking?

Tomi ::

Jaz ti svetujem Teaca, imam ga doma je kul.
Pa med samo se ne žaliti, ok?
metrodusa.blogspot.com

krucymucy ::

ja sej sem tudi o teac-u neki razmišljal... san se mi je zameru njihov 40x CD-rom ... ne vem sej razlika v ceni ni dost!

Pa tud še na net-u sem videl neki lepih besed o samsungu!

McHregec ::

Kupiš Teaca 40x/24x/40x za 36 cukov in to je to.
Destroyer Of The Worlds.

sofoiks ::

Živjo krucymucy sem me spomniš kako kej? Glede pekača pa tko odvisno kaj bi z njim delu. Peku že sam kaj audio ali podatke kerga več mislim. Jst sem si pred kakšni mesecem kupu Yamaho crw3200e snema zelo dobr. Ima funkcijo ki zelo izboljša kvaliteto visokih in niskih tonov ter do ene meje enimilira šume. Ker pa lahko piše v RAW mode pa z pravim programom (clonecd) lahko narediš res pravi klon katerega koli cdja.
Lp, Edis

simoni ::

Edis21 jst tud zdej full študiram, da bi si omislu tole Yamaho 3200!
To vem da je Kvaliteta zvoka zelo visoka, glede na ostale pekače! Sej zato ga bom nejbrš tud kupu! kako je pa kej s podatiki, brn froof nejbrš ma...kolk časa ti potem en 650MB cd snema?

LP:)

sofoiks ::

Živ Sharky. Burn pruff seveda ma pa še 8mb predpomnilnika. Tuki sicer je en primerjalni test teaca, plexterja in yamahe 3200. Ta k je testiru pravi da je zelo dobra naložba yamaha, če hočeš snemati avdijo cdje. Ko je po snemanju z vsakim snemalcem preveril zapisane podatke on pravi da je jamaha naredila napako pri eni datoteki. Od takrat naprej mam non stop v nerotu pržgan da preverja podatke, pa mi ni nobenkrat zafrknu. Zdele je odvisno pod kakšnimi pogoji je snemal. Druga dva sta pomoje tudi dobra sam jih nimam pa ti ne morem nč povedat srečno pri odločitvi.

Smrkc ::

A je drgac kdo kej pomislu na Lite-ona? jest ga mam, pa mi cist solidno pece...cena je pa tut mislem da tm okol 30k.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Smrkc ()

bastadu ::

Jest dam tudi glas za LiteOna (poceni kvaliteta), ki mi služi že skoraj pol leta, brez da bi mo za*ebal kak CD...

krucymucy ::

Kupu Liteon-a 32x12x40 ... je bla taka cena, da nisem mogu spregledat 31K sit 8-O v mlacomu pa 43K ...

Edis21: itaq, da se te ... sem slisu da zdej delaš na servisu - kul ... jest pa v NM spim cel teden :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Teac vs Liteon

Oddelek: Strojna oprema
241267 (972) Caligula
»

Nujna izbira pekača! (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
614012 (3272) Oblivion
»

Teac CD-W548E & firmware (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
515195 (4508) wilecoyot
»

V kolikšnem času vam posname poln 700MB CD? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
644726 (3835) Lime
»

kateri cdrw zapisovalnik od teh???

Oddelek: Kaj kupiti
452015 (1453) Quickbeam

Več podobnih tem