» »

Kateri 20"LCD monitor kupiti

Kateri 20"LCD monitor kupiti

TOP ::

Kupujem LCD monitor 19 ali 20 palični za približno 250e katerega mi svetujete.Uporabljav ga pa bi za filme,igre in brskanje po netu.HVALA

opeter ::

Ločljivost 1600x1200? Poceni je kak Samsung 204B, če ga še dobiš. Če pa rabiš boljši prikaz barv in večjo kotno vidljivost pa poišči takega, ki ima S-IPS panel oz. kakšno izpeljanko. Te vrste matrik imajo v programu LCD-jev podjetja Philips, HP, ViewSonic, NEC pa še kdo.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

dre1 ::

Za ta dnar dobis 22",ki bo sluzil vec kot solidno za tisto kar ga bos uporabljal za filme pa je velika razlika med 20" in 22",poglej pod lg ali samsung ugodna cena dobra kvaliteta,mam LG L222WS okol 240 evrov za ta dnar zelo dobra zadeva.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: dre1 ()

eVro ::

Priporočam tudi HP w2207. Je sicer 300 €, ampak najboljši v svoji kategoriji.

Cveto ::

In kje v Sloveniji ga dobim? Lahko sicer tudi kje blizu v tujini, vendar samo fizično v trgovini, ne preko interneta, ker poštarjem glede transporta monitorjev ne zaupam kaj preveč.

El Nino ::

20'': Samsung 206BW, klik
22'': Samsung 226BW, klik. Malo več ojrov, ampak potem si na konju. Imam in toplo priporočam.

eVro ::

Cveto: Celovec. Če si iz V Slovenije pa kakšno mesto v Avstriji, ki ti je blizu in ima štacuno Mediamarkt (preden greš pokliči za zalogo, z Angleščino bi moralo iti :) ).

Ted ::

Dobiš ga tudi v Sloveniji: Pri tem trgovcu. Je pa to verjetno uvoz na lastno pest. Nič zato, monitor je najboljši v svoji konkurenci, tudi garancija zanj velja (tako od proizvajalca kot od trgovca).
Mah...

snajper_SLO ::

Ali pa tu: klik
~Q6600 G0 + Mugen ~ ASUS P5KC ~ Crucial 2x1GB D9~
~XFX 8800GTX ~ Logitech G15 ~ MX518 ~ LG 22" Wide~
~Antec P182 EU ~ Logitech X-230 ~ X-Ray Thunder 8~

TOP ::

Ja v mislih mam tega Samsunga POVEZAVA.Kaj menite ali je vreden svojega denarja.Kar se tiče 22 pa ne bi kupoval,ker že 20 mi bo prevelika.Trenutno uporabljam pa Samsung 730BF.

NoBody- ::

Vsekakor ti priporočam tale zaslon, ki je vreden svojega denarja:

Monitor LCD 20" Samsung SyncMaster 204B HAS+Pivot

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: NoBody- ()

mihajlo carr ::

sem kupil lg l204wt in sem zelo hepy. slika je res d best! plastično stojalo je zelo prožno. stane 220€.

TOP ::

Kaj pa menite o Samsungu 2032BW

T-h-o-r ::

nec 20wgx pro
Why have a civilization anymore
if we no longer are interested in being civilized?

SebaR ::

Kateri monitor z s-ips matriko je najcenejši oz. kateri je za grafično oblikovanje poceni?
Povej ti to raje komu brez nog, da bo lahko skakljal po cesti...
:>

Ted ::

LG 2000 če ga še prodajajo.
Mah...

SmeskoSnezak ::

Tega več ne najdeš v SLO. Vsaj jaz sn obrno marsikaj , ko sn iskal še en primerek zase. Tak da mene tui zanima, kerega kupit. :D
@ Pusti soncu v srce... @

SmeskoSnezak ::

Kolk sn jaz gledo, je edino NEC LCD monitor 20.1" MULTISYNC 20WGX2 PRO še nekako poceni. Je pa res, da v tujini je 100€ cenejši. Če obstaja še kaki low-cost z tehnologijo S-IPS, me zanima. Al pa če poveste, če se da tega NEC-a kupit v MediaMarktu (za 450€) ?
@ Pusti soncu v srce... @

largie ::

jaz imam Philips 200WP7ES. matrika sicer ni S-IPS ampak AU Optronics P-MVA, menim pa da je cenovno ugoden če nočeš TN.

m.i.h.a. ::

Dell 2007WFP ima tudi S-IPS matriko.
Sam ga imam za špile, grafiko, programiranje, video,...IMO vreden svojega denarja.

Jux ::

tale philips naj bi imel S-IPS, oz. sem 99% da jo ma, oz. če je nima sem kupil cca 12 takih zaslonov zaradi svoje neumnosti.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

SmeskoSnezak ::

Link mogoče na specifikacije, Jux?
@ Pusti soncu v srce... @

m.i.h.a. ::

evo :\

hint: link imaš že zgoraj;)

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

SmeskoSnezak ::

m.i.h.a. - slabo si prebral... mene zanima philips, če ma s-ips.

p.s.:že našel... mogo bi met ja. Rolan ga ima za 404eurov.
@ Pusti soncu v srce... @

Jux ::

Ma skor 99% SIPS, ker ma isto matriko kot prvi Delli in Apple cinema display. Tole je bil PM enmu:

Testiral sem 20" Phillips brilliance, v1 (20" Brilliance, ne vem oznake, brez vertikalne nastavitve in usb huba z vgrajenimi zvočniki) in v2 (200WP7ES Brilliance) - oboje S-IPS, 20" NEC MultiSync 20WGX² Pro (AS-IPS) in NEC MultiSync 2690WUXI (AS-IPS, wide gamut).

NEC 20WGX mi ni bil všeč zaradi kurčevega premaza (ima malo boljšo sliko kot Philips 200WP7ES Brilliance, vendar ne veš če ni to optična varka zaradi glare zaslona pri necu), pa še dražji je.
Tako da sem kupil philipse (opremljal sem arhitekturni biro) zaradi 3x razlike v ceni proti 2690WUXI. Je pa res da je slika 2690WUXI FENOMENALNA, odlična konta vidljivost, fenomenalne barve, pa tiste dve inči tudi sedeta.
web&blog&etc: http://lukabirsa.com

m.i.h.a. ::

SmeskoSnezak: nič nisem slabo prebral, poglej post od uporabnika largie ;)

sicer pa gre za kvalitetnejši monitor, na kar že nakazuje že cena, ki ni v rangu ostalih TN monitorjev in tudi sam vidni kot (178°) razkriva, da ne gre za TN (160°)
PS: tudi odzivni čas ga za to izdaja, ta je pri IPS/PVA monitorjih višji

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: m.i.h.a. ()

TOP ::

Jaz sprašujem za monitor do 250e pa ne dobim odgovora,eni pa kar nabijate o teh monitorjih,ki stanejo okrog 400e

eVro ::

Dodaj 50 € in kupi HP w2207. To je najboljši nakup za tako ceno, verjemi. Je najboljši monitor za tako ceno in je glede na TN matriko zelo kvaliteten, ima tudi glossy premaz, USB hub, pivot funkcijo... pa še večji je.

kmetek ::

pa 50€ bencin in čas. >:D

pa garancija 1 leto....pa karkoli gor spet se pelat...še 1x bencin in čas....in potem dojameš da te pride 350-400€ :\

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kmetek ()

largie ::

mnja, ta Philips očitno obstaja v dveh verzijah, nekaj linkov:

prad.de
widescreengaming forum
dailytech

moj ima 4 usb porte, 2 na strani 2 zadaj, in oznako HWP7200P.

Ted ::

Kmetek, glede na tvoja javljanja po vseh temah ti tvoj nick zelo pritiče. Dejstvo je da je HP-jev 22 colar daleč najboljši v svojem razredu. Verjel ali ne, so se našli podjetni trgovci ki ga prodajajo tudi v Sloveniji, pač po nekoliko višji ceni kot v avstriji in to z 2 letno garancijo. Pa tudi če ga kupiš v tujini, v čem je razlika monitor v garanciji voziti denimo iz Maribora v Ljubljano ali pa iz Maribora v Graz? Ti jaz povem, Graz je pol bližje in ceneje.
Mah...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Ted ()

kmetek ::

pusti ti nick, nima nobene veze. Nismo vsi v MBju doma, obstaja še Gorenjska, Primorska, Notranjska in Dolenjska, ki pa verjetno ne bodo lazili v Graz se ti ne zdi?

mmmato ::

Odločam se med samsung 20" 2032BW in 20" 206BW. Kakšna je razlika med njima? 1. je 20€ cenejši, pa ima boljši vidni kot ...

Ted ::

Tudi pri 20 colarjih je najboljši HP, w2007. Za gorenjce in korošce (in ostale željne monitorjev ki jih v Slovenijo slabo ali sploh ne doabaljajo :\ ) obstaja tudi Cosmos v Celovcu kjer dobiš tako 20 ko 22 colarja.
Mah...

mihajlo carr ::

eni pravjo da tale HP utripa?
GA-P35-DS3, E2180@3.2GHz, Sapphire 2600XT OC@750/800mhz, WD4000AAKS,
2Gb DDR2 800MHz@4-4-4-12, Xigmatek S1283@mx-2, HKC580W, Chieftec Giga GX-01B

Ted ::

Ob 10.000 sočih prodanih primerih verjamem da se tudi kak tak najde, isto pri Samsungu in LG-ju. Drugače pa razlog za to po moje gre iskati v VGA kablu, preko DVI-Hdmi teh težav verjetno ni.
Mah...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Vse o LCD od A-Ž (strani: 1 2 3 4165 166 167 168 )

Oddelek: Kaj kupiti
8372982345 (47181) hariscorale
»

Enega velikega (24") ali več manših (19") (monitorji)

Oddelek: Kaj kupiti
413888 (2613) kuglvinkl
»

Vsi S-IPS in PVA LCD monitorji ki se dobijo pri nas

Oddelek: Kaj kupiti
196651 (5415) Zheegec
»

Nakup LCD zaslona

Oddelek: Kaj kupiti
183247 (2978) lasse007
»

Kvalitetni monitor do cca 500 €

Oddelek: Kaj kupiti
222505 (1916) bosmla

Več podobnih tem