» »

Garmin, Navigon, Route 66-Kaj kupiti?

Garmin, Navigon, Route 66-Kaj kupiti?

tengo ::

Se odločam za navigacijo,pa bi lastnike teh navigacij prosil za komentarje in nasvet.Največ bi uporabljal Slovenijo in nekaj Evrope.
Navigon 5110,ali Nuvi 750T, ali Route 66
McLaren Mercedes se ve...

tengo ::

Nobody?
McLaren Mercedes se ve...

Chessman ::

Osebno sem stestiral modela nuvi 750T, nuvi250, nuvi 250w.
Če bi se odločel med temi bi vzel 250w, za razliko od 250 ima samo večji ekran, drugače pa deluje vse.
Uspel sem tudi kaj več kot eno mapo na SD kartico spraviti.
Model 750 ima sicer par dodatkov kateri pa povečini niso uporabni.
- TMC - v slo ne dela, v določenih državah ga moraš celo posebaj plačati za uporabo sstoritve
- bluetooth - namesto da tipkaš po telefonu pač uporabiš garmina, za prostoročno telefoniranje pa raje uporabim bluetooth slušalko, ker ko vozim in se pogovarjam ne slišiš komand od navigacije če imaš telefon gor povezan
- MP3 - lahko uporabljaš kot predvajalnik MP3 datotek vendar zato imam avtoradio tako da tega ne rabim
- FM oddajnik - sicer omogoča poslušanje zvoka iz navigacije (navigacija, MP3, telefon bluetooth) na avtoradiju, edini problem je da ga pač nastaviš na eno fraj FM frekvenco na kateri ti potem avtoradio lovi ta signal. V tem primeru pač lahko v avtu poslšaš privat radijsko postajo, katera ti pač namesto radijskega programa predvaja prometno navigacijo. (skratka neuporabno če poslušaš radio)

za dodatne informacije me pa kotaktiraj na ZS ker ti jih ne morem posredovati javno


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katera navigacija Garmin 760 ali Navigon 7110 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9019748 (10594) madmitch
»

kupujem prenosnik za igre in ostalo (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
517254 (5579) Grey
»

Se bi splačalo? (XFX nForce 790i Ultra SLI)

Oddelek: Kaj kupiti
141216 (1051) batista bomb
»

Grafična do 100 Eur - samo na hitro

Oddelek: Kaj kupiti
91544 (1480) Tilen
»

Katera grafa od spodaj naštetih se vam zdi najboljša?

Oddelek: Kaj kupiti
51205 (1205) BlueNik

Več podobnih tem