» »

Ali se da obnoviti datoteke po formatiranju diska :::nujno:::

Ali se da obnoviti datoteke po formatiranju diska :::nujno:::

nielDa ::

Ali se da obnoviti datoteke po formatiranju diska :::nujno:::, bi res potrebovl vedeti cim prej. Res za zlo pomembne stvari se gre. Hvala!

tony1 ::

Če bi bilo tako zelo pomembne jih ne bi sformatiral, ne? >:D

Kratko: težka bo. Če si imel na disku končano doktorsko disertacijo, potem... hm, čimprej napiši vse še enkrat dokler se še kaj spomniš...

P.S.: Drugič pa delaj backupe!!!

simoncek ::

Da se. Samo ne vem ali boš vse dobil nazaj. To se je meni enkrat zgodilo pa sem dobil okoli 90% nazaj. Uporabil sem program "Get data back". Malo poglej po spletu. Mislim da je bil celoten naslov Get data back for ntfs.
simoncek

nielDa ::

Hvala obema, sem ga ze dobu, bom sprobu!

Sims ::

Pozdravljen,

da se dobiti nazaj ... Uporabi pa "easy recovery professional". Sem dobil podatke s kjučka, diskete, digitalnega aparata, pa jasno iz diska ...

LP.

Sims

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Sims ()

mi345 ::

ti programi dejansko delujejo...tudi meni je z njihovo pomočjo uspelo dobiti skoraj vse nazaj....je pa ena pomanjkljivost in sicer so tovrstni programi strašansko počasni...preden ti premelje celoten disk mimogrede mine kaj nekaj ur....pa še nekaj -> pred zagonom programa si instaliraj dodaten disk da si boš lahko prenesel vse podatke nanj...

damo ::

Poskusi še s programom File scavenger. Pri meni se je ta program odlično obnesel.

D.

bluefish ::

seveda upam, da je jasno, da se do obnovitve podatkov tega diska niti ne dotikaj. Najbolje je, da ga sploh izklopiš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

NA POMOČ izgubljena vsebina mape

Oddelek: Programska oprema
141372 (1191) Pyr0Beast
»

winsi ne prepoznajo več zunanjega diska

Oddelek: Pomoč in nasveti
62103 (1974) klemen1
»

Kako dobiti podatke na disku, ki ima zrušeno particijo?

Oddelek: Pomoč in nasveti
251837 (1533) Caligula
»

recovery podatkov ( Dan, ko gre vse v P.M.! )

Oddelek: Programska oprema
181225 (940) undefined
»

Po nesreči izbrisani podatki

Oddelek: Pomoč in nasveti
61097 (1028) freejack

Več podobnih tem