» »

MX-a prisilit v Quadra ... kako?

MX-a prisilit v Quadra ... kako?

krucymucy ::

No ker spet (še vedno) ni search-a, mam pa neki za vprašat!
Na vseh straneh (veliko) piše, da je treba prestaviti upora R121; R123 na mesti R122; R124 ... vse v redu kul ... sam kaj pa če nimaš teh mest? Ja uganili ste jest jih nimam! najvišja številka je R106 8-O
Mam pa winfasta gf 2 MX - ta novejši model brez venta na coolerju!

Binji ::

Jst mam en proggy ku naj bi ti to softversko naredu. Nism pa se probal ce dela
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

krucymucy ::

Tist progie je qrac .... sej dela, sam jest hočem da mi v winsih piše, da mam quadra ... zdej sem neki najdu ... bom pa kar ena druga dva prestavu!

DJroky ::

Poročaj o zadevi. Mam isto kartico. Hvala.

krucymucy ::

nekje sem najdu da je treba premakniti takole:
R46->R45
R49->R48

Za prvega mi je uspelo drugega pa ne, na drugem je bil kratek stik (brez upora) in sploh ni hotelo instalirat driverjev... zdej dela čist lepo sam brez enga upora ...svašta

Senitel ::

Kaj pa flash biosa kartice z Quadrotovim biosom?

krucymucy ::

Tud sem probu, potem ko sem odtgru en upor ... zagnalo se je pri bootanju sem še vidu Quadro2 MXR bios ... v winsim pa najde GF2 MX!
Grem danes al pa jutri nazaj zacinit upore bom pol vidu!

zizi ::

kO TI BO USPELO MI POVEJ KER me zanima ce to dobr dela...>:D bos zgleda poskusni zajcek...jst mam tut Winfast-a

LP
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

IceIceBaby ::

ena nevmesna.

kaj pa je quadra bols pa a se mi splaca ta mod nardit pa a se da ta mod nardit na herculecovi mx400.

rc-car ::

Quadro je boljši izključno v zahtevnih 3d programih (ne igrah) in ga uporabljajo predvsem kaki 3d oblikovalci, inženirji etc..

V navadni uporabi (igre) pa bo povsem enako hiter, oz. možno, da še malo počasnejši.
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

barbarpapa1 ::

Zdravo Quadroljubci!

Zavedajte se, da je učinkovitost GeForce GPU-jev zelo odvisna tudi od zmogljivosti mašine, na kateri takšna grafična kartica opravlja svojo tlako.

Doma sem si omislil novi stroj :8) (AMD ATHLON 1700XP, Elitka s SiS 735 chipsetom, 512 MB DDR rama...) in z namenom, da jo predelam v Quadro, tudi Leadtekovo WinFast GeForce 2 Ti kartico.

V službi pa imam mace starejši stroj (Compaq z 875MHZ PIII, 256 MB RAM) s "ta hudo" ELSA GLORIA II grafo (Ima vdelan Quadro in je koštala lepe gnarje)

Na obeh poganjam Pro/Engineer in sem ugotovil, da grafika pri meni doma dela boljše. Vrtenje senčenih modelov je bolj gladko in lepše sledi miški. Prav tako opažam na službeni mašini en prehodni pojav, ki ga doma ne opažam in sicer pri dokončanju rotacije slika za par sekund zmrzne, potem pa komaj naredi regeneracijo grafike. V obeh primerih uprabljam originalne driverje, kot sem jih našel na priloženih CD-jih. V obeh primerih stroja delata z W2K.

Predlagam, da predno zagrabite "lotkoln", stestirate zadevo z detonator driverji sfriziranimi s softquadro programčkom. Če ugotovite, da je stvar za vas, potem pa še precinite tiste uporčke.

Zaenkrat bo moja grafa še kar GTS 2Ti :D . Bom videl kasneje, če jo bom predelal.

Pa lep dan želim!

Jože

zizi ::

Ja imas prav...

Jst tut mislim prvo s tistim pogramckom naret zadevo pa pol uporcke lotat...Ampak problem nastane pri tem da sem prelen da bi po celem netu isku en program zato prosim da ce kdo ve ke ga dobit naj en link naredi v te temi...

LP

ZIZI
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss

kuglvinkl ::

Na guru3d.com je.
Your focus determines your reallity

zizi ::

hvala...
sem ga pa ze dobil in sicer softquadro se program inmenuje..
War is Peace
Freedom is Slavery
Ignorance is Bliss


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Hardware mod fx5950 ultra

Oddelek: Navijanje
232507 (2058) lopov
»

Pretvorba Nvidia FX v Quadro

Oddelek: Strojna oprema
121596 (1338) iskra
»

ati vs. nvidia---pro sw opengl in 2d desktop kvaliteta slike

Oddelek: Strojna oprema
61048 (883) udarnik
»

Turn your GeForce256/ 2 GTS/ 2 MX into a Quadro/ 2 Pro/ 2 MXR

Oddelek: Zvok in slika
151237 (890) Pisk
»

GeForce2 MX -> Quadro2 MXR

Oddelek: Zvok in slika
161691 (1439) NiggerBob

Več podobnih tem