» »

Ripanje avdio CDjev??

Ripanje avdio CDjev??

mikkaa ::

Nevem s katerim programom naj ripam CDje, saj mi nobeden ne dela normalno. Imam CD RW 16/10/40 pa nova plata, pa DMA100 kable, pa mi programi ripajo z 1X hutrostjo.Pri Xing decoderju mas neke 3 nastavitve pri hitrosti ripanja. Meni dela samo 1. ANALOGNO.
Imam pa win XP. Sem slisal da mojo XP neke tezave z ripanjem??

Han ::

_Tejc_ ::

Instaliraj ASPI gonilnike....:D
LP

bastadu ::

Zakaj mi v EACju ripa zmer okol s 3.5× hitrostjo, kar je po moje absolutno prepočasi? Imam Pioneer DVD-ROM 6/32× in pa LITE-ON CD-RW 16/10/40×, pa oba isto, OS je Win2k. Kakšne ideje?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bastadu ()

rc-car ::

Nekateri CD-ROMi, CD-RWji in DVD-ROMi (ok, večina starejših :D ) berejo glasbene CDje počasneje kot navadne CDje. To pa zato, da se izognejo napakam - audio CDji so namreč mišljeni samo za 1x branje (v stolpu recimo).
Nothings gonna stop me now, I'm breaking the rules, I'm gonna do it if its not allowed

bastadu ::

Zakaj mi pa potem v Nerotu ripa glasbo 6 - 6,5×?

ender ::

EAC se ne imenuje brezveze Exact Audio Copy. EAC vsak sektor prebere najmanj 2x, zato da se prepriča, da dobi s CDja prave podatke (glasbeni CDji nimajo take zaščite kot računalniški).
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.

Han ::

F10 za Drive Options in BURST MODE za Extraction Method, pa bo EAC ripal s polno hitrostjo...

bastadu ::

Pa se pod Burst Modom pojavljajo kakšne napake kdaj?

ender ::

če je CD povsem brez prask, umazanije in prstnih odtisov, in če je CD-ROM kvaliteten potem ne. če pa so na CDju praske, umazanija itd. potem so napake možne (včasih so neslišne, pogosto pa se slišijo kot prasketanje ali pokanje).
There are only two hard things in Computer Science:
cache invalidation, naming things and off-by-one errors.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako narediti image audio CDja?

Oddelek: Programska oprema
7759 (625) pisco
»

kvaliteta pri Audio CDjih

Oddelek: Zvok in slika
142118 (1564) betko007
»

Pretvorba glasbenih CDjev v mp3

Oddelek: Zvok in slika
71744 (1647) Okapi
»

A glasbeni CDji se ne dajo presneti??

Oddelek: Zvok in slika
71705 (1487) Wox
»

Nero Burning in glazba

Oddelek: Pomoč in nasveti
101255 (1092) cekr

Več podobnih tem