» »

WiFi / WLan

WiFi / WLan

JOKER ::

Torej, po nekaj mesecih se ponovno obračam na vas dragi uporabniki.
Stvar je sledeča, da ne bom dolgovezil in upam, da bom razumljivo napisal moj problem oz. ni problem, ampak predvsem kaj rabim.

Imam modem, iz modema imam kabel na router. Na router-ju imam dva računalnika, kar pomeni, da imam dva izhoda še fraj.
Tretja naprava vsebuje WiFi in me zanima kaj rabim, da bi lahko z to napravo brežično dostopal do neta ?

A se dobi kaj takšnega kar bi vtaknil v izhod routerja in bi potem tam oddajalo brezžični signal ?
Morda noro vprašanje, ampak z temi zadevami se nisem nikoli ukvarjal tako da niti se nisem poglabljal v to, kako deluje ter kaj rabim.

Naj mi kdo razloži, kaj bi moral dokupit, da bi zadevo čim ceneje izpeljal, da bi tretja naprava lahko brezžično dostopala do neta.
Morda še kakšen link do izdelka bi tudi bil dobrodošel. Hvala vnaprej in lep pozdrav.
________________________________________________________
Ka te češ ....

mesoreznica ::

Lahko bi dodal dostopno točko in se preko nje povezal. Ker pa so cene dostopnih točk višje kot wireless router-jev ti priporočam da nabaviš Wireless router in zamenjaš obstoječi router z WiFi routerjem.

Primer KLIKNI

Imaš Wireless in 4x mrežni priključek.

Problem rešen.

LP
Gigabyte UD3P, E8500 @ 4.5 GHz , HD4870-X2, 4GB ram (Xtreeme Dark),
WD Velociraptor, LC Legion-X


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

Postavitev domacega omrezja in deljenje internet povezave (strani: 1 2 3 433 34 35 36 )

Oddelek: Omrežja in internet
1793564504 (1333) c23po
»

Ojačanje signala in povezava dveh hiš wifi

Oddelek: Omrežja in internet
193484 (2939) N4m31355
»

Wireless USB kljuc za internet

Oddelek: Strojna oprema
59563 (9521) BlaY0
»

WLAN ?

Oddelek: Omrežja in internet
61083 (1083) Slowenc
»

Wireless router canyon cn-wf514

Oddelek: Omrežja in internet
257284 (5289) jancus

Več podobnih tem