Forum » Pomoč in nasveti » Mnenje o spletni trgovini SOLO
Mnenje o spletni trgovini SOLO
Mitch ::
Prosil bi vse, ki so že nakupovali prek spletne trgovine SOLO za njihovo mnenje. Torej zanima me, če so artikli v original embalaži, če komponente zamenjajo brez problema, itd. Ravnokar kupujem komponente za nov računalnik in sem prek spletne strani ceneje.si ugotovil, da ponujajo najbolj ugodne cene v SLO vsaj po mojem prepričanju. Tako ugodni so, da je vse skup kar malce sumljivo...
Hvala!
Mitch
Hvala!
Mitch
- zaklenil: Ziga Dolhar ()
Tea Time ::
2 krat tam kupoval (približno mesec nazaj, morda malo več). Obakrat se mi je zelo mudilo z dobavo. So se zelo potrudili in šli na roko. Nobenih pripomb. Stvar dela, original embalaža...
Have a break!
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | Izkušnje z trgovino EnaA (strani: 1 2 )Oddelek: Kaj kupiti | 16949 (4969) | delavec44 |
| » | Future-x.de spletna trgovinaOddelek: Kaj kupiti | 1738 (1238) | shadeX |
| » | V kateri trgovini v lj kupiti računalnikOddelek: Kaj kupiti | 3072 (1959) | tomaz- |
| » | ditech!Oddelek: Kaj kupiti | 1506 (983) | Isotropic |
| » | Matična, procesor in ramiOddelek: Kaj kupiti | 1976 (1672) | dolfi |