» »

ditech!

ditech!

cod2player ::

zanima me ali je ditech trgovina samo spletna trgovina ali lahko gres v avstrijo na njihovo firmo pa tam kupis zadeve?

LuGi ::

Lahko rezerviras in prideš iskati. Če tega artikla ni te bodo pa kontaktirali. Vsaj tako piše na njihov istrani "Online-Reservierung und Abholung"

AngelOfDeath ::

Ditech je trgovina v katero lahko greš in tam kupiš komponente. Pred trgovino je tudi parkirplac...
edit: Slovnica

msedem ::

jaz sem z njimi na vezi, in same pohvale na njihov račun! sem napisal da neko stavr nujno rabim, so poslali v roku 30min da nimajo, ampak da se bojo potrudli, cez 2 dni ze dobil predracun, z rezervacijo ki velja 3 dni. tak da so res cool. pa cene proti nam so itak full nizje.

xrate ::

pohvale vredna trgovina - previl zalogo preko neta in šel iskat ;-)

simnov ::

ali lahko tukaj tudi normalno naročiš kaj in ti lepo pripepeljejo na dom (poštar dostavna služba )
po povzetju

Javon ::

He, ravno vceraj sem bil v njihovi Celovski poslovalnici.Pohvalno, parkirni prostor pred trgovino, nobene gnece... cene pa jasno ugodne:)
Smoke em if you got em!

Brainstorm ::

Še kupujete kaj pri njih, recimo v Celovcu?
Zanima me če je potrebno opraviti nakup prek spletne strani prej in potem iti iskat robo v Celovec ali lahko grem kar direkt v trgovino in tam kupim brez da sem prej kaj rezerviral po netu in če je to možno ali je cena v trgovini enaka kot na spletu?

Isotropic ::

po mojih izkusnjah niti ni nujno, da je pri njih kaj cenejse kot pri nas, ce si ciljal predvsem na to...
ceneje.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Trgovine z računalniško opremo v Celovcu

Oddelek: Kaj kupiti
91702 (566) celje
»

Poštno ležeče - Spielfeld (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
8436090 (19210) AgiZ
»

Spletni nakupi komponent v Avstriji

Oddelek: Kaj kupiti
302218 (1489) iskra
»

peluga.at

Oddelek: Kaj kupiti
72998 (2597) Leks

Več podobnih tem