» »

laserski tiskalnik z obojestranskim tiskanjem?

laserski tiskalnik z obojestranskim tiskanjem?

detroit ::

Kdo priporoča katerga ki ni nujno da je neki posebnga dobr ga rabim sm za tekst sa osebno rabo
Skero

Tomay ::

HP 2605DN
Ta ima duplex in mrežo.

Drugače pa mogoče kaka konica minolta, samo so tam duplexi dražji.
Voodoo 4Ever

BluPhenix ::

Ma sej večina današnjih lasercev podpira manual duplex. LEpo ti sprinta na eno stran, sprintane liste položiš še 1x na tray in ti sprinta še drugo stran, voila.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

nurmaln ::

Xerox Phaser 3428 D
ČB A4 laserski tiskalnik
Hitrost tiskanja: 28ppm
Prva stran: 8,5s
Ločljivost: 1200x1200dpi
Dvostransko tiskanje
Mesečna obremenitev: 65.000 strani/mesec
Pomnilnik: 32 MB/ 288MB RAM
Procesor: 400 MHz RISC processor
Jeziki: PCL 6
Priključki: Parallel,USB 2.0,10/100BaseTX Ethernet
Predali: podajalec = 50 listni
predal 2= 250 listni

cena cca 350EUR

pa maš pol vsaj ornk printer

BluPhenix ::

Ja no 350€ za domač printer za občasno rabo je pa res ornk... preveč denarja.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

Tomay ::

Nekateri doma marsikaj počnejo >:D

Nisem prej opazil, da ne išče barvnega. HP 2605DN je barven.

Čisto navadni laserski tiskalniki za 100€ pa nimajo duplexa oz. se ga niti ne da dogradit. (vsaj koliko jaz vem).
Voodoo 4Ever

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tomay ()

BluPhenix ::

Sej zato pa imaš manual duplex. Sprintaš, preložiš liste, sprintaš in je rešeno. Za doma povsem dovolj.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

OldSkul ::

ne ni rešeno

Ker listi niso tako ravni, kot pred tiskanjem, tiskalnik rad povleče dva papirja in ti zajebe vseskup.

BluPhenix ::

No, sam s tem še nisem imel problemov. JE pa res, da po več kot 15k izpisanih listih z mojo minolto včasih ne potegne lista. Da pa bi dva potegnila, pa se mi ni še zgodilo.
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

tony1 ::

Ah, daj, daj...

Moj 5 let star brother hl-1430 (takrat je stal 45k sit) je od 20 000 naprintanih strani nekje 90% sprintal v ročnem dupleks načinu, pa ni narobe potegnil ali zmečkal še niti ENEGA lista.

LP :D

Tomay ::

Moraš probat s kakim hp-6l, ki zvija liste.
Voodoo 4Ever

OldSkul ::

Na samsungu 1710p al kaj je že bil en star model, mi je kar precej zvijal papirje.
Očetov Kyocera nevem točno katera, isto zvija papirje.
Zdaj imam multifunkcijski samsung laser, pa tega načina ročnega duplexa še nisem probal.

tomaz321 ::

Glede zvijanja papirjev ni toliko oz. skoraj ni odvisno od tiskalnika, ampak je to odvisno od papirja. Vsak laser namreč lepo zapeče (ogreje) papir, kar ga lepo naguba v večini primerov- za kar je kriv papir. In, ja, takšen papir se rad zatakne, zato čisto lepo razumem, kako je to če npr. sprintaš 100 strani enostranskih in pol se ti ne da gledat zraven, kdaj mi bo mogoče 2 potegnil in ves vrstni red zafrknil in kot rezultat zato vse še enkrat počasi printal.

Zato je avtomatično dvostransko printanje zlati pri laserju močno močno zaželjeno!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: tomaz321 ()

Marc` ::

Se opravičujem, da obujam to temo...je bolje, kot da odpiram novo.
Zanima me glede zvijanja listov na laserskem tiskalniku. Je to normalno? Nabavil sem čisto osnovni črnobeli laserski tiskalnim Samsung ML-1640 in mi ob tiskanju zadnji rob malce zaviha. Ni sicer kritično ampak zna bit moteče.
Nimam izkušenj z laserci, zato me zanima, če je to normalni pojav? Probal sem dvojne različne liste in je pri obeh enako (80 gramski, za inkjet+laser).

jest10 ::

Hja, majhen tiskalnik, to posledično pomeni, da mora list narediti pri printanju ostrejši ovinek in ker se segreje list ostane zvit.

ekma234 ::

imam podobne izkušnje s črno-belim laserskim tiskalnikom Samsung SCX 4600 => manual duplex sucks
;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri tiskalnik ? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Kaj kupiti
17036717 (20431) gazer
»

Barvni laserski tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
233822 (1494) mat xxl
»

ročno obojestransko printanje na laserskem printerju

Oddelek: Strojna oprema
92869 (2749) roli
»

Kateri laserski tiskalnik?

Oddelek: Kaj kupiti
324876 (4231) dolenska
»

Kateri črnobeli laserski tiskalnik ?!

Oddelek: Kaj kupiti
171800 (1546) sebastianl

Več podobnih tem