» »

odelava DVD filma

odelava DVD filma

kingkong ::

v videoteki so mi na dvd zapekli nekaj domačih posnetkov (posneto na vhs kameri). te posnetke bi rad nekako preoblikoval (nekatere kadre bi rad izrezal ven...). poskušal sem z različnimi programi, vendar noben ne uspe niti uvoziti datotek (recimo iDVD). zgleda da so v videoteki zapekli medij tako, da ga ni mogoče spreminjati. se da na kakšne način to zaobiti?

TOP ::

ne bo noč bi moral dat v avi sam potem boš zgubu na kvaliteti slike.

gruntfürmich ::

dvd decrypetrji bi to mogli uredit.
"Namreč, da gre ta družba počasi v norost in da je vse, kar mi gledamo,
visoko organizirana bebavost, do podrobnosti izdelana idiotija."
Psiholog HUBERT POŽARNIK, v Oni, o smiselnosti moderne družbe...

Tear_DR0P ::

v kakem formatu pa so? s cim predvajas DVD? ce si linux uporabnik probaj Kino ali Cinelerro
"Figures don't lie, but liars figure."
Samuel Clemens aka Mark Twain

Wox ::

Seveda se da. Če maš dvd video moraš zadevo najprej demuksat na elementarne video in avdio streame, ki jih je mogoče urejati v enem od video urejevalnikov. Če hočeš tako urejene posnetke spet spravit v DVD format, te čaka še authoring.
Commodore 64

kingkong ::

torej svtari so zapečene kot DVD (vob datoteke). probal sem z cinematize 2 (mac) vendar stvar ni delovala tako kot sem upal.
s katerim programom (najrajši za mac, moja win mašina je prešvoh) bi bilo njaboljše obdelati posnetke.

dzinks63 ::

:)) Z dvd shrinkom lahko dvd film razrežeš na poljubne kose in jim potem sestaviš nazaj če to želiš.

Alexius Heristalski ::

Pa DVD Shrink naredi stream copy ali prekodira vse skupaj? Ker prekodiranje ni zaželeno (počasno in odvečna izguba kakovosti). Jaz uporabljam VideoReDo in Womble MPEG Wizard, slednjega najpogosteje. Samo ta dva sta za Windows, če se ne motim.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD na VHS

Oddelek: Zvok in slika
81112 (1112) jan01
»

Prvi HD-DVD film na BitTorrentu (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
9312712 (9187) MrStein
»

BRez PCja iz VHS na DVD

Oddelek: Zvok in slika
9947 (831) IceIceBaby
»

Sony proti piratom z vsemi sredstvi

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
312421 (2421) Jeebs
»

Video na zahtevo. Rabim podatke za seminarsko.

Oddelek: Zvok in slika
411387 (1122) shock

Več podobnih tem