» »

BRez PCja iz VHS na DVD

BRez PCja iz VHS na DVD

kuglvinkl ::

Oi!

Frend, ki se spozna na kište toliko kot naša mačka na boben, bi rad svoje VHS kasete (mnogo le teh), spravil na DVD-je. Kot rečeno, ali obstaja enota, ki bi brez prehudih izgub iz playerja VHS vsebino zapekla na DVD. Skratka, totalno instant.

+ kolk ur bi spravil na DVD (to vprašanje je zelo podobno Grunfu;)).
Your focus determines your reallity

Dejancek ::

V videoteki RuskiCar v LJ se s tem ukvarjajo, presnemavanje direkt iz X na X ...

Poskusi tja poklicat pa vprašat, kako se to dela,..., poskusit ni greh :\

kuglvinkl ::

Ne, sorry, ne mogoče, da bi kasete ven nesel. + tgea jih je ogromno, tko da bi bil ob premoženje verjetno.
Your focus determines your reallity

Dejancek ::

To je res da bi bil kar ob veliko premoženje, saj če pogledaš njihov cenik, je kar dojaja ;)

Ampak dobra beseda prek telefona, za vprašat, če ti lahk vsaj namignejo kako se to dela,....., kot pravim poskusit ni greh, saj je sam prek telefona :P

uros678 ::

jaz to delam s pomočjo videorekorderja + dig. kamere z AV in/out + DV in/out + PC-ja... če prav razumem bi on to brez PC-ja skup spravil? hm... videorekorder ma (mnda ;-), naj si nabavi še DVD rekorder...

zaj kolko bi pa spravo na en DVD, hja, odvisno kako kvaliteto bi nastavo :\ res ne vem >:D

Yossarian ::

Najlažje pa je, da si kupi kakšen DVD recorder za kakšnih 50.000 SIT in ga poveže z videorekorderjem preko SCART-a. Tako delam jaz in sem si tudi vse presnel na DVD-je. Ti DVD-ji so 4,7 GB in lahko spraviš gor eno uro, dve uri (ta je najbolj običajna), 4 ure ali pa celo 6 ur. Vendar je pri tej 6 ur kvaliteta precej slabša. Jaz uporabljam tisto za dve uri na en DVD.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

kuglvinkl ::

OK, imaš kakšen predlog glede DVD recorderja?
Your focus determines your reallity

Yossarian ::

Poglej malo na: [DVDR/divx] snemalnik in Divx predvajalnik
nekaj pa še na: [DVDR/divxvid] Yamada snemalniki

Sicer pa sem ravno danes bil v Big Bangu (Maribor) in videl enega LG-ja za cca. 65 kSIT.
Nikoli se ne prepiraj z idiotom, ker te bo potegnil
dol na svoj nivo in te premagal s svojimi izkušnjami.

Spock83 ::

Drugače imam Terratec Cameo Convert 800 pa ne vem, če z njemu lahko direktno prekodiraš. Kar orenk zadeva (če koga zanima mu lahko prodam, več pa na zasebno sporočilo.)

IceIceBaby ::

kuglvinkl, po nekaterih videotekah izposojajo videorekorderje, dvd rekorderje in to kramo. Pokliči malo po okoliških videotekah, nekdo ti bo sigurno rental dvd rekorder.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DVD snemalniki s trdim diskom in DVB-C (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
9522646 (9861) Yossarian
»

VHS dokončno umrl

Oddelek: Novice / Ostale najave
365322 (3182) PrimozR
»

Z VHS na DVD

Oddelek: Zvok in slika
62157 (1969) billgates
»

DVD+VHS

Oddelek: Zvok in slika
71458 (1393) Yossarian
»

Pomoč pri presnemavanju z video kasete na računalnik!

Oddelek: Zvok in slika
185898 (5586) zavajon

Več podobnih tem