» »

Nujno pomagajte vsi če znate!!!

Nujno pomagajte vsi če znate!!!

Boris01 ::

Pozdravljeni imam en problem. Kupil sem nove zvočnike od Logitech in zraven sem dobil kabel za priključitev na TV. Vendar te "stare" zvočnike k sm jih zamenjal nbi rad jih vrgel in jih uporabil na TV-ju ker so še dobri. Vendar tle se pojavi problem. Banane ne pašejo TV-ju od uzadaj kot vidite na spodnji sliki jst bi pa rad kupil tak podoben kabel vedar z drugačnimi bananami da bi jih priključil na TV da bi imel boljše ozvočenje kot so zdey zvočniki na tvju. Pa prosim če mi pomagate in najdete mi link to te trgovine da se jih kupim hvala vsem.

Od televizorja priključki od uzadi.


To pa so kabli ki sem jih dobil zraven rabil bi samo drugačne banane za tv vendar potoben kabel tem ua priklučitev zvočnikov na TV.



Hvala vam v naprej.

Boris01 ::

Uno je napačna slika. To je ta prava slika od priključkov ki sem jih zraven dobil.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Boris01 ()

Boris01 ::

Prosim pomagajte :(

[SkA] ::

Greš v trgovino z elektro materjalom, ali pa kak big bang in kupiš ustrezne kable? Vse kar moraš vedeti je, da se na TVju zvok loči v L (levo) in R (desno) mono izhoda pri tvojih računalniških zvočnikih pa je verjetno pričakovan stereo signal preko manjše banance. Zato ta priloženi Y kabel.

Greš in kupiš mono audio kabel, dva kosa s tavelkimi banancami, pa vklopiš vse skupaj skupaj?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

kixs ::

To kar si dobil poleg zvocnikov je samo adapter iz chinch na konektor od zvocnikov.

Potrebujes samo chinch kabel: moski-moski. En konec priklop na TV, drugi na ta adapter in potem na zvocnike.

Lahko pa naredis takole, zvocnike lepo priklopi na TV izhod za slusalke in bo vse ok.

SkA: kaj pa ce ima on Stereo TV ;)

lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: kixs ()

[SkA] ::

Recimo:
http://www.mimovrste.com/artikel/1140457527/podaljsek-audio-2xm-2xm-chinch-2m
V tem primeru samo en tak kabel rabiš, da boš skupaj zvezal.

kixs97: saj ima stereo TV, saj vidiš izhode ... L in R (bel in rdeč, če se prav spomnim standarda). Po dveh mono kablih pripelje L in R ločeno v tisti Y razdelilec, nato pa signal pride v tamal jack (ki je stereo, torej oba signala združena) in tam notri vtakne zvočnike.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: [SkA] ()

Boris01 ::

Heh blo bi lepo če bi jih TV imel in ker je TV že star 4 leta ali mičkan več :D

Boris01 ::

Ma carji ste ni key hvala miljonkrat

nisaya ::

Živjo!

Jaz se čisto nič ne spoznam na računalnike in bo tole mogoče bolj čudno zvenelo. Imam en problemček ki je najbrž čisto preprost ampak meni pač ne gre v glavo. Zadnjič, ko sem delaal nekaj v Wordu in uporabljala običajno bližnjico za Copy(ctrl+c) mi je namesto kopiranja odprlo winamp, mail in internet explorer, pred tem pa je vse delalo normalno(bližnjica je delovala). kako lahko ponastavim to bližnjico, da bo spet bližnjica za kopiranje in se mi ne bodo namesto tega odprli trije programi?

Hvala lepa za pomoč :)

nisaya ::

pravzaprav se mi vsakič ko pritisnem ctrl odprejo ti programi.

Tilen ::

4. člen

1. Naslovi tem v forumu morajo odsevati njihovo vsebino. Naslovi podobni "na pomoč", "ne dela" so prepovedani.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen transformator

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
374440 (3799) jjedat
»

Priklop TV-ja z zvočniki hišnega kina 5.1

Oddelek: Zvok in slika
114193 (4051) borut_p
»

Kateri kabel

Oddelek: Zvok in slika
193125 (2752) axee
»

32LG3000 televizor

Oddelek: Zvok in slika
102207 (1982) goblinsly
»

SHARP in povezava z računalnikom

Oddelek: Zvok in slika
91155 (1052) jrtjtejtt

Več podobnih tem