» »

limited or no connectivity

limited or no connectivity

gnilius ::

Dobar dan!
Mam en problem in ga ne znam sam rešit. Zadeva se tiče mojga leptopa in interneta. Net mi lepo dela, dokler ne začenem igrati online igrc. Takrat me po nekaj cajta disconecta in napiše limited or no conectivity. To se mi zgodi sam, ko špilam igrce, drgač net navadno dela. Neki sm ze prebiru na raznih forumih o teh problemih sam moj je čist drgačn. Če bi mi lahko kdo mal pomagu bi biu zlo hvaležen. Pa to se mi zmer zgodi k špilam.
Že naprej hvala za odgovore,
:)

Tilen ::

KLIk

Probaj tudi ročno vnest lokalne IP-je, brez da ti jih dodeljuje modem/router automatično.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

gnilius ::

hvala!
am kako pa to pol nardis,pa tut zaka pa pol ne dela sam k igrce spilam?
k ne vem kaj je sploh fora igrc ane. kaj spolih nardijo da pol ne dela več?
lp

Tilen ::

Zakaj to dela ve samo Sapramiška.

Kakšen dostop imaš? Kabelski al adsl? Kater provider [ISP]? Na drugem računalniku dela enako?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

gnilius ::

ok bom sapromisko prasu hehe.am mam adsl pa amis ane.pa drug comp nima teh tezau sam ta jih ma sam je ta wireless un pa ne ane k ta je lep top.sam nism zihr da e to problem
hvala

gnilius ::

mam amis.adsl.drug comp nima teh tezau.sam un nima wireless dostopa,pa tut nism zihr da je to problem.
hvala za matranje

Tilen ::

Kako dober signal pa loviš? To maš ST780WL vrjetno? Probaj za test se skonektat nanj [192.168.1.254] pa zamenjat wireless kanal ter izklopit enkripcijo. Če loviš slab signal pojdi bliže in stestiraj. Probaj tut s kablom povezat če je pol enako.


3. On a wireless network, this message may appear when you use an incorrect Wired Equivalent Privacy (WEP) key or if you do not have a WEP key.
4. You may not have an IP address, or your TCP/IP settings may be corrupted.
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

gnilius ::

mam zlo dobro povezavo k sm cist bizu modema ane.sam lej fora je res u igrcah ane drgac zele neki cajta nism spilu igrc pa je use kul res zlo kul ane sam k pa grem not u igro mi pa dela pol pa mal laga neki cajta pol p adisconnecta pa limeted.... bom probu it na kabl da vidm ce je mogoce fora u wirelessu . a je ogoce da igrce ne vem tok pozrejo da pol vn fukne al kej tazga res ne vem k nism nek racunalniski tehnik.aja pa une ipje sm nastavu rocno k si reku.pa ni efekta. bom zej se to probu .hvala za use lp

gnilius ::

sm probu na kabel in gre bols.ni dol vrgl .tko da vernjetn je problem u wireless ane.
kej predlagas?
lp

Tilen ::

Uporablaj kabel, ker ti wireless očitno ni nuja in ga uporabljaš samo zato, da si kul? Ne vem, špekuliram.

Kako si pa ti ipje pol vneso? ;)
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

gnilius ::

ne lej fora je ane da bi js to rad spilu ane po hisi ane k tm na kabel mam ze un comp ane.in zej mi nc ne korist nae ce se tega zraun tm prklopm to je zato da lahko js u svoji sobi spilam ane pa tko po hisi.a ej kej kar bi se dal narest glede wireless. a so kaki ne vem kaj so tm driverji al kaj js vem kak se to usitma. ce slucajn ves ane. k drgac mi ni fora ane da bi meu tm comp.
lp hvala:)

gnilius ::

aja frenda sm prasu za tiste ipje pa mi je povedu, sej sm js to ze delu enkrat sam sm pozabu pa mi je on pol to pomagu. k sm se z es tem problemom enkrat prej ubadu pa ga nism resu tko da sej se podajma v nove bitke. hehe

Tilen ::

1. Lag imaš med igranjem zato, ker igraš preko wirelessa in maš večje dostopne čase [načeloma]
2. Zakaj ti pa prekine vmes pa sam bog ve, če ima šres dober signal. Probaj na novo namestit gonilnike za wireless al pa jih posodobi z zadnjimi na strani proizvajalca.

Ps: Imaš mogoče Visto?
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Tilen ()

gnilius ::

niamm viste.sam drgac bi to useen mogl delat tut ce je wireless. poun ludi poznam k tko spilajo ane. bom to probu ja posodobit hvala
lp


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

težave z Linksys Wireless- WRT54G routerjem

Oddelek: Strojna oprema
423583 (1502) AC_DC
»

[PS3] Problem z internetom

Oddelek: Konzole
16843 (713) St235
»

ruter

Oddelek: Omrežja in internet
81787 (1579) DeeCoy
»

pomoč pri nakupu - high end računalnika + 42inch LCD TV

Oddelek: Kaj kupiti
143149 (2949) Valvoline
»

limited or no connectivity

Oddelek: Pomoč in nasveti
7880 (780) gnilius

Več podobnih tem