» »

Erich von Daeniken

Erich von Daeniken

Thomas ::

Tukaj sem odprl to temo, da mi ne bi kdo (Burekar) s tem in podobnim hodil po PROTOKOLu.

S tem sem tudi povedal, kaj si o tej stvari mislim. Še kdo?
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

Odin ::

Ne razumem.

V čem je finta te teme?

Kaj se pa je sploh zgodilo v protokolu? Tvoj zadnji post mi je nekam čuden.

Odin ::

Aja. Že razumem!

Marjan ::

Ok, bom jest prvi:

Ugrabil so me vesolci, tud vas bojo ugrabil in zavladali bojo na Zemlji. 8-O
Daeniken je moj zavetnik!!!


:D

(sam tolk da boste vedl čemu je namenjena ta tema:)) )

burekar ::

Hehe, Thomas je pa mal občutljiv. Relax, buddy.

Ej Marjan, mal si sfalil. Ni glih tko.

Vse ljudi ki vas zanima nasploh izvor in pa nekaj resnice o religijah in bogovih, ter o nepojasnjenih stvareh(piramide) ki so na našem planetu preberite kakšno knjigo od tegale gospoda. Erich von Daeniken mu je ime. Napisal je dve znani knjigi, Spomini na prihodnost in pa Nazaj k zvezdam.

Lahko tudi na googlu napisete search, sam net je vseeno drugačen kot pa knjiga, pa tudi ne piše kaj preveč. Ko preberete knjigo Spomini na prihodnost, potem pojdite na net pogledat slike od stvari ki jih opisuje.
. Osebno drugače ne berem veliko knjig, ampak knjige od Danikena so pa tako zanimive, da jih lajko berejo še tisti, ki cajtng ne pogledajo.

A je kdo od vas kaj od njega že prebral, in če, prosim da napiše kak vtis ali pa dva.
Fak ej, tole se sliši tak ko en bralni krožek... Sej bo.

burekar ::

Btw Thomas, a si sploh prebral kaj Daenikena. Ali si se že takoj ustrašil, ko si prebral kako so matematiki v 19.stoletju živeli v zmoti in "izračunali", da je nemogoče da bi potnik v vlaku, ki gre hitreje od 37km/h preživel, saj naj bi pritisk posrkal ves zrak iz vlaka:)) To je samo primer, kako so se "znanstveniki" motili in še vedno se.

Ta knjiga ni neko bluzenje o čemerkoli, ampak je samo naštevanje dejstev. Veliko mišljenja pusti tudi bralcu, tak da vam ne bo žal, če preberete.

CaqKa ::

vcasih je imel svojo oddajo na sat1... ko bom izpite malo naredo si bom pa kako knjigo sposodo :)

jamiroq ::

Prebral sem obe knjigi in sta se mi takrat (10,11 let nazaj) zdeli zanimivi; vendar sem takrat itak praktično požrl vsako knjigo, ki mi je prišla pod roke... :D
zdaj se mi pa ne zdi nič kaj posebnega...

še en članek, ki je izšel v takratnem časopisju (pazite predvsem okvirček)

burekar ::

JamiroQ:
Ne vem no, itak se mi jebe za to, kak človek je ta tipo. Tale članek ni nič drugega kot blatenje in poskus onečaščenja Daenikena. Ne vem kaj ima zveze s temi dvemi knjigami, pa še dosti laži je notri. Še preveč se vidi, da je poskus zarote.

Ne govorimo o Daenikenu(čeprav je Thomas hotel da bi in že hotel doseči kak cilj s tem...), govori se o dveh knjigah ki ju je napisal. Imenujeta se Spomini na prihodnost in Nazaj k zvezdam.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: burekar ()

Thomas ::

> govori se o dveh knjigah ki ju je napisal. Imenujeta se Spomini na prihodnost in Nazaj k zvezdam.

Kaj se je pa povedalo doslej?

:)
Man muss immer generalisieren - Carl Jacobi

jamiroq ::

burekar:
članek se še kako tiče knjig (preberi celega, če slučajno nisi).

btw pokaži mi prosim laži, ki so v članku... res me zanima katere so..

imo pa sta pisec in njegovo delo neločljivo povezana (tu ne mislim samo Dänikena).

burekar ::

JamiroQ:
Če se ti da, preberi knjigo in potem ta članek(ki ni nič drugega kot šimfanje čez tega avtorja). Ta članek nima nobene intelektualne teže. Opažam, da si povzetek te knjige že pozabil. Laži se mi pa zdaj ne da kopirati ven iz teksta, jutri če se mi bo dalo.

Isto si naredil, kot da če bi bila tale tema o znanstvenih dosežkih Grkov, ti bi pa povedu da so bli Grki v večji meri fegeti(kar so res bli) in so zarad tega butasti ter nimajo pojma o ničemer.

burekar ::

En primer laži:
Parjenje z živalmi je samo ena od variant, ki predstavlja realno možnost(kar je v knjigi lepo opisano), ne pa nekaj kar je Erich trdil da se je zgodilo.
"The last 29 days of the month are the hardest."
- Nikola Tesla

burekar ::

poglejte si mal zanimive slikce.

Slikic je tud dost v Nazaj k zvezdam. Pač dejstva da obstajajo "mali zeleni". Pravzaprav naj ne bi bili zeleni, saj naj bil človek narejen po božji podobi(podobi tistih ki so naučil opičjaka dosti stvari).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: burekar ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

George R. R. Martin - knjige (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
24664905 (2015) Kurzweil
»

Sci-Fi Literatura (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Sedem umetnosti
23038611 (10732) Zvezdica27
»

POZOR vsi ljubitelji znanstvene fantastike! (strani: 1 2 )

Oddelek: Sedem umetnosti
8317126 (12298) Tanja.C
»

Poletno branje

Oddelek: Sedem umetnosti
284106 (3650) kuglvinkl
»

Par gud knjig. Predlogi?

Oddelek: Loža
192788 (2481) ChiefThunder

Več podobnih tem