» »

Navijanje in prikaz v CPU-Z

Navijanje in prikaz v CPU-Z

diNero ::

LP. Prebral sem vse teme na Slo-Tech o navijanju in tudi sam poizkusil, zdaj pa eno vprašanje. Svojega e6300 sem z višanjem freq. navil na 2.13, ob samem zagonu mi napiše speed 2.13, info v system pravtako, ob zagonu programa cpu-z pa napiše freq 1.8 oz. multiplier 6x306. Jst sm freq. v biosu naštimal na 306, zdej kje je napaka..oz. kako spremenit multiplier na 7x. ali se to auto spreminja.

Hvala za odgovore.
  • spremenil: diNero ()

Urc ::

Če bi prebral res vse teme bi zasledil da je bil omenjen tud Speedstep, ki avtomatsko zniža multiplier na manj kadar je proc neobremenjen. Najprej zalaufaj kak Orthos ali nekaj v tem stilu in poglej kaj pravi CPU-z.|O

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

diNero ::

Naložil program..stestiral..kaže pravilno 2.13 v CPU-Z.

Hvala.

diNero ::

Še eno vprašanje. Naložil sem dva programa za merjenje temp. procesorja. 1. je core temp 0.95, 2. pa je iz cd-ja od matične plošče in sicer prog. asus pc probe II. Problem je v tem, da se nonstop temperatura v teh dveh programih razlikuje 5 stopinj (full load CT - 54c, asus probe 2 - 59c). Ker bi rad nadeljeval z navijanjem, me zanima iz vaših izkušenj, kateremu programu gre bolj zaupati.

Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
5611919 (10631) wate
»

..ker sm švoh na tem področju

Oddelek: Navijanje
11769 (531) detroit
»

Navijanje c2d e6400&gigabyte ga-965p-s3

Oddelek: Navijanje
111424 (1154) PINki
»

Navijanje AM2 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Navijanje
16411278 (7821) asus
»

večna drama, kateri AMD XP kupit za max izkoristek cpu hitrost/OC/cena ???

Oddelek: Navijanje
212099 (1403) Cako

Več podobnih tem