» »

Pomagite, da se ne bom "zadušil"

Pomagite, da se ne bom "zadušil"

recoil ::

Problem je sledeč: na mamaplato abit bh6 (1.0) sem preko epox adapterčka dal gor celerona 900. Prej sem mel gor cele 300a navitga na 450 - delal brez problema. Nov sistem tudi sicer dela samo vsa zadeva skupi SMRDI.

Brez zajebancije. Ohišje mam tako, da je napajalnik postrani tako, da se skor procesor (v bistvu apapter) in napajalnik dotikata (0,5 cm je vmes placa) - prej ko sem mel cele 300a gor v bistvu ni bilo nič boljše samo da je bilo 2 cm vmes.

Napajalnik sem spucal in ne zgleda, da bi se kje kakšna žvalca pekla al pa da je kdo gor kakšno pašteto namazal:D .

Kišto sem že 2 x nesu v firmo kjer sem celerona kupil. V 2 ge mi je eno drugo pasto gor na celerona dal in zadeva malo manj smrdi, ampak smrdi še vedno. VSAK ko pride v sobo prav, da se neki žge.

Zdej vsakega nasveta bi bil vesel:( , ker če mam mašino neki cajta prižgano me kar glava od tega boli.

Cel sistem je sledeč:
-bh6(ss bios zadnji)
- cele 900 (ne navit)
-128 mb rama (pc100)
-grafična herculles geforce 2 mx 400 32 mb
-modem motoorola
- sound blaster pci 64
- OS windows XP (par dni - prej sem imel 98 gor)

Problem je al napajalnik (ne verjamem), procesor, adapter al pa ventilator na procesorju - kaj zaboga se lahko žge?

HELP ME BREATHE ;( ;( :O

iBojan ::

Počakaj eno par dni, da se tale pasta dobro osuši pa potem ne bi smelo več smrdeti. To ti ja samo vonj po novem ;)

recoil ::

_GeS_ če verjameš al pa ne sem jaz to isto že 14 dni nazaj reku pa je vsak dan bolj smrdel. Res pa je, da so mi zdej novo pastico gor dal pa sem masino šele recimo 10 ur laufu - sam zadeva še zmer smrsi (sicer manj a vseno preveč - ni za zdržat v sobi).

Ne verjamem, da bo čez neki cajta nehal smrdet:\\ .

Uporabnik ::

mene pa zanima mal tale tvoj epox adapter... a se da tud pentiume gor?, kolk stane, kkšn link dek, ipd.

recoil ::

stane okoli 3 jurje sam je problem ker ga nikjer ne bos dobil. Tele adaptercki slot1 ->fc-pga gredo dandanes za med. Sam bi tud rajši slotket III od abita notr vrgu pa se ga tudi nažalost ne dobi.

recoil ::

pozabu povedat - gor valda lahko tud pentiuma vrzeš, vse je odvisno od tega kok ti mamaplata podpera (men bh6-tka podpira 12x tko da gre v praksi tud kaj več gor)

Sam men pa še kar naprej SMRDI a ima še kdo kakšno idejo8-O

DeLonghi ::

Ponavadi imajo tako oduren vonj skurjeni napajalniki....tudi ko so mrzli, smrdijo, ce jih od blitu vonjas;(
Ce imas moznost, ga poskusi zamenjat za par dni, pa da vidis
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

akulp ::

recoil: K smo raven okrog te teme.

jest mam tud A-BIT-ko BH6 pa me zanima kerga celerona naj nabavim da se ga bo dal cim bolj navit. 900 a 1000 MHz. Res je da podpira tud moja do 12x sam a sploh obstaja starejši Celeron (ne Tualatin) več kot 1000 MHz?

hvala

recoil ::

akulp - jaz sem isto spraševal okoli valda so mi vsi rekli naj nabavim 1000, pa sem vsen nabavu 900 zaradi financ. Baje se da 1000 bolj navijat. Mislim, da je 1000 tazaden procesor, ki jo boš lahko dal na bh6-tko.Razen če ne bodo novih adapterčkov ven dal sam dvomim.

Jaz sem svojo 900 bp navil na 1008 (9 x 112) - z 9 x 124 pa sem sesul mašino. Sam za enkrat ni problema 900 je čist dost tko, da mašinco zaenrat verjetno ne bom imel navito.

recoil ::

DeLonghi - kako naj bi bil napajalnik skurjen če dela bp. A lahko še na kakšen drug način ugotovim, če je šel napajalnik razen, da ga menjam z drugim (valda nimam drugega).

DeLonghi ::

Ni mus da je skurjen totalka - moji kolegici je tudi zasmrdel, potem pa je delal se eno leto BP...vonj ima koz zažgana fuma in je zelo intenziven in smradu se ne znebis razen ce bi ga odprl in nekako spucal, sam je baje to zelo tezko
Ne vem kako bi drugace zvedel, al je skurjen al ne...mogoce ce ga das ven in od blizu povonjas tam pri odprtinah za zrak
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

DeLonghi ::

Popravek-vonj ima kot zažgana guma...
..................................
Zbogom in hvala za vse ribe

D.A.

perci ::

Tudi meni je kak mesec tako smrdel napajalnik, da je blo za znort, potem mi je pa enkrat sred igranja deltaforce vse skupi crknl, potem sem odprl napajalc...in pol je šele zares zasmrdel. Vent na napajalcu se je čist ustavu, zaštekal, tut ročno si težko premaknil vetrnico in moral sem menjat napajalc, ki diši k rožca :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj sem naredil? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
955432 (4148) Timmah
»

Kaj ste vse uspeli skurit z OC? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
886003 (3752) MasterMiG
»

Nov procesor - smrdi, žge??

Oddelek: Pomoč in nasveti
71056 (806) recoil
»

BH6 Upgrade - pomoč

Oddelek: Kaj kupiti
171329 (1115) boha
»

Navijanje Celerona

Oddelek: Pomoč in nasveti
81034 (893) akulp

Več podobnih tem