» »

Nov procesor - smrdi, žge??

Nov procesor - smrdi, žge??

recoil ::

Na abitko BH6 (slot1) sem preko adapterčka (epox) gor dal celerona 900. Zadeva zaenkrat dela (sicer nisem še dober stestiru).

Pustim računalo prižgano, pridem nazaj čez 4 ure pa mi mamca reče da se v sobi neki žge (dobesedno). Grem v sobo res - res ene čudne vonjave (blesavo sam meni se zdi kot, da je tak vonj ko se prvič usedeš v nov avto:\ ).

Odprem škatlo procesor se ne pregreva (temperatura sistema je 32 stopinj). Na procesor smo dal komi en ventilatorček, ker je malo placa (vetilator se pa skor dotika napajalnika).

Aja sam še to - ko sem hotu restartat comp mi je zadeva šla enotavno v stanby (monitor) in se ni zbudila dokler nisem čist ugasnu comp (dozdej se mi je samo 1 krat to zgodil).

Kaj bi bilo lahko narobe, če sploh kaj?

Možno, da vse skupi tolk smrdi po novem;) !




||_^_|| ::

poglej če je kje kakšen čuden stik, al pa na procu kakšna nalepka. Prečekeri napajalnik.

recoil ::

Na procesorju ni nobene nalepke, stikov ni (mislim). Prečekiri napajalnik??

Sumim, da je napajalnik. Kaj je lahko narobe? Kaj lahko naredim? :\

recoil ::

Če je imel kdo podobne probleme z napajalnikom, bi bil vesel vsakega nasveta. Zakaj ta hudič tolk smrdi 8-O ?

Trupl0 ::

Če smrdi je verjetno zelo verjetno, da je umazan ko prašič, zato ga spust pod tuš pa nej se spuca :D :D :D
If you are going through Hell, keep going !

recoil ::

Nuclear_ ha, ha:D , res je da ga še nikol nisem pucu, tako da ga bom kar dones pod tuš dal.

Fora je v tem, da preden nisem dal procesorja notr (verjetno to ni razlog - sem pa mašino okol nosu, pa sem dober zmiksu vse skupi ) mašinca ni zaudarjala.

Kaj a pol napajalnik odprem ter dober posesam :D pa ne bo več smrdel. Od kdaj pa prah tako smrdi?

Yohan del Sud ::

Razlog je lahko kaka živalca scvrta na kakem vročem delu znotraj kište. Če se je v bližini potikal kaki zbirčen froc, ti je lahko v ventilator napajalnika natlačil kako pašteto ali kaj podobnega (ni šala, se je že dogajalao)..

recoil ::

Hvala za nasvet bom prečekiru, če je slučajno kdo pašteto namazal gor:D :D 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj sem naredil? (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
955432 (4148) Timmah
»

(pre)vroče

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
342148 (1501) joza20
»

Kaj ste vse uspeli skurit z OC? (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
886003 (3752) MasterMiG
»

pomoc prosim

Oddelek: Strojna oprema
221663 (1324) ABX
»

Pomagite, da se ne bom "zadušil"

Oddelek: Pomoč in nasveti
121585 (1335) perci

Več podobnih tem