» »

router in domača stran

router in domača stran

fabrskd ::

Prosil bi za pomoč pri težavi, ki je nastala po tem, ko sem dobil router (IP telefonija). Imam registrirano domeno, ki je prav lepo delovala dokler nisem priklopil routerja. Imam IP stalnega značaj, ki je sedaj dodeljen routerju in vedno, k oželim dostopati do svoje oseben strani me poveže na nastavitve routerja. Kaj moram storiti, da obidem router. Mi mogoče abyss web server ponuja premalo možnosti nastavitve, da bi bilo kaj takega lshko izvedljivo ali je potrebno kje drugje opraviti kakšno korekcijo nastavitev.
Screw you guys i'm going home!!!

Yacksy ::

1.Prestavi management port ruterja iz 80 na nekaj drugega.
2. Odpri port 80 za lokalni IP naslov kjer imaš web server

Pa bi moralo delat ;)
Shit happens

fabrskd ::

Tole je vse skup en jajc! So mi spremenl port 80 na nekj sruzga zj pa kurc ratov k mam tm opcijo port forwarding pa forwadram port 80 pa se ne zgodi nič. Port še vedno ostaja zaprt in nikakor ga ne morem forwardat. Kakšna ideja!?:\???
Screw you guys i'm going home!!!

Yacksy ::

Kupi si en dober ruter ...
Od tukaj ti pač ne moremo šlogati kaj te tvoj ruter zajebava. Povem ti lahko kaj je treba nardit ... Če pa to ne dela na ruterju pa ni moj problem.
Shit happens

fabrskd ::

OK. ni panike. hvala vseen za pomoč!!!
Screw you guys i'm going home!!!

TESKAn ::

Si poskušal dostopat od zunaj? Verjetno tvoj router ne redirecta domene prav, če do nje dostopaš iz LANa, če pa greš od kod drugod, pa dela.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

mte ::

Seveda, router se ti je vsedel na port 80, normalno da ti potem forward ne dela. Webserver od routerja z nastavitvami prestavi na kakšen drugi port in pusti forward kot si ga zdaj nastavil.
lp

fabrskd ::

TESKAn - res je ja od drugod pa dela. Hvala za nasvet. Sj če bi človk kj s svojo peso mislu bi to pogledov sam nism a ne... hehe:). Hvala!!
Screw you guys i'm going home!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372338404 (38860) ignats
»

linux server (strani: 1 2 )

Oddelek: Operacijski sistemi
718419 (7426) #000000
»

Web server in router

Oddelek: Omrežja in internet
61170 (1126) MRB0rYS
»

Postavitev lastne www strani

Oddelek: Izdelava spletišč
432738 (2019) flipflop
»

ruter-private port

Oddelek: Omrežja in internet
111491 (1373) SubOrbit

Več podobnih tem