» »

FPS

FPS

matejdro ::

Npr. v Cod2 mi z vgrajenim merilcem izmeri okoli 20 fps (vse na najvišji kvaliteti)
Imam pa procesor AMD X2 5000 in grafično Geforce 8500 GT. Je pri taki konfiguraciji tako nizko fps običajno in kaj naj naredim če ni?
  • spremenil: matejdro ()

fraising ::

dx7 ali dx9?

btw cod2 ni igralna na 20fps... ce hoces vec fps mislim da bi lahko dosegel konstanto 125 povej in ti bom povedal par tweakow...

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: fraising ()

Urc ::

Ubistvu je pomoje največji zaviralec grafična kartica, ki sploh ni narejena za igre.

Maš dual core optimizer inštaliran ? Pa v tej temi je bilo že par komand napisanih.

Lp

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Urc ()

dzinks63 ::

:)) Če misliš igrat igre , menjaj grafično , vsaj za eno v rangu x1950pro, ker tale 8500gt je zelo slaba, pač ni primerna za igranje novejših iger , mogoče samo na najnižjih resolucijah in low detaljih.

matjash ::

Cod 2 dela na 6600GT v dx7 od 90-125 fpsjev in povsem igralno na dx9 (okrog 30fps) z mnogo slabšo konfiguracijo pri resoluciji 1240x1024, mislim da problem ni samo v grafični - je pa res da je še nisem stestiral, niti videl benchmarkov.
... bolje pozno kot nikoli.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matjash ()

matejdro ::

Dual core optimizer namescen. Imam directx 9. Sicer mi igra dela obicajno (nic ne steka) ampak mi je cudno, zakaj tako malo fpsjev.

Katero grafično mi pa potem priporočate za čim manjši denar?

Urc ::

Katero grafično mi pa potem priporočate za čim manjši denar?

Ja in kaj ti naj tukaj odgovorimo ?! Koliko je to čim manjši denar, misliš igrat samo COD 2 ali še kaj drugega ? Koliko si sploh pripravljen odšteti za grafično...

Mislim pa da je celo 6600 GT boljša od te grafe...:\

;-) ::

Z dobrim konfigom in nastavitvah v driverjih maš lahko z tvojo grafično več kot 100 fps jev.

kaj 20 fps jev maš pa praviš da ti ne šteka al kaj?

matejdro ::

Ne, ne šteka ali pa vsaj jaz tega ne opazim.

;-) ::

pri 20 fps kr fejst šteka...neda se igrat.

Pa gledaš fps je al kaj druga:D

cg_drawfps 1
com_maxfps 250

al maš kako omejitev al pa ne gledaš prave stvari:8)

matejdro ::

Gledam stvar, ki se mi pokaže ko vpišem cg_drawfps 1


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Benchmarki igric

Oddelek: Pomoč in nasveti
5758 (668) boogie_xlr
»

8800GTX Ultra ne dela kot bi morala

Oddelek: Strojna oprema
392152 (1207) ;-)
»

Call of Duty 2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
11312544 (8379) G-man
»

cod2 problem

Oddelek: Igre
5876 (793) Igi.M
»

Call of Duty2 in žalost od ati9100

Oddelek: Igre
131193 (1054) Mirč

Več podobnih tem