» »

Godfather Role Play

Godfather Role Play

mixidd ::

Za vse GTA:SAMP igralce, ki bi radi okusili več, kot le brezglava pobijanja, obstaja server z imenom "The Godfather - Role Play". To ni deathmatch server, temveč, kot že ime serverja pove, Role Play, kjer skušaš čim bolj posnemati osebo, ki si jo igraš in ki naj bi živela v tistem obdobju. Ob registraciji si določiš ime z imenom in priimkom v stilu Ime_Priimek in ne sme biti nesmiselno ime, npr. Counter_Strike (nekdo je res registriral tako ime, seveda ga je moral zamenjati).

Smisel igre ni streljati na vsakega, ki ga vidiš. Gre se za popolno posnemanje realnega življenja v 30-40'. Res je, da GTA:SA predstavlja leta 1990, ampak z nekaj domišljije se to da spremeniti. Na serverju ni hitrih avtomobilov, so avtomobili, ki naj bi čim bolj predstavljali tisto obdobje. Prav tako ni orožji, katere imaš lahko v levi in desni roki naenkrat (dual weapons). Vstop v Ammonation ni mogoče (vrže te v zapor), ampak so posebna podjetja, ki orožja prodajajo. Obstaja tudi poklic Arms dealer, ampak o tem več kasneje.

Med igro vas ob normalnem pogovoru (T) slišijo ljudje, ki so oddaljeni 20.0m ali manj. To se šteje kot InGame pogovor (IG), kar pomeni da igraš svojo osebo. Za OutOfCharacter (OOC) pogovor morate uporabljati dvojne oklepaje na začetki in koncu oz. vsaj na začetku ali vsaj na koncu. Če hočete, da vas vsi slišijo, uporabite "/o" (to je OOC pogovor, v njem lahko sprašujete vse, kar vas zanima). Če hočete oglaševati neki IG dejavnost aka prodajanje orožja, uporabite "/ad" (Selling quailty guns, deliver is free". Ne spammajte in uporabite domišljijo.

Ob registraciji si level 1 in le civilist. Ker je server poln večino časa, so programerji naredili poseben sistem, ki recimo 10 ljudi lvl1 kika s serverja. To je zato, da lahko pomenejše osebe, kot so administratiorji, policisti in vodje družin pridejo na server hitreje. Za začetnike je to nadležno, a po osmih urah, ko dosežejo level 2, prenehajo metati s serverja.

Server ima sprogramiran sistem z imenom PayDay, ki vsako polno uro osebi da denar (njegova količina je sorazmerna z levelom in številom minut, ko ste bili na serverju tisto uro) in točko spoštovanja "respect point". Da dobite PayDay, morate pred polno uro na serverju preživeti vsaj 20min. Primer: Oseba A pride na server ob 19.05. Ob 20.00 dobi denar in točko. Oseba B pride na server ob 19.37. Ob 20.00 dobi denar in točko. Oseba C pride na server ob 19.45. Ob 20.00 ne dobi denarja ali točke.

Ko imate dovolj točk in denarja (mislim da za level 2 potrebujete 8 točk in 50,000$), lahko kupite level 2.

Na začetku tudi ne morete voziti avtomobila, saj nimate vozniške. Dobi se jo za 15,000$, kar je kar veliko za začetek, a se po nekaj PayDay-ih nabere za to.

Sama tema igre je prvi film / knjiga The Godfather. V igri je 5 družin: Corleone, Cuneo, Stracci, Barzini, Tattaglia (trenutno neaktivna). Za vstop v družino morate biti vsaj lvl5, čeprav to za nekatere tudi ni dovolj. Če želite postati policist, morate izpolniti formular na forumu, ki bo zahteval veliko časa in napora. Le redke izberejo med svoje vrste.

Trenutno razdeljeno ozemlje med družinami, vendar se bo to kmalu spremenilo, ker se je zaradi velikega števila ljudi igra povečala na ozemlje San Fierro (drugo mesto).


Obstaja veliko služb za civiliste. Arms dealer, car jacker, car dealer, taxi driver, bus driver, newspapers, paper boy, lawyer, detective. Za dodatni zaslužek lahko lovite ribe in jih prodajate v trgovinah, ali pa spečete in uprabljate za health (ki s časom pada, tako da morate jesti v restavracijah ali piti sokove/alkohol).

Za začetek lahko Slovencem pomagam z vprašanji in nekaj začetnega denarja (vozniška, denar za level 2).


Server ip: 213.172.242.29:7777
Geslo: iloverp

edited: Z delom, ki je bil izbrisan, lahko greš v male oglase. - mod
  • spremenil: Tilen ()

Alfonzo ::

In kje bi dobil vse kar nucam: igrco, ....

Pegaz ::

Popolnoma skopirano sporočilo z jokerja, katerega avtor sem jaz.

Hvala, da si pod postom napisal moje ime. :/ Mislim, da bi bilo treba take osebke banati.

Sicer pa, Godfather server ni več aktualen, boljši je LS-RP server (opis na Jokerju, katerega avtor sem tudi jaz) - jaz sem bivši developer.

malini ::

jst sm probal to zadevo in mi ne rata gor pridet. nevem če je srver sploh še aktiven. če pa še deluje pa prosim za pomoč

lp

Matek ::

Kako je pa v tem stilu igre potem obravnavana smrt characterja?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Pegaz ::

Zdaj je spet odvisno, kako si umrl.

Če te je ubil nek deathmatcher, ki je zgrešil server, greš spet nazaj tja, kjer si bil in nadaljuješ z igranjem, kot da se ni nič zgodilo.

Če te ubije nekdo, ki je ta umor roleplayal, po tem, ko se ponovno spawnaš, ustvari oseba, ki je zelo podobna tvoji prejšnji, za razliko, da ne pozna stvari, ki so se zgodile v nekem časovnem obdobju pred umorom. Torej ne moreš mafijskemu bosu povedat, kdo te je ubil.

Lahko se pa zgodi tudi popoln umor (character kill), ki te po umoru izbriše in moraš začeti znova. S tem umorom se mora 'žrtev' strinjati.

Good Guy ::

in na tem tvojem serverju bo 10 ljudi.
FUL žur to

IMO škoda cajta:\
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Pegaz ::

Zdaj ne vem, koliko ljudi je normalno gor, samo ko sem jaz še aktivno igral, je bilo na serverju 150 ljudi limit in smo imeli ob večerih vedno polno. Imeli smo celo 200 limit, vendar je bil zaradi prevelikega števila ljudi v enem mestu prevelik lag.

Kebab11 ::

a je igra free al morem original kupit?

Pegaz ::

GTA: San andreas moraš kupit.

SA-MP je zastonj.

Good Guy ::

daš kšne linke s kje zlovdat zadevo.

mogoče celo preizkusim
http://goo.gl/7ItKpU
Naj računalnik dela za vas^^

Pegaz ::

Rabiš San Andreas Multiplayer.

Najdeš server Los Santos Roleplay.

Se registriraš na ls-rp.com.

Igraš.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Payday 2

Oddelek: Igre
233245 (237) oo7
»

Modifikacija Prenosnika

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
91410 (1185) Invictus
»

Arma 3 - Altis life

Oddelek: Igre
71349 (1011) tenchu
»

Steamov brezplačni vikend

Oddelek: Novice / Igre
239272 (6896) ahac
»

Call of duty server bo nocoj od 18.00 naprej (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
14111014 (6604) Groovy

Več podobnih tem