» »

Programček

Programček

Blisk ::

Ali obstaja programček?
Da razložim zadevo.
Imamo PC na katerega je povezan projektor, tega projektorja ne morm vezat na laptop, ki je na mizi in katerega bi radi uporabljali za prezentacije. Kako zakaj, ne bi razlagal, v glavnem ta možnost odpade.

No sedaj me zanima če obstaja programček s katerim bi se direktno povezal s tem laptopom na računalnik z projektorjem, preko mreže, brez vpisovanja gesla ali česarkoli, pač preprosto z klikom na ikono bi bil povezan in bi lahko delal z projektorjem oz. prezentacijami!

kixs ::

Remote Desktop Connection ti to omogoca. Tudi VNC in tako naprej...

Blisk ::

pri remotedesktop moraš vpisat upor ime in geslo.
to odpade.
povezava mora bit z enim klikom!

#000000 ::

Tight VNC nastaviš in shraniš povezavo, dejansko odpre z dvema klikoma :D

bobsaap ::

Bom kar tukaj vprašal,..na novo sem si nalagal Windovse in sedaj ko sem instaliral vse programe, je bilo potrebno bilo v DC++ na novo iskat vse hube, povsod drugod naredit vse formalnosti, ampak kaj ko se mi vse te zadeve ki jih v programih nastavim zbrisejo takoj ko program zaprem dol in jih ob naslednjem odpiranju programa ni vec shranjenih(recimo hubom pri DC++). Torej, a mi zna kdo povedat zakaj se te zadeve pri VSEH programih ne shranjujejo oz se mi brisejo pri vsakem zapiranju programa?

Pa zanima me se vedno ko odprem kak program, se mi neke mape nalagajo na namizje, kr neke ki so del nekega programa,..kako to preprecit oz kaj naredit da se to vec nebo dogajalo?

LP
http://www.slo-fishing.si


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Projektor vs TV

Oddelek: Zvok in slika
152237 (1899) polde66
»

Acer Aspire 5410-722G25M vs. Lenovo Value Line G550L 59-023045

Oddelek: Kaj kupiti
222327 (2074) WildChild
»

Projektor: Pomoč pri Namestitevi - potrebni kabli in mnenje!!

Oddelek: Zvok in slika
73206 (3040) zile
»

projektor

Oddelek: Zvok in slika
352437 (1979) ~Panter~

Več podobnih tem