» »

Detonatorji, ta Novi

Detonatorji, ta Novi

Dredd ::

Zanima me če kej veste če so in za kolk so bolši novi uradni NVidiini detonatorji 28.32 od prejšnjih 23.11 - razlika v 3dMark 2001 naprimer. Mam GF 2 MX400 in win. XP.
A sploh dobr delajo. Da vidm če se splača gor dat al kr pr tastarih ostanem. Tnx.
Dredd

atamama ::

če boš sprobal sam boš najbolje vedel.
mama+ata

Cosmo ::

Hmm..v 3dmarku dobim priblizno isto pik tak da nevem ce so glih kaj dosti bolsi...ce si jih mislis downloadat, tu mas verzijo ki deluje z nvrrfix-om.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Cosmo ()

McHusch ::

jst dobim s tanovimi 400 3DMarkov več kot s starimi. prej cca. 1950, sedaj 2380. pa nism nč druga menju, tko da na GeForcih 2MX pospešitve so.

BendeR ::

Cja jaz mam z "novimi" detonatorji slabe izkušnje tak da sem prešaltal nazaj na 27.10.Nekih vidnih izboljšav ni blo za videt zgodilo se je nasprotno igre so se nemarno zatikale predvsem diablo 2,ki mi je nato po 5minutah igranja še resetiral mašino.To se je zgodilo 3 krat zaporedoma le v različnih časovnih intervalih.Pol pri nalaganju Capitalisma 2 mi je kr nekaj krat comp zmrzno in sem ga lahko v ponovno delovanje preprico le z resetiranjem.Zraven tega pa sem v 3dmarksu dobo še 100 pik slabši rezultat tak da ... .

PS.ti pa priporočam da prestopiš na malo novejše detonatorje.Je pa vsekakor vredno vsaj preverit nove detonatorje mogoče ti z njimi ne boš imel problemov.

Arrivo ::

Po testu gonilnikov lahko rečem, da odpravijo nekatere hibe, ki so jih z igrami do sedaj imele winXP .

iration ::

Sej je vse lepo pa prou, ampak vseen bi lohk napisu kero karto mas.
Tudi jaz bi imel kakšno pravico rad v življenju. Npr. pravico do tega, da delam
12 ur na dan in sem za to nagrajen s strani delujočega ekonomskega prostora, ne
pa kaznovan s strani Salmoneličevih gremlinov. - NavadniNimda

BendeR ::

Ok ker nevem keraga zdaj misliš bom jaz pač svojo napiso:)

Mam pa MSIjovega Geforce 2 mxa

_Tejc_ ::

Fix rate NE DELUJE s temi driverji. Kartica GeForce 2 GTS;((

Dredd ::

Ja mam Asusuovo 7100pro (neki tacga) GF 2 MX 400 in Osnovno plato AbitKg7.
Sej res, da je Sistem Restore v Xp-jih sam ponavad mene kot zanalašč take spremembe driverjev ipd. zajebavajo in pol zmeri neki popravlam, zato pač prašam če ma gdo že kej izkušenj, vidm pa da so te zlo različne.
No sej, poleg omenjenih obeh kartic mam še Amd Xp1500+ in 512 DDR. V 3D Mark 2001 mam 2810 benčmarkov in špili kr dobr delajo, tko da sploh ne vem če se mi s to konfiguracijo (grafična) splača deton. menjat...
Dredd

kuglvinkl ::

Refresh fix DELUJE z 28.32, seve s spremembami. Dobi se jih na guru3d.com.
Your focus determines your reallity

BendeR ::

Ok ni mi dalo mira da mi toti uradni driveri ne delajo normalno zato sem se spravo malo poiskaz vzrok in edino kaj sem moral naredit je blo namestit nove via drivere za ploščo.

Kaj se pa tiče refreshanja pa je zadeva taka da se na netu dobijo ti detonatorji ki so podprti iz strani refresh rate fixa al kaj je že ona jajca.Zdaj pa nevem točno kaj je v njih spremenjeno,ker oni iz uradne strani z refreh rate fixom ne delajo oz. javijo error tak je blo vsaj pri meni:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Detonator 40.41 XP drivers

Oddelek: Strojna oprema
452165 (1107) PassTrough
»

GF4 Ti4400 samo 8800 pik v 3D Marku 2001

Oddelek: Strojna oprema
211376 (968) AtaStrumf
»

problem (najverjetneje) z Leadtek GF4Ti4400 (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
573026 (2316) Blizz
»

test grafičnih v Monitorju marca

Oddelek: Strojna oprema
241745 (1251) R0K
»

3d mark 2001 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
1017151 (6024) Doc

Več podobnih tem