» »

Pomoč pri izdelavi spletne strani

Pomoč pri izdelavi spletne strani

mylife ::

Iščem študenta, po možnosti iz okolice mb, ki bi mi lahko pomagali, da na svoji spletni strani postavim bazo, ki bi shranjevala podatke. Potreboval bi: naročilo na e-novice in z funkcijo, ko nekdo vpiše svoje podatke (ime in email) v za to namenjenih poljih in pošlje, nato dobi na mail, ki ga je navedel sporočilo za avtorizacijo in šele ko klikne, se njegovi podatki (ime, e-mail naslov in še mogoče kaj shrani v bazo) in po možnosti če znate okvirček za iskanje po spletnih straneh, ni pa nujno. Potreboval bi tudi obrazec na moji strani tako da če bom enkrat nekaj ponujal oz. prodajal, da lahko obiskovalec vpiše svoje podatke in jih jaz dobim na mail ter lahko pošljem produkt, račun ali karkoli pač po pošti. Ter možnost da nekdo poda neko mnenje, pohvalo, vprašanje in podobno kot nekakšno knjigo gostov, s tem da lahko jaz urejam to knjigo in odstanjujem kakšne neprimerna mneneja, oglase.

Zanima me ali to znate, v kakšnem času ter za koliko bi lahko to naredili? Zbiram ponudbe! Sem iz Mb, moj kontak gsm: 051-361-209 ali sikiman(afna)email.si
  • zaklenil: mte ()

mte ::

Odebeljena tema "Iščem/ponujam delo" je tam z namenom. Uporabi jo!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj bi vi pričakovali od aplikacije z vsemi vašimi zdravstvenimi podatki na pametnem

Oddelek: Mobilne tehnologije
427993 (6328) Matej_K
»

E-prijavnica

Oddelek: Izdelava spletišč
172228 (1724) bluefish

Iščem/ponujam delo (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Izdelava spletišč
10138931 (26894) Primoz
»

Spam

Oddelek: Problemi človeštva
333111 (2489) carota
»

javni dostop do številk tekočih računov !! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Problemi človeštva
10814190 (12436) MadMicka

Več podobnih tem