» »

Ali modem blocka porte ?

Ali modem blocka porte ?

brdi ::

Pozdravljeni

Imam en smesen problem. Na ruteru WRT54G imam tomato firmware! in hotel sem odpreti porte vendar niti 1 port se ne odpre razen upnp kadar imam ukloplen utorrent. Ce imam utorr. ukloplen ter preverm ce je port odprt mi pokaze da je seveda mora tut bit med ostalimi odprtimi portni. Isto je pr vseh ostalih portih ce uporabim utorr. in katerikoli drugi port v njem in v ruteru opret tisti port dela, kakor ga izklopim ga ni vec med odprtimi! Port open sem preverjal na http://www.canyouseeme.org/ . Kaj naj se naredim probal sem ipje spremnit v sistemu na vec razlicnih kompih probat u bajti. Vglavnem svasta stvari pa nic ni blo od tega .

brdi ::

Ugotovil sem da ni kriv modem kajti sposodo sem si modem in je isto ! Kaj v nastavitvah racunalnika bi se lahko vplivalo na to ? Glede na to da je na 3h compih isto. Na to ne bi smel vplivat isdn priklucek ? Kaj se naj naredim da bi lahko forvardo porte in da bi delovali! Ker sam modem ne bi smel zadrzat donega porta ampak pr meni ni tako porti so vedno zaprti.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[Router] Kako forwardirat oz. odpret porte (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Omrežja in internet
372338136 (38592) ignats
»

Vzpostavitev brezžičnega interneta

Oddelek: Omrežja in internet
163311 (3045) barbara2
»

Omrežje - public/private - zaščita

Oddelek: Omrežja in internet
91096 (865) imagodei
»

ADSL modem -> Switch -> Router, kako da so vsi v istem subnetu?

Oddelek: Omrežja in internet
384847 (4366) SasoS
»

Azureus

Oddelek: Programska oprema
111310 (1111) MKrmec

Več podobnih tem