» »

dvdje zapeče z napakami

dvdje zapeče z napakami

lepi joker ::

Ali je možno da bi bila za slabo posnete dvje z igrami oz.filmi kriva grafa ,ki potrebuje svoje napajanje,,napajalnik pa je 400 W,na njega pa še prikloplena 2 diksa,,ker sem to opazil po menjavi grafe..dvd sicer zapeče brez napak,,vendar med inštalacijo igre naredi error in tudi film v divx predvajalniku se ustavi.
Zato sem najprej posumil v dvdrw enoto,,kupil novo,,in ta dela čisto enako ,,sedaj zamenjal podatkovni kabel,,in spet enako,,sedaj pa res več ne vem v kaj še naj posumim,.
Naj še povem da tudi pri inštalaciji nowih winsow, posnetih sedaj po menjavi grafe ,pride do napake error E:/I 386 asms.
Zamenjal sem sicer tudi rame 1gb transcend,,vendar njih zaenkrat ne sumim,,,ali?Ali bi lahko bil preslab napajalnik?
računalnik drugače dela ok ,,razen slabo posnetih cd-jev oz, dvd-jev.
l.p. atamama

lepi joker ::

zamenjal podatkovne kable,,rame,,grafo,,vendar še vedno pekač speče dvd z napako,,nero sicer napiše da je vse ok,,vendar potem pri inštalaciji ni--errori..in ali je možno da bi sam nero (8.1.1.0) bil krivec ali pa mogoče matična ?
l.p. atamama

Azrael ::

RAM, napihnjenni kondiji ali napajalnik, ki bo vsak čas izdihnil, IMO.
Nekoč je bil Slo-tech.

Zorro ::

Mogoče celo slabi, nekvalitetni mediji.

Poizkušaj še s free programom CDBurnerXP.

lepi joker ::

probal tudi z programom cdburnerxp,,enako kot prej,,,sedaj mi je še preostala samo matična ,,pogledal kondije,ki so pa videti vredu ,,in napajalnik,,pa ne vem če je možno da bi bil napajalnik kriv za salbo posnete dvdje,,naj omenim ,,da comp drugače deluje ok,,ni nobenih resetiranj ali zmrzavanj,,če pa vse to inštaliram ali pogedam film iz diska pa tudik dela vse ok,,tak da res več ne vem v čem je fora...

any ideas?
l.p. atamama

StratOS ::

Kateri DVD-Rom imaš, probaj FW upgrade tukaj oz na podobnih straneh.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

lepi joker ::

alo,,hvala vsem za vaš trud,,prišel sem do zaključka,,da moj divx player slabo bere in tudi od kolega,,ker pri tretjem kolegu pa vse lepo gre....hvala bogu,,res zajebano ...
l.p. atamama


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Monitor se ugasne

Oddelek: Pomoč in nasveti
211954 (1642) aaads
»

DVD pekač ne dela kot bi moral

Oddelek: Strojna oprema
101232 (1083) iNDigo_Child
»

problemi z diskom

Oddelek: Pomoč in nasveti
261792 (1217) OChack
»

Problem z DVD pekačem

Oddelek: Pomoč in nasveti
141119 (994) Ingemar
»

tezave zapeci DVD

Oddelek: Pomoč in nasveti
101928 (1728) Korenchek

Več podobnih tem