» »

Kako povozit driver in problem zelenih vertikalnih črt na zaslonu

Kako povozit driver in problem zelenih vertikalnih črt na zaslonu

Mamaplata ::

Zanima me kako naj povozim driver za webcam v HP Pavilion DV6000 model DV6261 . Instaliram original driver za windows XP 32bit vendar mi ga noče prevzeti. Ko pogledam podpis driverjev še kar piše Microsoft namesto HP. Sem že v drugo instaliral winse tako , da ni v tem problem. Po moje se driverji naložijo sami , ker je kamera od znotraj povezana na USB 0 port.
Kako to rešit . Naložil sem si tudi NForce driverje, pa me zanima ali bi se morali za USB naložit od HPja driverji in , če da zakaj se ne oziroma kako to naredit.
Drugi problem pa nastane , ko delam na baterijo se mi začnejo po zaslonu prikazovat tanke zelene (take barve:( ) črte v glavnem na vseh črnih površinah .
Pri delu na napajalcu tega problema ni opaziti. Poskusil sem vse možne driverje tudi video2go pa nobena reč ne deluje vedno je isto . Če delam z driverji, ki so v winsih pa zadeve ni opazit tudi, če delam na baterijo .(wesa ali kako se že imenuje ta način)
Sumim grafično geforce go 7200 .
Upam, da mi bo lahko kdo čimprej pomagal drugače gre prenosnik nazaj v štacuno od koder je prispel :'(
Hvala za pomoč

Mamaplata ::

Zanimivo . Sem sedaj naložil driverje za visto pa je kamera kar oživela pa čeprav imam XPje instalirane .
Mi je težil z rumenim sporočilom da nakaj ni podpisan driver ampak sem vseeno naložil in sedaj dela, Tako sedaj vsaj vem da kamera dela.
Kar se tiče drugega problema s črtami pa sem naložil driverje iz AMDja za procesor in zaenkrat črt še ni bom pa še malo počakal preden rečem da je to rešitev problema.
Hvala za branje te samopomoči :P

dukenukem ::

ok, počakmo kva bo ;)

Mamaplata ::

Hehe izglega da smo črte prečrtali.
So se sicer danes pojavile in sicer ko je bila baterija na okoli 3% tako , da sklepam , da je bil vzrok za te črte procesor za katerega nisem imel instaliranih driverjev . Baterija je bila proti koncu in zato mi je spet pokazalo črte , ker najverjetneje procesor zaradi prenizke napetosti ni deloval kot mora.
Če narobe sklepam me prosim popravite.
Hvala.

Mamaplata ::

Problem na žalost še vedno obstaja , namreč zelene črte , če delam na baterijo.
če ima kdo kak podatek o tem kako rešit ta probelm bi prosil naj napiše.
Hvala.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
!

[WINDOWS 8] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 427 28 29 30 )

Oddelek: Operacijski sistemi
1490425524 (9163) jedateruk
»

Težave s HP 6735s (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
527342 (5616) jan01
»

Prihaja Ubuntu 8.04 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
15713784 (9509) zee
»

HP Compaq 6715s driver problems

Oddelek: Operacijski sistemi
145268 (4519) tictac

Več podobnih tem