» »

Zavrovanje prenosnika

Zavrovanje prenosnika

Bojevnik ::

Zanima me če je kdo zavaroval prenosnik, pri kateri zavarovalnici in kakšne so vaše izkušnje?

atlet ::

Pri zavarovalnici Triglav. Ko je bilo kaj narobe so mi vedno povrnili stroške.
Enostaven program za fakturiranje -> www.quibi.net

mihec87 ::

Lako poveš kaj več koliko si plačal itd..kako je v primeru kaksne okvare, kraje itd..Mogoče kako zadeva poteka z bb se zgodi garancijo..

atlet ::

Zavarovan je proti kraji v sloveniji, proti padcu, ...., edino podatki niso zavarovani. Za prenosnik vrednosti 1300€ je bila cena zavarovanja 70€, seveda so noter vsi popusti. :) Uveljavljal sem jo že 2x, 1x zaradi diska, drugič zaradi dvd enote. Obakrat so mi povrnili celotne stroške.
Enostaven program za fakturiranje -> www.quibi.net

gfighter ::

Kako zgleda to zavarovanje ko ti npr. crkne disk?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput saxum immane mittam

atlet ::

List papirja. :)
Enostaven program za fakturiranje -> www.quibi.net

leinad ::

kako dolgo ti pa velja to zavarovanje in ali je omejitev glede tega kako stare(od dneva nakupa) prenosnike lahko zavruješ?

michel ::

List papirja. :)

lol

zcetrt ::

Verejtno je relevanten potek uveljavljanja zavarovanja. So kakšne komplikacije, potrebno kakšno teženje itd.
4.

atlet ::

Pokliči agenta, ti bo vse lepo razložil. Vsako leto se vrednost prenosnika manjša, zato ga vsako leto zavaruješ za manjšo vsoto. Če ti gre disk, lepo pošlješ na servis, ker ti dajo potrdilo, da je šel disk, ti dajo novega, plačaš račun, tega neseš na zavarovalnico in čez par dni dobiš povrnjene stroške. Za vse stvari je enako, brez potrdila servisa, da stvar ne deluje, pa ti ne uveljavijo zavarovanja.
Enostaven program za fakturiranje -> www.quibi.net


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Še kasko zavarovanje ali ne? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Na cesti
10630589 (28609) D3m
»

PS3 -Big bang se zgodi garancija

Oddelek: Loža
4510201 (8829) solatko
»

avtomobilsko zavarovanje - bonus/malus

Oddelek: Na cesti
253906 (3447) Go-ahead

Več podobnih tem