» »

Abitova plata na KT333 - AT7

Abitova plata na KT333 - AT7

kuglvinkl ::

Zakaj pisati o njej. Ker predstavlja določen evolucijski korak. Namreč. Zaman boste iskali serial porte ali paraleca. Zgolj USB 2.0 in IEEE 1394, podomače FireWire. Poleg tega je na plošči še integriran audio (digital in + out) in Realtekova mrežna karta. Glede na to ima AT7 SAMO!!! 3 PCI slote, poleg AGPja.

Po mojem mnenju testirajo trg pred izidom KT400.

Ok, jaz imam na zdajšni Abitki samo modem in zvočno, tako da mi ne bi bil problem z novo plato.

Kako pa vi? kako je z zasedenostjo vaših PCI slotov.
Your focus determines your reallity

Binji ::

Jst mam mrezno, audio, graficno, tuner. Glede na to da 2 lahko odpisem ostane 1 slot sam meni se zdi to malo premalo (custom audio plata,...)
Kdor ne navija ni Slovenc, hej, hej, hej!

kuglvinkl ::

Jep, kot nalašč je to samo za tiste, ki še nimajo kvalitetnih audio plat. Medna je ta inegrirana jako v redu.

Še link do plate: Abit AT7
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

subz ::

epox 8k3a+ :)

gumby ::

Stara kitajska modrost pravi, da slotov in IRQ-jev nikoli ni dovolj. Sam imam zasedene štiri PCI slote od šestih (praktično jih imam zasesene vse, ker sem na RAM-e od grafične in na procesor od SB Live nalimal konkretno velike hladilnike, ki so zablokirali sosednji slot. Posedica tega je, da imata grafična in mrežna isti IRQ, kar zelo blagodejno vpliva na stabilnost oken:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dve mrežni kartici v računalniku in konflikt

Oddelek: Pomoč in nasveti
111377 (1083) eraserr
»

Gigabyte izdal P35 matično ploščo s 5 PCI režami

Oddelek: Novice / Matične plošče
433878 (3878) Spc
»

Matična za intel celeron 1200

Oddelek: Pomoč in nasveti
221547 (1366) ali3n
»

mama plata in mrežna kartica se sovražita

Oddelek: Pomoč in nasveti
161395 (1215) Jaz
»

What the Hell

Oddelek: Pomoč in nasveti
141452 (1257) DarkHand

Več podobnih tem