» »

run time error 53

run time error 53

Alessio983 ::

Hay , imam sledeč problem , ko hočem ugasniti računalnik ali pa ponovno zagnati mi vrže ven run time error 53 , file not found. Na xp-jih. kje in kako lahko to popravim ker me moti , in se noče ugasniti dokler ne pritisneš na okence vredu

Lp

bluefish ::

je kaj napisano, za kateri file se gre?

StratOS ::

Poglej katera aplikacija kreira to napako, potem pa eliminiraj problem.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Alessio983 ::

hay , ja saj v tem je problem ker ne piše ker fajl manka oz. kkateri program naredi to , če bi vedo bi že odpravil ...

StratOS ::

Naredi si seznam trenutno delujočih aplikacij pri pojavu tega okna, poglej potem kateri bi bil z eliminacijo, ugašanjem kateri program ti je ustvaril to, lahko bi pa v kakšnem sistemskem debugerju dal breakpoint na ukaz Open/Save rutino v comdlg32.dll, lahko da gre tudi za kakšnega trojanca, mogoče celo kakšnega keylogerja, trackerja oz. ostalo navlako, še posebej, če je top window aplikacija in skuša na ta način preprečiti shutdown windowsov med tem pa lahko brezkrbno zaključi svoje delo.

Probaj z AV & SW checkom prvo.
Če drugače ne gre, probaj z načelom izključitve, poročaj.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Alessio983 ::

Hay , ja pregledal sem računalnik z nod32 , Ad-aware , spysweeper,Spybot - Search & Destroy , izbrisal vse kar je blo ukuženo , če je blo kaj ... Problem še enak. Procesov mi trenutno lavfa 37 , sam se mi nekot ne da da bi vsakega posebej trenutno izklapljaj :D , bom pa probal to idejo ker mi gre naživce da mi to vedno vrže ven .

moji programi ki so zagnani ...

bluefish ::

ja, sem malo pogledal naokoli. Error 53 naj bi letel na manjkajočo datoteko v enem izmed programov ali celo v Win. Tako je edini način, da pogledaš, pri katerem programu je morda to. Morda si boš lahko kaj pomagal z Event Viewer-jem.

Alessio983 ::

Očitno bom prisiljen fomat C: hehe ;(( , nekot ne najdem vzroka , a se mi splača dat gor visto ???? računalnik je vredo drugač , ne se obremenjevat s konfigoracijo samo zanima me če se mi splača dat gor VISTO. sprašujem glede igrc pa programov če je že kolkrtolk kompatibilno z vsem ...


čav:D

bluefish ::

Odvisno. Jaz osebno je ne uporabljam oz. sem jo dva meseca in je trenutno ne priporočam. Bo pa nedvomno kdo, ki bo glasoval zanjo. Skratka, najbolje, da se odločiš sam.

StratOS ::

Jaz pa še vedno mislim, da je kakšen "black code".
Če bi bilo od sistema, te bi lepo spraševalo po datoteki in za kaj naj bi se uporabljala, pri koncu oziroma restartu/shutdownu, pa take stvari ne sme oz. je čisto nesmiselno aplicirati.
Odločitev je seveda tvoja.
"Multitasking - ability to f##k up several things at once."
"It works better if you plug it in."
"The one who is digging the hole for the other to fall in is allready in it."

Alessio983 ::

ja sej ni važn:D o kaj je :)) sam pomagajte da odpravim hehe :D

LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

wireless connection problem

Oddelek: Pomoč in nasveti
5488 (430) Hayabusa
»

[ Windows Vista ] Vprašanja in težave (strani: 1 2 3 476 77 78 79 )

Oddelek: Operacijski sistemi
3942264694 (64286) Seljak
»

navijanje Athlona 4200 + 939 socket

Oddelek: Navijanje
281233 (1031) bluefish
»

nov procesor pomoč , nevem a plata podpera

Oddelek: Strojna oprema
51093 (967) DJ MartiNi
»

Dostop do omrežja dela in ne dela?!

Oddelek: Omrežja in internet
51014 (933) TallCezar

Več podobnih tem