» »

partition magic probelm

partition magic probelm

eiht ::

naredil sem 3 particije...vse ok in super,,,vse particije ntfs in os je win2000..vendar sem sedaj ugotovil da imam na boot particiji (C:) prevec prostora in bi ga rad prenesel na ostalo na drugo particijo (D:)....grem v partition magic, uporabim funkcijo resize, dolocim novo velikost boot particije, ukazem, da mi preostali free spave vrze na d:...problem nastane ko program zacne z preurejevanjem prostora, izpise se "operation failed: cannot lock drive"...ali ima kdo kaksen nasvet kako to zadevo resiti?

gumby ::

Namesti DOS verjizijo PartitionMagic-a in stvari tam pošlihtaj. Sploh pa je zelo slaba ideja PartitionMagic zaganjati v Windowsih, zaradi izredne stabilnosti:D Winsov.

eiht ::

a mi lahko opoves kako dos verzijo partition magica laufam z win2000?...in kje jo dobim?

Gandalfar ::

poglej v user manual. NE sprasuj kje lahko dobis programsko opremo. Ce je ni bilo na originalnem cdju potem je pac ni. Sicer je pa v knjigci vse lepo opisan.

BojlerTM ::

eiht: nekje najdi partition magic 7. Ko ga instaliras, se sam spravi na dve boot disketi, s katerima pol ni noben problem.
"Salt?"
"Pepper?"
"Oh, it's...it's all right. I don't like you either."

gumby ::

Narediš BOOT disketo - PM vsebuje programček, ki naredi boot disk in nanj namesti DOS verzijo.
Tega, kje lahko dobiš celotne verzije programov, pa ti ne mislim razlagati na forumu:\\

eiht ::

moje vprasanje je bilo retoricno!...namrec nisem vedel da part. mag. ima tudi moznost boot dissket....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako združit particije?

Oddelek: Pomoč in nasveti
121988 (1817) OOTBOXZY
»

ne morem razdelit sistemske particije brez formata

Oddelek: Pomoč in nasveti
171346 (1180) KontraCepec
»

Črke pogona in particij

Oddelek: Pomoč in nasveti
141595 (1390) Hypno
»

Disk 80 GB in particije

Oddelek: Pomoč in nasveti
131120 (822) ngc2392
»

Združevanje particij brez FDISK

Oddelek: Programska oprema
61081 (952) MaD_Mavr0

Več podobnih tem