» »

Podjetja, ki plačujejo za biti on-line

Podjetja, ki plačujejo za biti on-line

jeti ::

Naslov je jasen, morda ve kakšnega dobrega?
Edini pogoj mi je, da izplačujejo čeke v slovenijo in da za to ni potrebno surfati, klikati, bla bla... važno, da si on-line in nekaj delaš na računalniku (ali pa samo premikaš miško:)).

Recimo tko kot Cashsurfers...

Pa ne rečt, da je to sranje, pa da nč ne plačajo, ker glih dons sm dubu ček za 10 jurjev (slabih 43 USD).
(če koga zanima: trajal je pol leta, računalnik pa sem uporabljal zmerno, kakšni 2 uri na dan, zraven pa imel to prižgano, nisem bil za računalnikom izključno zaradi teh oglasov).

Torej, kdo ve kaj o tem?

LP!
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

MitjaM. ::

Po mojih izkusnjah je se vedno najboljsa spedia, sam je problem k moras aktivno surfat...
Cene pa uporabljam se vi-direct, desktopdollars, koala cash in thunderad.
Pri teh ne rabis aktivno surfat, samo misko moras enkrat na minuto premakniti...

OZZY ::

Ja spedija je najboljša. Tud ček sem dubu od njih. Sam problem je aktivno surfanje in pa to, da so zmanjšal plačevanje za uro za mednarodni fol.

kuntek ::

Meni je tudi edino Spedia poslala nekaj čekov. Od drugih nisem nič dobil. Več si lahko prebereš na tej strani.

Elemen_T ::

Vse skupaj okoli tega mi je brez veze...sem drku Desktop Dollars 2 mesca...in kaj sem dobil?...Niente.

whatson ::

Vse je en bullshit... to placevanje je le vrsta oglasevanja.. vcasih celo komu kaj simbolicnega placajo..... jaz nimam nobenih pozitivnih izkušenj s tem...

whatson.xmix.net

Jinxy ::

Meni se zdi vsa zadeva totalno brezveze, sem poizkusil pri parih firmah, ampak nimam zivcev, da bi pol leta gledal tist BLAZNO motec ad-bar na monitorju, potem pa dobil 10 jurjev, rajsi grem za 2 dni kej delat :)

MitjaM. ::

Ja sam ce si na kablu ti v bistvu ni treba gledat v reklame, itak mas racunalnik prizgan 24/7 tko da zalaufas reklame ko gres naprimer na kosilo, gledas tv...
To te itak nic ne stane, razen da enkrat na pol ure prides do racunalnika pa ene parkrat kliknes...
Sicer sem pa dobu ze ceke od spedie, cashsurfers, getpaid4, adbroadcast.
Tko da firme sigurno placujejo sam nabrat je treba tok kesa da ti posljejo cek (ponavadi od 30-50$)

crt ::

Kaj je mogoče, da bi naredil html stran ki te preusmeri na drugo in druga spet na prvo. Kaj programi to štejejo kot avtivno surfanje? Za miško bi pa kakšen programček v VB-ju naredil da malo skače gor in dol... Bi to delovalo?

lep pozdrav Crt

MitjaM. ::

Za vse te programe razen spedie je zadosti da imas en program k ti premika misko. Pri spedii pa je goljufanje dokaj težko, ker ti program preverja surfanje z ene 20 parametri in cim je drugacno od obicajnega ti ukinejo account:'(

asteroidk ::

jest sm mu en prog g ti je redirektou.. pr spedii je encajt delal pol so pa pogruntal ;((:8)
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

McSpike ::

Jest bi tud raj šel za dva dni nekam delat kot pa ves evforičen čakal na bogi ček za 10 jurje in prenašal reklamo na monitorju.... mene že Properties window v Dreamweaverju moti pol bom mel pa še nekej gor da se mi sfuzla in to za 10 jurjev....

madona asi morš mislit kako bedno mora to bit šele za američane k majo dost višji standard....

McHregec ::

Rott-von-weiler ::

brezveze malo si zračunaj kolko ti je comp v petih mescih štroma požrl pa boš verjetno prišo na tistih 10k>:D

Alec999 ::

res je ponavad so zivciranje pa stroski vecji kokr pa pol dobis cek pa se rado se zgodi da ti ne placajo ali pa placajo samo polovico zneska .. zaradi veseh mogoch razlogov :\

Tomi ::

Mislim, da obstaja tudi ena stran Desktop dollars, pa Profit Zone ( za link se boš pa menda pomučil:P, samo, ne vem, kako plačujejo, ker še nisem nič dobil.. mogoče tudi zato, ker nimam kabla...
metrodusa.blogspot.com

McSpike ::

tolar.veni.net ne vem če ma kej odziva, ker je potrebno klikat na mejle in potrdit prejem mejla in vsak ma free maile in jih 100 vpiše, klika pa pol ne - kje pol fora... ne vem kako tolarveni sicer trži te usluge ampak upam da stranke ki oglašujejo pri njih vedo da zabijajo čas.... jaz vem da bi znal 100-krat bolj reklamirat svoje produkte po netu kot pa z tolarveni, ki ga vsi pribajo nategnit in na koncu nima nobeden od tega nič....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

cashfiesta

Oddelek: Programska oprema
302161 (1684) elasto_mania
»

Zaslužek s spedio??

Oddelek: Pomoč in nasveti
161378 (1060) Trololololo1
»

Služenje na internetu in goljufanje

Oddelek: Loža
292048 (1606) Rott-von-weiler
»

Sluzenje $ na internetu

Oddelek: Omrežja in internet
351715 (987) Loki
»

kes na Internetu

Oddelek: Loža
131166 (984) Pretorijanec

Več podobnih tem