» »

kes na Internetu

kes na Internetu

Pretorijanec ::

Na kerih prugramih delate kes? Mislm, k jz bi se na enga prklopu, pa ne vem kerga. Ker bo 100% posilju u Slo? K sm probu pr getpaid4 pa me je neki zafrkavu, kao da je en prublem iz srverjem,... Ker bo delu 100% pa posilu dnar u Slo 100%?

Tr0n ::

Heh, ko bos zasluzo prvi dolar preko neta, mi sporoci.

MitjaM. ::

Probaj spedio, sigurno posiljajo ceke v slovenijo sem jih dobu ze 5 :D Okol 150 dolarckov.
Dej ce se misls vpisat dej prosim se vpisi pod mano, tle mas link:
Spedia
Aja ce hoces se kaksn link povej :)

jeti ::

tron: jst sm ga tut dubu, svoj prvi cek, sm ga vnovcil in dobil 9600 SIT...ni slabo.



Sm pa pr cashsurfers: imajo ful stabilen streznik prakticno skos dela, ceke zagotovo posiljajo (lastne izkusnje:D), in ni ti treba nic drugega kot biti on-line in enkrat na minuto premakniti misko, to je pa vse...skratka, ob normalnem delu te ne ovira (mail gledanje, pisanje po forumih, ircanje...).

Ce se bos prijavil, pod referrer prosim napisi jeti51;)



Aja, pa nekaj dni nazaj sem najdu www.paidforsurf.com in moram rect da je ql zadeva, vsaj zaenkrat...isto rabis sam enkrat na minuto premaknit misko, streznik je stabilen, stevilo ur je NEOMEJENO, in v dveh dneh sem zasluzil ze vec kot 1$ (15$ na mesec, hm hm...ni slabo). Aja, pa cek ti posljejo lahko ze, ko imas komaj 20$ na racunu, kar je se ena fajn zadeva. Tut to lahko poskusis, referrer je pa isto jeti51.



No, to dvoje ti priporocam, sicer pa poskusi, imej kaksen mesec potem se pa odjavi ce ti en bo vsec. To dvoje sem ti omenil zato, ker sta mi bili se najbolj vsec...druga, ki sem jih sprobaval, mi niso bila toliko..



No, ce ve kdo se za kaksno dobro podjetje, naj pove, placa na namizju mam se dost.;) mam za zdej sam tro okencke odprte, hehe.:D



LP!
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

MitjaM. ::

Jeti sam za info paidforsurf ne placuje, vsaj do zdej se nisem slisal za nobenega iz SLO da bi dobu cek od njih, tko da upam da se motim, pa da bos ti prvi :D
Tle mas se ene par naslovov, ce se hoces vpisat:
Pay Bar za tega sem sigurn da poslijajo ceke

SurfUnit en nov podjetje obljubljajo 80% izplacila od dobicka

twosocks ::

Sam tko...jest sem prek www.paidforsurf.com naročen že od septembra...nasurfal se skupno cca 200$ v 4 mesecih, pa kljub temu da sem optimist ne verjamem da jih bo kdaj vidu...

Poznam pa ljudi ki so jih dobil, to pa...
sej maš clo čeke na netu...seveda iz SLO.

*------------------------------------------------------------------*
Ni podpisa
*------------------------------------------------------------------*

jeti ::

paybar že uporabljam, hvala.:))

paidforsurf: hm, a samo noben en uporablja, ali so uporabljali pa jim niso hoteli poslati?

No, bomo vidl čez ene 4 mesce, če bo sreča (v dveh mescih naberem več kot 20$, potem pa še ene 2 mesca čakam na morebiten ček;)).

aja, in takoj se grem prijavit na uno novo podjetje, da vidmo, kaj in kakop+. A si vesel?:D
Bolje vrabec v roki kot (p)tič v riti!
Včasih je bil http://come.to/jeti

MitjaM. ::

Glede paidforsurf, meu sem na racunu okol 50$ potem pa so me ukinili ker naj bi goljufal !? To je blo se preden sem dobu kabel tko, da je bil ves kes k sem ga dobu resnicno zaslužen;(( Pol pa namesto da ti izplacajo se grozijo da me bojo prjaval ker sem goljufal, jest se pa zdej ze pol leta pred FBI skrivam :D SEm jim par mailov poslal pa nc, pa tud od drugih sem slisal da cakajo na ceke ze kr neki cajta pa nc od njih...

Pretorijanec ::

MitjaM: kako to pr teb zgleda? Jz mam zdej npr 30 unih njihovih creditou. Sam mi nc ne pise kolk je to u USD. Sprasujm za spedio namrec.

MitjaM. ::

Kok zasluzis ti izracunajo na koncu meseca (okoli 10-ega v mesecu), sicer pa je bila točka v decembru vredna $0.005000, v decembru je spedia znizala placila za international userje s $0.50 na $0.30 na uro upam da bodo zdej to kej dviglni;)

gujs ::

MitjaM: a mi lahko poveš zakva se mi crediti na speda nikol ne spremenijo, kr skoz piše da jih mam sam 30.

Elemen_T ::

Jest sem uporabljal DDollars...piše da pošiljajo v SLO..tudi na netu sem vidu čeke...k meni pa ni nic kesa priletelo...tako da bo to zadevo skenslal.

MitjaM. ::

Mah ta spedia steje kukr se ji sprdne. Ponavadi pomaga ce kliknes na reklamo, pa ti pol spet normalno steje. Sam ne smes prevec klikat, ker ti bodo ukinl account, tko da klikni najvec 2-3 na dan.
Jest najprej pustim da pride do ene 30 kreditov pol kliknem na reklamo, pocakam do ene 45 ali pa 60 pa spet kliknem...

DDollars sem pa nehu uporabljat k tok slabo placujejo pa skos moras neki klikat, sam so pa dobri ker ti ni treba niti miske premikat
8-)

Pretorijanec ::

Kolk tock si pa meu na racunu predn so ti puslal dnar? K men ful pucas tece. 1 tocka na minuto al clo mnj. Kolk gre teb?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je že kdo kaj zaslužu?

Oddelek: Loža
81014 (763) [t502]
»

''Get paid to surf''

Oddelek: Omrežja in internet
91122 (980) Sumo
»

Služenje na internetu in goljufanje

Oddelek: Loža
292047 (1605) Rott-von-weiler
»

Sluzenje $ na internetu

Oddelek: Omrežja in internet
351714 (986) Loki
»

Podjetja, ki plačujejo za biti on-line

Oddelek: Omrežja in internet
161893 (1631) McSpike

Več podobnih tem