» »

Sluzenje $ na internetu

Sluzenje $ na internetu

Loki ::

A ma kdo kaj izkusenj z raznimi programi za sluzenje denarja z surfanjem, sprejemanjem e-mailov...?

TIA
I left my wallet in El Segundo

MitjaM. ::

Povej kaj te zanima, sam preizkusam PTS in PTC programe ze skoraj 1 leto, tko da sem tud ze neki kesa dobu...

miha ::

Najboljša je po mojem Spedia( sicer točk včasih ne šteje, ampak plačuje redno), desktopdollars.

Loki ::

Zanima me predvsem, koliko se da zasluzil prek e-mailov, koliko bandwidtha ti pozre (sem na 56k), keri posiljajo v Slovenijo, pri kerih se najbolj splaca bit...

Baje, da se da dobit en proggy, k ti ni treba bit priklopljen na net, pa vseen sluzis. A ma kdo link do njega?
I left my wallet in El Segundo

OZZY ::

Jest sem se prjavu pri dveh za služenje z mejli pa ni to to. Na začetku sem jih par dubu pol pa ne več. Trenutno je od zadnjega mejla minil 7-8 mesecev, tko da tem ne zaupam. Kateri dve firmi sta to se več ne spomnim (je preveč cajta nazaj) ampak raj mam spedio in podobno.

Loki ::

Eden od njih je 100% bil Tolar.veni.net, ker sem bil prek njega tudi jaz prijavljen.
I left my wallet in El Segundo

MitjaM. ::

Mah to z maili je bol bedn... Se ti pol bolj splaca kaksna firma k ti placuje za klikanje oglasov (od 1 centa do 10 centov na klik), deluje pa tako, da prides na njihovo stran, kjer je ene 20 oglasov (pasic) potem pa kliknes na vse in dobis denar, kliknes lahko enkrat na 24 ur...

OZZY ::

Roberto. Na tolar veni sploh pomislu nisem-je poglavje zase. Kaj takega v slo ne more uspet. Obe firmi o katerih sem govoril sta bili ameriški (vsaj mislm).
A ma kdo kake izkušnje z Vi-Directom. Po kakem času ti pokaže zaslužek. Tam mi šteje samo neke pike pretvarjanja v dolarčke pa po mescu in pol še ni.

OZZY ::

MItjaM. Kere pa so te firme.

MitjaM. ::

Probaj tele:

lottoforever - placujejo najvec za klik tudi do 10 centov

PlatinClicks.com - ta firma sigurno placuje, je ze neki folka is SLO dobilo ceke..

Clickwage.com - (tle dobis se 2 $ za vpis)



Za branje e-mailov pa mislim da je dobra edino ta firma, ker dobis dokaj veliko mailov (vsaj 1 na teden), poleg tega pa ti dajo 10$ ko se vpises - E-mailpaysU

Glede vi-directa, sam ga uporabljam ene pol leta, sam ne gledam skos statistike, sam se mi zdi da traja tm okol 2+ meseca da ti izracunajo vrednost tocke. Nazadnje sem dobu za 3000 tock 2.60$

kuntek ::

Tu imaš še par linkov.

OZZY ::

Ok. Thnx vsem.

Tomi ::

Sam sicer s tem zaradi malo časa, ko sem ( doma ) na internetu, nimam preveč izkušenj, poznam pa nekaj ljudi, ko so dejansko dobili denar.. Če ne verjameš, mogoče bo jeti kaj pogledal tole in ti potrdil... Vsekakor rabiš za služenje kabel ali katerokoli drugo stalno povezavo..
Drugače pa trenutno upam, da bo kmalu začela delovati SMS liga..
metrodusa.blogspot.com

Loki ::

Kuk pa to kej zabremza povezavo?
I left my wallet in El Segundo

kuntek ::

Že samo en banerviewer ti jo zabremza, kaj šele če imaš odprtih več. Tako da, če nimaš zelo hitre povezave boš malo klel zraven.

MitjaM. ::

Ja v bistvu ti ne zabremza tok povezave, saj se banerji obnavlajo najvec 1x na minuto, vecji problem je ker ti ti programi pobirajo RAM. Tko da je skor priporočljivo met vec kot 64Mb Rama ce laufas vec kot 1 program...

OZZY ::

Jaz ponavad laufam tri benerje pa ni blema na navadnem modemu.

kuntek ::

Spedia mi vsiljuje nek njihove domače strani, tako da imam privzeti homepage nek njihov page. Kaj se vam tudi to dogaja?
Ne morem več nastavit privzete domače strani.

eraserr ::

Ja tud men Spedia vsiljuje home page ;(

OZZY: katere tri bannerje pa uporabljaš?

A kdo pozna kakšn hack za spedi? (premikanje miške in menjavanje naslovov)

na Spedii mam 27,4 $ pa se tolk počas nabira, upam da bo kmal 30 da dobim $

OZZY ::

Erazer. Spedijo ne golfat, ker ma najbolj dodelan sistem za anticheeting.
Kuntek: Cashsurfers, ClickDough, desktopdollars in Vi-direct. Vendar večinoma mam tri od teh. Mislim pa, da mam bolj slabe firme, ki dajo mal dnarja.

OZZY ::

Kaj pa ostali uporabljate?

MitjaM. ::

Ce nocte da vam Spedia nastavlja zacetno stran, kliknite na desno tipko na Spedia baru -> options -> startup -> Make spedia as my home page (tukaj izbrisete kljukico pa je :D)
Cene pa uporabljam se epipo, vi-direct, paybar, cashsurfers, surfunit, dollar-web, surf2web, desktopdollars, pa se kaksen bi se nasel...:P

whatson ::

po moje je vse to en bullshit .. za služenje raje uporabljam kreativno računalništvo...

sasox ::

pismo tok se zajebavas za enih par $, bols neki konkretnega narest:)) pa po moje ti za isti $ manj casa vzame.....

MitjaM. ::

Hmm Ne vem kok se ostali zaje**vate sam, jest zjutr przgem monitor, nasopam gor reklame prizgem mouse mover in to je to. Pol delam kar pac delam, na vsake toliko casa pridem do racunalnika in mal poklikam :D Ce je to zate kaksen napor potem ti to odsvetujem, sam men se splaca, ker imam kabel...

sasox ::

sej jst mam tud kabl...........sam vsi trije compi doma so skoz zasedeni :))

drgac pa nevem no..............odvisn od posameznika :))

OZZY ::

Ja. Če maš kabl pol ni blem za služt. Če pa ga nimaš si pa v ku***. Mater kok si želim, da bi mel kabl pa je naš ponudnik kabla sam v ku**** in ne trži interneta.

bobby ::

Ko smo že pri služenju $ na netu mam eno mogoče mal neumno vprašanje. Ko izpolnjuješ tiste njihove obrazve in moraš upisat zip kodo za državo oz. neki tacga, kera oz kakšna je ta koda??? :|

MitjaM. ::

Za ZIP code vpisi kar svojo postno stevilko, pri State pa lahko brez problema pustis prazno oz. napises outside US

DMouse ::

Jest se popolnoma strinjam s sasox-om. Vse skupaj ni vredno truda in časa, pa še plac na zaslonu ti odžira:D


zetko ::

Hmmm... tole slženje bi najlažje opisu z eno samo besedo...NATEG! Še nikjer nism vidu niti slišu za nobenga k bi dobu pol tistga kar mu oblubljajo..... 8-)

Itak je pa to nemogoče izvest....če bi to delaval bi se u hipu prjavl tri četrt folka k visi na netu tazga stroška si pa noben ne more prvoščt.

asteroidk ::

am ja .. kukr sm ze enkrat nekje povedou je moja "soseda" dobila in dobiva (kar redno) čeke po priblizno 40$ od 2 firm in 30$ od trete firme...
Jaz sem pozkusil a po pol leta ni bilo denarja .. tako da.... OFF whit that ;)

BTW: oba sva na 24h/7day liniji :D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

OZZY ::

Jaz sem tud že od spedie dubu keš. Kar se pa drugih firm tiče pa ne vem, kok so ziher.

Loki ::

anze se strinjam, ceprav zgleda tista stran, kjer moras klikati za kes na reklame zdi prav cool.
I left my wallet in El Segundo

OZZY ::

Ja vse skupaj je nateg. Ampak vse firme obljubljajo dobre zaslužke pol pa je resnica čist drugačna. Tako npr. tud spedia ponuja 0,6-0,7$ na uro. Ja malo morgen. Pol pa folk nasede. No spedia kljub temu, da manj plačuje kot je dejansko obljubljala vsaj plača.
Vendar je zanimivo, da pri večini firm pada cena prebite na netu. Tako je npr. pri cashsurfers.com padla na 4.2 centa na uro. Velik premal ,da bi se trudu.

Loki ::

Ja OK, ampak ce pa mas kabel, je pa cist druga pesem.
Se bolje pa, ce mas velik monitor oz. dva monitorja, poj te pa cist nic ne mot, pa tut slowdown ni vec tuk opazen.
I left my wallet in El Segundo


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo

Spedia zaslužek

Oddelek: Omrežja in internet
131725 (1473) OmegaBlue
»

Služenje na internetu in goljufanje

Oddelek: Loža
292050 (1608) Rott-von-weiler
»

kes na Internetu

Oddelek: Loža
131170 (988) Pretorijanec
»

Podjetja, ki plačujejo za biti on-line

Oddelek: Omrežja in internet
161898 (1636) McSpike
»

Plačani da SURFATE??

Oddelek: Loža
81409 (1258) MitjaM.

Več podobnih tem