» »

ram-eno vprasanje

ram-eno vprasanje

joze ::

imam celeron 466@525 in maticno plosco abit be-6 na njej pa 128 mb rama, od tega je 32 mb 66mhz, ostalih 96 pa 100mhz(32+64),ali bi kaj pospesilo sistem ce bi odstranil 66mhz ram ter dokupil 100 mhz. Ali se splaca kupiti 133mhz ram in ce bi slo to skupaj?

sasox ::

na kok mhz ti dela vodilo?

MRB0rYS ::

Ti kar vtakni 133 ram notr bo delalo zihr
b0rys

Zipper ::

joze: Celerona imas navitega zelo malo. Fsb ti dela na 75MHz. Po izkusnjah se da naviti celerona 466MHz na 581 MHz( 83 MHz Fsb). Pomnilnik PC 66 zadostuje za take frevence. Verjetno bos pa kmalu menjal procesor( PIII Coppermine) in takrat bos nujno rabil PC 133 ram. Zato moj nasvet: Poskusaj vse skupaj zamenjati za en 128 PC133 ram. L.p
---------------------------------------
Type Win to enter Windows ME
---------------------------------------

joze ::

poskusal sem navijat vendar ne gre vec kot na 525 mhz, pri 581 se vse skupaj zelo hitro zrusi.

joze ::

zdaj sem kupil 128 mb 133mhz rama in ga zamenjal za 66 mhz.ob zagonu winsov(win me) mi napise da ni mogel najti datoteke country.sys ter da ima neke tezave s tipkovnico,vendar kaksnih tezav pri delovanju nisem opazil.Ali se vam kaj zdi da je lahko narobe ali lahko pustim tako kot je.
hvala

asteroidk ::

hehr ram za to po mojm ni kriv... poskus najdt vzrok kje drugje oz. na novo instalirat driverje za tiste stvari ki javi error:D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

joze ::

1 uro pred zamenjavo rama tega sporocila se ni bilo, potem pa se je pojavilo.
drugace pa vse dela kot ura.Čudno

Zipper ::

Pojdi v control panel: keyboard in poglej jezicek Language ce imas vkljuceno podporo Si -Slovenian

Poglej se Regional settings in tudi tam mora biti ukljucena podpora za Slovenijo. Ce tudi to ne bo pomagalo, probaj dodati- zamenjati v Systemu (Control Panel) gonilnik za tipkovnico.
---------------------------------------
Type Win to enter Windows ME
---------------------------------------


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

100 MHz RAM na 66 MHz plati?

Oddelek: Pomoč in nasveti
9947 (817) VASkO
»

c466@525...?

Oddelek: Navijanje
321072 (785) boss_y
»

Ram pri navijanju

Oddelek: Navijanje
301621 (1223) element
»

KAJ SE NAJBOLJ SPLAČA?

Oddelek: Kaj kupiti
201442 (1068) Muflon1
»

Ram >>> V čem je razlika???

Oddelek: Pomoč in nasveti
53497 (834) NiggerBob

Več podobnih tem