» »

KAJ SE NAJBOLJ SPLAČA?

KAJ SE NAJBOLJ SPLAČA?

BrKo ::

Katera grafična kartica je sedaj najboljša za igranje iger?In kakšna konfiguracija je priporočljiva za igranje najnovejših iger?Sedaj imam 450 celeron A in 64 mb-rama z 20gb diskom(fujitsu)voodo 3 2000@3000.KAJ MI MANJKA,ALI KAJ NAJ NADGRADIM DA BODO VSE IGRE DELALE?

NightHawk ::

Ce ne mislis menat procesorja si nabau se 64 RAMA ce bos dau pa mocnejši procesor in plato si pa nabavi kaksn GeForce2 MX, ce mas pa vec keša pa GeForce2 Pro.
Če mas pa ful preveč keša pa počak da GeForce3 vn pride :)

ChiefThunder ::

Najbl se ti splača kupt geforce mx. Za delovanje novejših iger si dokupi še 64mb rama. S tem procesorjem ti ne bodo vse igre delovale tekoče. Za tekoče delovanje iger pa rabiš 600mhz procesor pa vsaj 128mb rama in spodobno grafično kartico (mx). Čeprav tudi na tej kombinaciji nekatere igre ne delujejo tekoče.

Dzos2 ::

450cela iz 300a navit je skor isti kurac k 566 celeronk ram dela pa proc delata na 100mhz.

Yohan del Sud ::

Nikol ti ne bodo vse igre delale...

S to konfiguracijo pa mislim, da bi ti skoraj vse nove igre morale delat še vsaj pol leta... vsaj za silo... :(

Tzar ::

Kolega ima C 433@480, pa 128Mb RAMA,pa V3 3000, pa mu ta nove ze ful stekajo (NBA2001, CMR2 pa FIFA) Tko da mal sparaj pa pol celerona II kup,k grafika ti ne bo tolk pomagala kokr pa nov procesor.Preverjeno:D
Življenje je lepo!

NightHawk ::

Ce bi nov procesor su kopovat raj nabav ksnga Durona pa Abit KT7A. Bo bols kot ksn Celeron 2...

TESKAn ::

Ej, povem ti, da je RAM ZELO pomenben. Razlika med 64 in 192 mega je zelooo opazna. Tko da nabav najprej še 128 mega RAM - a. To je moj nasvet.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

Muflon1 ::

Nighthawk: a ti bi svetoval človeku naj nadgradi na AMD sistem pa Kt7a pa vrže 60 čukov v to? pol pa mu bo v tem sistemu laufal 64mb rama in voodoo 3???:P;):\ ne se hecat najprej še minimalno 64 rama pol pa samo enga močnejšga celerona (od 600 naprej..) pa če bo dnar še enga MX noter pa bo.

BrKo ::

Ej BIZI dej mi točn povej kakšen procsor čm kupit?AMPAK MORA BITI CELERON 2!

Muflon1 ::

ma ne vem no eni pravjo da se da CII 633 navit nad 900 če maš srečo tud nad 1000 vendar gre CII 700 (moj) na plati Abit SE6 do 945 stabilno kot skala. tko da ni neke vlke razlike kup ali CII 633 ali CII 700 RAZEN če maš mal več dnarja pol pejt pa na CII 733 ki je na 100mHz vodilu(za ta proc ne vem kako se navija) sam če boš hotu pa te ki so na 100mHz vodilu navijat rabiš pa kvaliteten PC133 RAM

lp

malinavc ::

mogoče se motim...a ne dela edino Celeron II 800Mhz na 100 Mhz FSB, 733 še dela na 66Mhz...
...odvisno s katere perspektive gledamo...

NiggerBob ::

yes, šele 800 so na 100 Mhz FSB
"Hrabri umrejo samo enkrat, strahopetci umirajo tisočkrat"

MadMax ::

Ampak se ga da zlo mal navit >:D

Macos19 ::

ne vem nism ziher 800 je sigurno na 100 vodilu sam sploh še ni nikjer kakšnih podatkov kolk se da kej navijat

BrKo ::

No kateri procesor čem kupiti?Danes sem kupil 128MB-rama PC133,7ns,cas2 133MHZ od MICRONA!Ali so kvalitetni in dobri?Aja pa povejte ker se mi mudi kateri procesor čem kupiti(mora se dobro navijati!)

MadMax ::

Macos19: V eni CRO reviji so delal teste, pa mislim da je delal samo na 110, tko da...

Ocitno so jih ze oni (Intel) navili:D

BrKo: Z RAMi bos zelo zadovoljen, glede navijanja pa ni 100% pravila. V praxi pa nekako velja: cim nizji mnozilnik, vec moznosti...

Muflon1 ::

Ti kr nabav CII 633 al pa CII 700 odvisno od tega kolk keša še maš osebno pa priporočam da nabaviš CII 700 naviješ na 950 pa konec

SpiDEr8 ::

GeForce 2 bi ti bla kr ql:D

BrKo ::

Ja sam fantje jst mam tako plato k podpira samo 66mhz,100mhz,112mhz in 133mhz!Kaj pa zdej?Če bi hotel nabaviti CELERONA 700 bi ga moral naviti glih na 1060MHZ!Zdej pa povejte če ni to preveč,pa mi še mal svetujte ker morem hitr nabavt en procesor(intelov)!

Muflon1 ::

hja če boš mogu dat pa na 100 mHz pol je pa problem... mislim srečo boš mogu met in pr 633 in pr 700 da boš takšnega dobu da ti bo to prenesu pol pa še ram more nest pa ostala periferija


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Obnova zastarelega sistema...kaksen..CPU...graficno...itd.

Oddelek: Kaj kupiti
261398 (1030) Boky
»

PIII 550 ali C II 700???

Oddelek: Pomoč in nasveti
14949 (829) XtX
»

3d MARK 2001

Oddelek: Navijanje
261979 (1597) boko34
»

C2 - kako ste zadovoljni

Oddelek: Pomoč in nasveti
191249 (1044) Dalmatinc
»

OC celeronov II

Oddelek: Navijanje
261824 (1373) V-i-p

Več podobnih tem