» »

FRI

FRI

tx-z ::

Torj vpisan sem na Fakulteto za računalništvo in informatiko UNI v ljubljani (1.letnik), pa me zanima kje bi zvedu kdaj se mi začnejo predavanja pa kakšen je urnik pa to? :\ Če je kdo na tem faksu pa kej več ve, prosm če lahko kej napiše :)
tx-z

Gwanaroth ::

Urnika še ni.

Ko pa bo, bo objavljen na:
http://www.fe.uni-lj.si/urnik/

Urnike tudi obesijo na oglasni deski v avli faksa. Prvi dan itak nimate predavanj, ampak le podelitev indeksov.

Avditorne vaje se začnejo 1 teden po začetku predavanjih, laboratorijske pa 2 tedna.. vsaj tako je blo par let nazaj.
Lights often keep secret hypnosis..

St@jler ::

Še vedno je tako. Urnik ponavadi objavijo največ dan ali dva pred začetkom semestra. :\
Drugače pa čekn na Fri-info forum.

BluPhenix ::

Predavanja na faksu navadno začnejo s 1. oktobrom oziroma s prvim dnevom v tednu, ki 1. oktobru sledi. To informacijo kot urnik dobiš na spletni strani fakultete, v katero si se vpisal. Navadno je na 1. dan faksa za bruce srečanje ob 10 (odvisno od faksa), kjer se zberejo vsi bruci na podelitvi indeksov. Kar pa verjetno spet piše na FRI strani.

Skratka, od nekoga, ki se je vpisal na FRI pričakuješ da bo malo bolj vešč pri uporabi interneta ...

Je pa tudi res, da je ta stran od FRI bla vedno precej boga .. kar spet ne pričakuješ od faksa za računalništvo. No očitno študij računalništva in internet v slo. ne gresta najboljše skupaj
Podpisa ni več, ker so me poskušali asimilirati.

St@jler ::

Kovačeva kobila je vedno bosa ;)

LjubimPeezde ::

Od nekoga, ki gre na fakulteto se pričakuje da ve da se predavanja začnejo s 1. oktobrom!:)

Mavrik ::

Do zdaj si že verjetno dobo bomov pošto, kjer ti piše kdaj bo podelitev indeksov. Urnik pa bo po tradiciji FRIja verjetno na voljo en ali dva dni pred začetkom predavanj.
The truth is rarely pure and never simple.

tx-z ::

Nop nism še nč dubu, na internetu pa zaenkrat itq nč še ne piše zato pa sprašujem :D Zgleda bo res vse zadn dan pisal. No sej sm že navajn ;)
tx-z

tx-z ::

Kaj pomen začasni urnik? Da se še kej mogoče mau spremeni, al da se u celoti še spremeni, al ostane enak?
tx-z

kihc ::

Ponavad se kakšna učilnica za vaje zamenja.
x

Glodko ::

A skupine so po priimkih?

Glodko ::

My bad, sm že najdu, očitno bom skupina 5.:)

tx-z ::

Jst sm 4ka. Petk, kriza. A lahko kdo kej pove kako je s tem "Računalniški praktikum" 6ur zapored? Od 3eh popoudan do 9ih zvečer u petk? :\ Kakor vem je samo 1ura predavanja na tedn pa 3ure lab. vaj. Od kje pol 6?:\ klik
tx-z

SleepLess ::

Mi smo ze indexe dobili, v ponedeljek zacnemo redno s predavanji :)

Zgodovina sprememb…

Gwanaroth ::

6 ur je mišljeno za 2 skupini. Pri nekaterih vajah vedno napišejo 2x število ur. Imel boš le polovico teh, torej 3.
Lights often keep secret hypnosis..

tx-z ::

A se jutr že začnejo predavanja za 1. letnike? Pa vaje pa vse to?:\ ;)
tx-z

user427615 ::

zdej od zacetka so samo predavanja. začetek avditornih ter laboratorijskih vaj bo sporočen naknadno. sem pa v 3. skupini, kar pomeni da mam jutri frej :):D

tx-z ::

Ja jst sm ksreči tut na šolo klicu. Kr bi meu samo vaje dons. Jutr pa tut mi ne bo treba bit že ob 7ih v šoli:)) Pa bom meu samo 3ure ;):D No sej predavanja mamo pa itq skp.
tx-z

Glodko ::

A ma še kdo podobne težave z eŠtudentom? Jst sm vse tist glede africe integriral v firefox, sm šel na stran eŠtudenta FRI, vpisal upor. ime in geslo in mi javi tole: "Uporabniško ime ni registrirano v sistemu ali pa ste se prijavili na spletni naslov neke druge fakultete!" A kdo ve kaj je narobe?

McHusch ::

Bruce vpišejo v e-študent malo kasneje - ponavadi.

tx-z ::

Jp meni isto javi.
tx-z


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Študij na FRI (strani: 1 2 )

Oddelek: Šola
6013373 (6664) BivšiUser2
»

Urnik na Fakulteti za elektrotehniko

Oddelek: Šola
243961 (3137) Sirko20
»

IŠRM - Kdaj se mi začnejo predavanja?

Oddelek: Loža
161138 (949) Blazz
»

Menjava skupin na FRI

Oddelek: Šola
51191 (1049) Cowboy6
»

Razdelitev v skupine na FE v LJ

Oddelek: Šola
81063 (939) Jackal

Več podobnih tem